Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 25
 1. #1
  Larguar.
  Anėtarėsuar
  04-08-2003
  Postime
  2,157
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 32 postime

  Aktivitete ne New Jersey, ShBA

  Me Daten 26 Nentor 2005 organizohet Mbremje me Rastin e Dites se Flamurit

  te:
  The Meadows - Days Inn
  2750 Tonnelle Ave.
  North Bergen, NJ 07407

  me muzike nga:
  Gurpi Muzikor KASTRIOTI, Aurela Gace & REMI


  ora:
  6pm-12am

  per rezervim telefononi:
  (201) 863-2900

  Biletat:
  $60 per te rritur
  $40 per femije
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Veshtrusja : 15-11-2005 mė 19:49

 2. #2
  ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Postime
  1,349
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Talking

  Aurela edhe REMI bashkė do tė kėndojnė a ?

  Do shkojmė pėr vizitė nė New Jersey !

 3. #3
  Larguar.
  Anėtarėsuar
  04-08-2003
  Postime
  2,157
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 32 postime
  nuk e di une , bashke apo vec

  e rendesishme eshte te me blesh dhe mua nje bilet

 4. #4
  Perjashtuar Maska e shkodrane82
  Anėtarėsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  1,752
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Pse nuk thua i paskena ne dere te shtepise......! Te shofim....

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Citim Postuar mė parė nga shkodrane82
  Pse nuk thua i paskena ne dere te shtepise......! Te shofim....
  kur ti shikosh beji edhe naj foto per ne forum

  Mire ke qene me shendet maj?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 6. #6
  Perjashtuar Maska e shkodrane82
  Anėtarėsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  1,752
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Mire kam qene, spo qahem.

  If i go...gje qe e dyshoj pasi nuk bahena gjithe nje mendje....!

 7. #7
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Aman Grupin Kastrioti ( which se kam idene se kush eshte lol ) dhe Aurelen na kane lene neve ne Jersey .
  U pa puna po hidhemi andej nga CT , mos eshte me mire atje . lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Love_Sponge
  Anėtarėsuar
  08-05-2002
  Vendndodhja
  Mo sakte se bo nona 27.9767, -82.8317
  Mosha
  40
  Postime
  23
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shume keq, e humba ket rast pffffffffffffffff! Festa flamurit duke u gri me njoni tjetrin, ajde te te shkoje menia atje!
  • Been here, served my time, now away!

 9. #9
  Behind these Hazel Eyes Maska e Lule_Bora
  Anėtarėsuar
  30-07-2007
  Postime
  107
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po pra qysh ne nentor te 2005 lol....goxha rast ke humbe.....haha.
  For all my love and hate, for all my sorrow's sake, neither today or tomorrow, i shall never break!.

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Love_Sponge
  Anėtarėsuar
  08-05-2002
  Vendndodhja
  Mo sakte se bo nona 27.9767, -82.8317
  Mosha
  40
  Postime
  23
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Lule_Bora Lexo Postimin
  Po pra qysh ne nentor te 2005 lol....goxha rast ke humbe.....haha.

  Me vjen shume keq
  • Been here, served my time, now away!

 11. #11
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  192 falenderime nė 177 postime

  Aktivitete, organizime nė NJ, SHBA

  Me te degjuar e kam,nuk e di sa e vertete eshte.Organizohet festa e Flamurit ne 23 nendor ne Garfield,rruga passaic str,restoranti Michelle.
  90$ per te rritur dhe 45$ per femije.Do jene te ftuar Merita Halili dhe Morena Reka.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 12. #12
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
  Me te degjuar e kam,nuk e di sa e vertete eshte.Organizohet festa e Flamurit ne 23 nendor ne Garfield,rruga passaic str,restoranti Michelle.
  90$ per te rritur dhe 45$ per femije.Do jene te ftuar Merita Halili dhe Morena Reka.
  do shkosh ti Ben7 ?
  me kete rast te sjell dhe laptopin te ma rregullosh pak .loool

  se bej shaka . Une asnjehere nuk shkoj ne keto festa .
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  pse sdo shkosh mi Pink,

  apo ke lon takim me tvsh
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 14. #14
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  192 falenderime nė 177 postime
  Nuk e njoh Garfieldin,skam qene ndonjehere.Nuk e di cfare ore eshte festa.
  Laptopin ta rregulloj.Po jo tani se jam shume i zene me pune.
  Nga fundi nendorit.Eshte nje subway shop te rt 4, Te Kmart diku afer me radioshakun.Atje mund te me gjesh,ose ma dergo me ndonje"korrier:.Kam plan te shkoj te radioshaku ne fund te nendorit.Mund te kerkoje nje mbasdite pune dhe te nesermen eshte gati do e sjell te dyqani.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 15. #15
  ILIR NĖ GEN Maska e flory80
  Anėtarėsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buzė Vjosės Kaltėroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  se bej shaka . Une asnjehere nuk shkoj ne keto festa
  Pse me Pink nuk shkon ti? Apo je tepėr i mirė ti pėr kėto festa?
  EH I ZIU NJERI, GĖLLTIT DIKU NJE LUGĖ ĒORBĖ TĖ PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PĖR GJITHĖ JETĖN!

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  Citim Postuar mė parė nga flory80 Lexo Postimin
  Pse me Pink nuk shkon ti? Apo je tepėr i mirė ti pėr kėto festa?
  E mire lol
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 17. #17
  Illegal Mind Maska e ai*
  Anėtarėsuar
  18-04-2006
  Postime
  171
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mos eshte gje organizator Sandri i kafe Devollit :P
  "Ata qe nuk e kujtojne te kaluaren jane te denuar ta perserisin!"

 18. #18
  ILIR NĖ GEN Maska e flory80
  Anėtarėsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buzė Vjosės Kaltėroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  E mire lol


  Korbaaaaaaaaaaaaa moj gra se u turpėrova!
  Unė e kam ditur Pink mashkull, nė fakt mė vinte ēudi si ka mundėsi mashkull me nickun Pink por thosha Allah Allah njerėz njerėz kjo dynja, ēa sbėn vaki
  Tė mė falėsh shumė Zonja Pink por mė shumė do tė doja tė kėrkoja tė falur nė rast se kam thėnė ndonjė budallėk me ndonjė koment
  EH I ZIU NJERI, GĖLLTIT DIKU NJE LUGĖ ĒORBĖ TĖ PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PĖR GJITHĖ JETĖN!

 19. #19
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Citim Postuar mė parė nga flory80 Lexo Postimin
  Korbaaaaaaaaaaaaa moj gra se u turpėrova!
  Unė e kam ditur Pink mashkull, nė fakt mė vinte ēudi si ka mundėsi mashkull me nickun Pink por thosha Allah Allah njerėz njerėz kjo dynja, ēa sbėn vaki
  Tė mė falėsh shumė Zonja Pink por mė shumė do tė doja tė kėrkoja tė falur nė rast se kam thėnė ndonjė budallėk me ndonjė koment
  Po mire ty pse kjo pershtypje kshu ? Te kam kercenuar gje , te kam rraf gje , te kam shajt gje , kam bere si garipe kot e yada yada yada ?

  Ska problem zoti Flory , nese ti ndihesh guilty rreth ndonje komenti qe mund te kesh bere , te kam falur . Meqe jemi me raste festash , xmas . lol

  wanna be best friends now ?
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 20. #20
  ILIR NĖ GEN Maska e flory80
  Anėtarėsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buzė Vjosės Kaltėroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Jo unė nuk ndihem guilty pėr ndonjė gjė konkrete por thjesht po sigurom qė tė jem brenda, se unė nga natyra jam pak "harixhofkė" nga goja, dhe nuk i dihet duke tu drejtuar si mashkull mos kam lėshuar ndonjė kopaēe. Po nuk jam djal i keq kėshtu nė pėrgjithėsi, jam shumė i mirė moj jam shumė i mirė, shif sa i mirė qė jam ta kėpus shpirtin
  EH I ZIU NJERI, GĖLLTIT DIKU NJE LUGĖ ĒORBĖ TĖ PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PĖR GJITHĖ JETĖN!

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Origjina e Himnit te Flamurit
  Nga Albo nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 06-12-2013, 21:51
 2. Gjeneza e "Himnit tė Flamurit"
  Nga Brari nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-09-2006, 01:32
 3. Digjen flamujt e presidencës në Kosovë nga veteranët e UÇK-së
  Nga Nice_Boy nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 106
  Postimi i Fundit: 04-01-2006, 11:16
 4. Eqerem bej Vlora: E vėrteta e flamurit..
  Nga Brari nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-04-2005, 06:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •