Close
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 203
 1. #1
  fossa dei leoni Maska e prenceedi
  Anėtarėsuar
  07-11-2008
  Postime
  2,141
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Barcaleta e dites

  Nje djale i vogel pyet te atin c'eshte politika Babai i thote: degjo djale,le ta themi me pak fjale. Une jam kreu familjes dmth jam-Kryeministri, mamaja si pergjegjese eparave eshte- Qeveria, kujdestaren e vellait do ta quajme-Klasa punetore,vellai i vogel -e ardhmja. Naten vone ai degjon vellane e vogel te qante,shkon ta shikoje dhe veren se i vogli i kishte"mbushur" keshtu ai shkon te dhoma e prinderve dhe gjen mamin ne gjume,shkon tek kujdestarja dhoma ishtee mbyllur me celes.Shikon nga vrima e celesit te atin me kujdestaren keshtu kthehet ne krevat.Ne mengjes i thote te atit; Baba mendoj se e kuptova c'eshte politika. Mire- thote babai-pa ma trego. De djali i vogel thote: KRYEMINISTRI PALLON KLASEN PUNETORE NDERKOHE QE QEVERIA ESHTE NE GJUME.POPULLI INJOROHET DHE E ARDHMJA ESHTE E ZHYTUR NE ***.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Denata
  Anėtarėsuar
  26-06-2011
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  130
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga prenceedi Lexo Postimin
  Nje djale i vogel pyet te atin c'eshte politika Babai i thote: degjo djale,le ta themi me pak fjale. Une jam kreu familjes dmth jam-Kryeministri, mamaja si pergjegjese eparave eshte- Qeveria, kujdestaren e vellait do ta quajme-Klasa punetore,vellai i vogel -e ardhmja. Naten vone ai degjon vellane e vogel te qante,shkon ta shikoje dhe veren se i vogli i kishte"mbushur" keshtu ai shkon te dhoma e prinderve dhe gjen mamin ne gjume,shkon tek kujdestarja dhoma ishtee mbyllur me celes.Shikon nga vrima e celesit te atin me kujdestaren keshtu kthehet ne krevat.Ne mengjes i thote te atit; Baba mendoj se e kuptova c'eshte politika. Mire- thote babai-pa ma trego. De djali i vogel thote: KRYEMINISTRI PALLON KLASEN PUNETORE NDERKOHE QE QEVERIA ESHTE NE GJUME.POPULLI INJOROHET DHE E ARDHMJA ESHTE E ZHYTUR NE ***.
  hahahahhahah fantastike

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-11-2012
  Postime
  132
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Barcaleta e dites

  E pyeten nje plak, me cilen nuse shkon me mire?
  -Plaku u pergjigj: Me te voglen.
  -E pyeten perseri Pse?
  -Sepse e madhja kur flas me thote, Ha m.. ha, ndersa e vogla me thote, Mos ha m..

 4. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Dushku pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Brari (12-03-2014),Lazo (23-10-2017)

 5. #4
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime nė 133 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Citim Postuar mė parė nga Reaction Lexo Postimin
  E pyeten nje plak, me cilen nuse shkon me mire?
  -Plaku u pergjigj: Me te voglen.
  -E pyeten perseri Pse?
  -Sepse e madhja kur flas me thote, Ha m.. ha, ndersa e vogla me thote, Mos ha m..
  .....hahahaha

 6. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-11-2012
  Postime
  132
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Barcaleta e dites

  Njė hajn e kanė zėnė nė flagrancė duke vjedhur.
  Gjykatėsi: A je i martuar?
  Hajni: Jo, kurrė s’kam qenė dhe kurrė nuk do tė martohem!
  Gjykatėsi thotė me vete: Sa njeri i menēur dhe vjedh!

 7. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-11-2012
  Postime
  132
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Barcaleta e dites

  Cili ėshtė dallimi nė mes tė sekretares sė mirė dhe sekretares sė shkėlqyer?
  Sekretarja e mirė thotė: “Mirėmėngjesi, shef!”.
  Ndėrsa sekretarja e shkėlqyer thotė: “U bė mėngjes, shef!”.

 8. #7
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Doktoreshe, doktoreshe, me rrin 24 ore dru, nuk ulet fare, cfare mund t'me japesh??
  Shtepi, makine dhe 2000€ ne muaj, me shume nuk mundem.
  ()
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 9. #8
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Berlusconi po bente dush, dhe papritur hyn ne banjo e shoqja, Veronica.
  "O Zot me fal!" thote ajo.
  Ndersa Berlusconi pergjigjet: "E dashur, te kam thene shum here, kur jemi ne privat thirrme Silvio..."

  ( )
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 10. #9
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Berlusconi po bente dush, dhe papritur hyn ne banjo e shoqja, Veronica.
  "O Zot me fal!" thote ajo.
  Ndersa Berlusconi pergjigjet: "E dashur, te kam thene shum here, kur jemi ne privat thirrme Silvio..."

  ( )
  o skender76 berlusconi s'ka me grua ka dashnore lart e poshte.....

  Dy police para pasqyres:
  Njeri: u shiko se jane dy kolege, a shkojme ti takojme?
  Tjetri: ndalu, nuk e sheh se po vijne ata tek ne?
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 11. #10
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  nje polic shkon tek kasapi dhe i thote: "me jep 19 panine".
  kasapi rrotulloi syte por e mori veten dhe i tha: "mire, t'i bej 20"
  polici: "20??? po kush do t'i haje???"
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 12. #11
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Polic Cari u transferua ne nje polici te re.
  Mbledh policet e tjere dhe u thote: Jam komandant Cari, qe te mos kemi probleme here tjeter do te me thoni me radhe se si quhem. Le te bejme ca prova. Ti i pari, si e kam emrin?
  "Cari!"
  "Te lumte, e ti ne fund?"
  "Cari shoku komandant"
  "Mire mire e ti ne mes qe s'e ke mendjen ketu?"
  "Eh, eeee...mmmmm oh po! Toqe!"
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 13. #12
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  nje polic shikon nje shkrepse ne shesh e merr, e ndez, e fik dhe e fut ne xhep duke thene: kjo po qe funksionon
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 14. #13
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Takohen dy persona nje femer dhe nje mashkull. Dhe fillojn bisedes mashkulli e pinte duhanin femra sa per tu futur ne bisede e pyet sa pako cigare pin ne dite.. djali i pergjigjet qe i pi 3 pako cigare ne dite... vajza mbetet e shtangur wau thot dhe e pyet sa kushton nje pako... djali i thot 5 euro kjo prap aauu po qe sa vite e pin ti cigaren... djali i thot qe 15 vite.. vajza prap waaaauuuu ... ben llogari qe nga koha kur ka pij cigare dhe nxjerr nje shume me te madhe me para dhe i thot... Po e di ti qe mos ta kishe pij cigaren do te kishe nje ferrarri...Djali merr fjalen dhe e pyet vajzen e pi ti cigaren.. Vajza jo. Djali po pse s'ke ti ferrari

 15. #14
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Ne nje fabrike ne pushimin e drekes, dy pronaret dhe nje nga puntoret po diskutonin rreth seksit.
  Puntori thoshte se seksi esht qejf, ndersa dy pronaret thoshin se seksi esht pune qe duhet bere.
  Secili mbante qendrimin e tij, derisa puntori nxehet dhe u thot: Seksi esht qejf, prandaj e beni vet, se po t'ishte pune do ma linit mua ta beja...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar skender76 pėr postimin:

  Gentian_gr (15-09-2013)

 17. #15
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Anėtarėsuar
  30-08-2005
  Mosha
  43
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 4 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Nusja naten e pare te marteses.
  " boll tani se me merzite, o brenda, o jashte! se kjo poshte e lart s'po me pelqen fare!!!!!
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 18. #16
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Citim Postuar mė parė nga donna76 Lexo Postimin
  Nusja naten e pare te marteses.
  " boll tani se me merzite, o brenda, o jashte! se kjo poshte e lart s'po me pelqen fare!!!!!
  filmi zonja nga qyteti?

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 19. #17
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  67 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Ka edhe mė keq
  Hyn babai nė dhomėn e vajzės sė tij, ajo nuk ėshtė, ndėrsa mbi krevat njė letėr. Menjėherė nisin t’i shkojnė nėpėr mend gjėrat mė tė kėqija. Merr letrėn dhe e hap:

  I dashur baba,

  Mė vjen keq qė ju njoftoj nė kėtė mėnyrė se jam larguar nga shtėpia me tė dashurin tim. Mė nė fund e gjeta dashurinė! Vetėm sikur ta shihnit ēfarė tatuazhi tė ėmbėl qė ka dhe sa i egėr duket mbi motoēikletėn e tij. Dhe jo vetėm kaq...

  Mė nė fund jam shtatzėnė, i dashuri mė thotė se do tė jemi tė lumtur nė shatorin e tij buzė malit dhe dėshiron tė kemi shumė fėmijė. Kam zbuluar po ashtu se marihuana nuk ėshtė e dėmshme, prandaj kemi vendosur qė ta mbjellim nė mal qė pėr ēdo rast tė kemi nėse na mbaron kokaina dhe ekstazisi.

  Nga ana tjetėr, shpresoj qė shkenca tė gjejė sa mė shpejtė ilaēin kundėr AIDS-it qė tė mė shėrohet i dashuri, sepse e meriton. Babi, nuk dua tė shqetėsohesh pėr mua, tash kam 16 vjet dhe kujdesem pėr vete, nė fund tė fundit, i dashuri im ėshtė 50 vjeē dhe ka pėrvojė jetėsore, nga pesė martesat e mėparshme ka 11 fėmijė. Ai mė jep kėshilla tė shumta pėr tė marrė vendime, si p.sh. kur vendosa ta ndėrroj fenė.

  Shpresoj tė tė takoj sė shpejti qė t’i njohėsh nipėrit dhe mbesat tua.

  P.S. Po bėj shaka, kam shkuar te shoqja.

  Vetėm desha tė tė tregoj se ka gjėra shumė mė tė tmerrshme sesa notat e kėqija qė i kam marr nė gjysmė vjetor e qė do t’i gjesh nė vitrinė.

  Tė dua!


 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar zANė pėr postimin:

  Lexuesi_ (10-09-2013)

 21. #18
  ...in the battle of Love! Maska e Pirate of Love
  Anėtarėsuar
  07-09-2010
  Vendndodhja
  Made in Lugina!
  Postime
  1,040
  Faleminderit
  28
  46 falenderime nė 36 postime

  Talking Pėr: Barcaleta e dites

  po ecte rruges nje plak me krroēe ne dore dhe doli nje ēun i ri dhe ja priti; o xhaxhi pse nuk i vendos nje gome kesaj krroēes sate dhe nuk ben zhurme ?!

  i menjehereshem ishte ne reagimin e tij, plaku; po ti kishte vendosur gomen ai babai yt "gjesendes" se tij nuk do ishe as ti tani ketu po ik tani mos pengo komunikacionin rrugore...hape rruge, hape rrugen!
  ...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti...!

 22. #19
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Lepuri i thote breshkes: -a bejme nje gare se kush arrin i pari deri ne shtepi?
  Breshka: -po.
  Lepuri: -atehere, nje, dy tre....
  Breshka: -Fitovaaaaaaa...... dhe u fut ne shtepi...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 23. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Elian70 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  *~Rexhina~* (31-10-2013),Irenna (17-02-2014)

 24. #20
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Gjirokastriti ben aksident...

  Perplas makina nje gjirokastrit...

  Sic ishte i shtrire ne asfalt, nxjerr telefonin dhe ben nje telefonate. Shoferi, i tmerruar, del nga makina dhe i thote:

  - Zoteri, jeni mire?
  - Ju lutem zoteri, me falni!
  - Ju lutem mos e telefononi policine e di eshte faji im!
  - Ju lutem me falni!
  Ne ate moment, personi pergjigjet ne telefon dhe gjirokastriti i thote:
  - Alo, grua... Me ka perplasur makina.
  - Mos bej gjelle sonte sepse do ha nga spitali...

 25. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar AlbaneZ pėr postimin:

  bili99 (01-10-2014)

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Barcaleta
  Nga anaksimenus nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 17-09-2006, 20:23
 2. Barcaleta per te gjithe!!!
  Nga theodora* nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 255
  Postimi i Fundit: 16-12-2005, 15:22
 3. Barcaleta krahinore
  Nga Arlind nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 22-01-2004, 10:08
 4. Barcaleta ne anglisht; some rated
  Nga diikush nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-01-2004, 15:33
 5. barcaleta qe nuk egzistojne
  Nga THE_TIGER nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-07-2003, 06:35

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •