Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 25 prej 25
 1. #21
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Citim Postuar mė parė nga flory80 Lexo Postimin
  Jo unė nuk ndihem guilty pėr ndonjė gjė konkrete por thjesht po sigurom qė tė jem brenda, se unė nga natyra jam pak "harixhofkė" nga goja, dhe nuk i dihet duke tu drejtuar si mashkull mos kam lėshuar ndonjė kopaēe. Po nuk jam djal i keq kėshtu nė pėrgjithėsi, jam shumė i mirė moj jam shumė i mirė, shif sa i mirė qė jam ta kėpus shpirtin
  Ok, qe te sigurohesh mire .. ja te them une qe ske leshuar anje kopace .

  Dhe tjeter; si eshte puna e corbes se prishur ?
  are u thinking what am thinking ? lool
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 2. #22
  ILIR NĖ GEN Maska e flory80
  Anėtarėsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buzė Vjosės Kaltėroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Kjo puna e ēorbės sė prishur ēorbė hesapi, dhe e pa prishur ajo pėrsėri ėshtė miksaturė e koklavitur.
  U know what i am saying!
  EH I ZIU NJERI, GĖLLTIT DIKU NJE LUGĖ ĒORBĖ TĖ PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PĖR GJITHĖ JETĖN!

 3. #23
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime
  Parti ne Garfilld Nju xhersi ne 31 dhjetor dhe 1 janar 2011.
  http://www.albanianevents.com/event_details.php?id=661
  130 $ qeka shtrenjte.
  Na gjeni nje me te lire plizzz.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 4. #24
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime nė 22 postime
  Material I mar Nga albanianevents.com


  Balkan Travel organizon evenimentin me te madh muzikor te vitit ne Philadelphia me rastin e Festes se Flamurit. Ne nje koncert live per here te pare ne Philadelphia ylli i muzikes popullore "PONI" se bashku me kengetaret e talentuar Edi Duro dhe Morena Reka. Bashkohuni me ne ne kete event dhe te mbetet kjo nate nje nate e paharruar per te gjithe.

  Time: 7:00PM till 12:00AM
  Date: Nov 24 2011
  Admission Fee: 65.00

  Address: 1444 Route 73 North
  City: Pennsauken State: New Jersey Zip: 8110

  For more information contact: Ervis Elezaj Tel: 718-915-8204
  Partizoni

 5. #25
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Aktivitete ne New Jersey, ShBA

  Mbremje me Komunitetin Shqiptar 23 nendor, Ora 6:00pm
  Alba Translations invites your to join us for a fun filled evening with music, food, and drinks. This event is for adults only ($50/person). To purchase tickets, please call/text 201-952-4519 or 201-233-0371 or email at andi.oparaku@gmail.com. Visit us on facebook @ AlbaTranslations or online @ www.albatranslationscpa.com Time: 6:00PM till 10:00PM Date: Nov 23 2013 Admission Fee: 50 Address: 407 Route 46W City: Elmwood Park State: New Jersey Zip: 7407 For more information contact: Andi Oparaku Tel: 2019524519
  ====
  Koncert Madheshtor me rastin e 101 Vjetorit te Pavarsise se Shqiperise
  Nov 28 2013 at 7:00PM in New Jersey -
  See more at: http://www.albanianevents.com/event_....lnILpY5L.dpuf
  Adriatic Storm organizon Koncertin Madheshtor me rastin e 101 Vjetorit te Pavarsise se Shqiperise me kengetaret e mirenjohur Petrit Lulo, Irma Libohova, Silva Gunbardhi dhe Mandi. I ftuar special klarinesti Novrus Vengo (Nokja).Nje mbremje e paharrueshme per te gjithe komunitetin shqiptar. Per me shume informacion kontaktoni 215.613.8970 dhe 718.915.8204 https://www.facebook.com/events/241029512714540 Time: 7:00PM till 12:30AM Date: Nov 28 2013 Admission Fee: 40.00 Address: 1444 Route 73 North City: Pennsauken State: New Jersey Zip: 8110 For more information contact: Ervis Elezaj Tel: 7189158204 - See more at: http://www.albanianevents.com/event_....lnILpY5L.dpuf
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Origjina e Himnit te Flamurit
  Nga Albo nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 06-12-2013, 21:51
 2. Gjeneza e "Himnit tė Flamurit"
  Nga Brari nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-09-2006, 01:32
 3. Digjen flamujt e presidencës në Kosovë nga veteranët e UÇK-së
  Nga Nice_Boy nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 106
  Postimi i Fundit: 04-01-2006, 11:16
 4. Eqerem bej Vlora: E vėrteta e flamurit..
  Nga Brari nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-04-2005, 06:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •