Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 45 prej 45
 1. #41
  Citim Postuar m par nga busavata Lexo Postimin
  Serafim me ta than te drejten nuk e di...
  per disi e ndjej kur dikush me pershendet me zemer apo me aroganc..
  Me zemer eshte tipike,me aroganc eshte etnike...

 2. #42
  Miredita , si po ja kaloni ?

  me edukate ...lol

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689
  Mir flm.
  Po ju? Qkemi 3ja?

 4. #44
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,562

  Pr: Cila sht prshndetja tipike Shqiptare?

  Mirmngjes - Mirdita - Mirmbrema ! ....... sipas vaftit

  'kemi - Si kaloni ?

  Prshndetje !

 5. #45
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,099
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Cila sht prshndetja tipike Shqiptare?

  Ca bre vlla.. (labt)

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema t Ngjashme

 1. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
  Nga ILovePejaa n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 84
  Postimi i Fundit: 18-04-2022, 09:21
 2. Sul Hotla (1875-1947), Nj Jet Pr Shqiprin
  Nga strong_07 n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-04-2019, 16:32
 3. Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-11-2016, 09:56
 4. Drafti pr Unitet
  Nga Modesti n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 39
  Postimi i Fundit: 04-08-2010, 16:10

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •