Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e luna22
  Anėtarėsuar
  26-08-2005
  Vendndodhja
  Aty ku nuk ndjehesh ne shtepine tende?!!!
  Mosha
  37
  Postime
  44

  Shitje Shtepie Ne Drr.

  Shitet Nje Shtipi 1+1 66m Katror Ne Durres.
  Me Gjithe Paisjet Shtepiake
  Tek Rrota E Kuqe Ne Plazh.cmimi 45 Mij Euro I Diskutueshem.

  Per Contakt:0692402559
  Those who bring sunshine to the lives of others,cannot hide it from themselfs.

 2. #2
  1+1 te rrota e kuqe 45.000 euro?

 3. #3
  Shtrenjt e mbake, ule pak pazarin Pastaj shife ku eshte, tek Rrota Kuqe
  ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gėrma)

 4. #4
  ***VIP***
  Anėtarėsuar
  26-08-2008
  Postime
  800
  Ku bie kjo rrota kuqe; se sa rrota ka shqiperia su dilet fundi.
  Moderator, e di vet ti...

 5. #5
  Diku Aty Shiu///.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Te Rrota Pra, Po Me Poc Te Kuq,...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  nuk thua oj qik.. cfar eshte.. a shtepi e po qe shpi kupton dhe nje cop avlli a bahce a kopesht .. apo apartament.. ne nje pallat e ather dhe kati duhet permendur..

  po si behet ne fakt nje shitje e blerje shtepie apo apartamenti.. ?

  ku drejtohen shitsi e bleresi..?
  cfar letrash e dokumentash u duhet te permbushin e si e ku?
  sa kushtojne formalitetet neper zyrat e duhura?
  di kush te na sqaroje me hollesi?

  psh .. jonuzi ka nje apartament kati kater 2 e guzhin ne nje pallat.
  kte apartament e ka pasur si qeraxhi gjat epokes enveriste dhe pallati ka qen i ndertuar nga ndermarrjet shteterore..pra nuk eshte ndertim i ndonje ish privati..
  demokracia i dha mundesi jonuzit qe ta privatizoje ate banes ku kish jetuar mbi 30 vjet e te ciles po aq kohe ja ka paguar qerane.
  kur kreu privatizimin jonuzi e beri apartamentin ne pronesi te vehtes te gruas e te 3 kalamaqerve te tij..
  tani nuzi kerkon ta shese kte prone..'

  nga tja nise jonuzi ksaj pune?
  si qysh tek..?

  ka ndonje ekspert ketu?  --

  sqarim .. rrota kuqe eshte nje emer i vene nga populli per nje zon te caktuar te hapsires Durres-Plepa.. e konkretisht zona ku eshte ndalesa e 3 e autobusit me dretim durres-plepa. emri i vjen nga nje rrote lokomotive e vertete e atyre lloj lokomotivave te trenave te viteve 40 50 ta.. te cilen e vendosen mbi nje bazament betoni diku nga vitet 1980 si shenj buz rruges se plazhit per te treguar se aty prane ndodhet baza mekanike e hekurudhes shqiptare ..
  dikur ajo rrote rreth e rrotull kishte peme plepa e bar e ranishte e bile nga ajo rrote shikoje dhe detin qe ish as 50 metra larg..
  sot ajo rrote mezi duket nga bangladeshizimi i betonizuar demo socialist ceceno mekso ist bashkim kopliko nanoist e meto berisho tomorr golemo ist e mafiozo-pandushist qe i eshte bere asaj zone.. dikur vertet e bukur.. e sot nje si "parajs-hale" per pushuesit koso teto magararo injorante.. e nje eldorado per mafiozet qe e kan zaptuar.. dhe i vjelin para me kuintale..

  ..
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Brari : 08-02-2009 mė 05:32

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  brar,

  kjo shpija, qe kushton aq shume duhet me pas ken noj shpi e kuqe, prandaj ka qet qmim, them.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,277
  Citim Postuar mė parė nga ^SHIU^ Lexo Postimin
  Ku bie kjo rrota kuqe; se sa rrota ka shqiperia su dilet fundi.
  Pse kaq shum rrota te kuqe paska ne shqipni ????
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

Tema tė Ngjashme

 1. www.kosovo.com nė shitje
  Nga YlliRiaN nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 10-03-2009, 14:03
 2. VEVE GRUP, nxjerr ne shitje 3 fabrika
  Nga ganoid nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-06-2003, 14:53

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •