Close
Faqja 3 prej 11 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 203
 1. #41
  Marseli ! Maska e CeLi
  Anėtarėsuar
  08-11-2005
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  284
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Duke kaluar shefi i policise rruges sheh dy police te tij duke shikuar rreth e rrotull nje qen, e duke i bere kontroll te detajuar...
  Cfare jeni duke bere ashtu i pyet shefi policet ?!
  Hidhet njeri polic dhe thote : Po ja o shef , para 5 minuta kaloi nje cun dhe tha '' cfar qeni me 2 trapa''
  Rossoneri !

 2. #42
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Citim Postuar mė parė nga CeLi Lexo Postimin
  Duke kaluar shefi i policise rruges sheh dy police te tij duke shikuar rreth e rrotull nje qen, e duke i bere kontroll te detajuar...
  Cfare jeni duke bere ashtu i pyet shefi policet ?!
  Hidhet njeri polic dhe thote : Po ja o shef , para 5 minuta kaloi nje cun dhe tha '' cfar qeni me 2 trapa''
  Kalon cuni prape dhe thote "Cfare qeni me 3 trapa"
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 3. #43
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  -I thot burri gruas:
  -Zemer e mban mend kur u lidhem tok kur ti ishe 17 vjece.
  -Po zemer e mbaj mend.
  -E mban mend kur nga kapi babai yt tek makina.
  -Po zemer e mbaj mend.
  -E mban mend kur babai yt me coi kallashin tek koka.
  -Po zemer e mbaj mend
  -E mban mend kur me tha babai yt po se more cupen time per grua do te fus ne burg per 20vjet
  -Po zemer e mbaj mend - po pse po qan
  -Po qaj se sot do kisha dal nga burgu.

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Ajo: I dashur, kudo qe te shkosh une do te vi me ty.
  Ai: Uė? Pse kaq e keqe? Cfare te bera?
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Elian70 pėr postimin:

  AlbaneZ (17-12-2013)

 6. #45
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Duke diskutu 3kirurgė dhe i tregojnė njėri-tjetrit rastet e tyre!

  Njėri thotė: “E kishte goditur njėrin vetura, na janė dashur dy ditė pėr t’ia larguar ngjyrėn nga trupi”.

  Tjetri tregon: “Pas njė aksidenti, pacientit i kishte mbetur njė shufėr nė trup, tė cilėn mezi e larguam pas njė jave”.

  I treti thotė: “Kishte rėnė njė homoseksual nga kati i katėrt mbi njė shtyllė.

  Na janė dashur katėr javė pėr t’ia larguar buzėqeshjen nga fytyra

 7. #46
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Ne mengjes me mori doktori ne telefon. Me tha se kishte nje lajm te keq dhe nje shume te keq. Cfare i thashe une. Lajmi i keq eshte se ke vetem 24 ore jete dhe ai i keqi fare se duhej te ta thoja mbreme ne kete ore...

  morali
  duhet te vdesesh gjithmone buzaGAZ....
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 8. #47
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Parlamentaret e grupit socialist po udhetonin per qejf me autobus ne malet e Tropojes. Pas ca kohesh autobusi bie ne gremine dhe pas ca rrotullimesh bie para shtepise se Saliut. Ky hapi nje grope dhe i hodhi te gjithe brenda. Pas ca kohesh erdhi policia dhe pasi pane autobuzin pyeten Saliun se ku jane parlamentaret e PS. Saliu tregoi gropen. Komandati i policise e pyeti: - po sikur ndonje te ishte akoma gjalle? Saliu: - Eh ndonje edhe tha qe ishte gjalle, por e dime te gjithe se sa genjeshtare qe jane....
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Elian70 pėr postimin:

  Cerebro (26-07-2014)

 10. #48
  Marseli ! Maska e CeLi
  Anėtarėsuar
  08-11-2005
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  284
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Ujku : Tak-tak .
  Kecat : Kush eshte ?
  Ujku : Mamadhia .
  Kecat : Thuaj paswoordin ?
  Ujku : 123456 ...
  Kecat : Ti genjen, ti je ujku nuk eshte ashtu paswoordi !

  Vjen mamadhia dhe ujku degjon paswoordin dhe shkon diten tjeter ...
  Ujku : Tak-tak .
  Kecat : Kush eshte ?
  Ujku : Mamadhia .
  Kecat : Thuaj paswoordin ?
  Ujku : Ju hengsha zemren !
  Kecat : Te na hash m***n se mbreme e nderruam paswoordin
  Rossoneri !

 11. 3 antarėt mė poshtė falenderuan CeLi pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Cerebro (26-07-2014),Homer (01-02-2014),Sorkadhe_Kelcyre (05-03-2014)

 12. #49
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Burri: Me ka humbur gruaja.

  Inspektori: Sa e gjatė ishte?
  Burri: Se kam vėnė re.

  Inspektori: E dobėt apo e shėndoshė?
  Burri: Jo e dobėt,ndoshta mund ta quaj tė shėndoshė.

  Inspektori: Ngjyra e syve?
  Burri: Si kam vėnė re me aq imtėsi.

  Inspektori: Ngyra e flokėve?
  Burri: Ndryshomin sipas stinėve.

  Inspektori: Ēfarė kishte veshur?
  Burri: Me xhinse/kostum.Nuk e mbaj mend ekzaktesisht.

  Inspektori: Ishte ndonjė tjetėr me tė?
  Burri: Po ishte njė qen Labrador,Romeo,kishte njė zinxhir nė qafė,i shėndetshėm, sytė i kishte kafe,qimet po ashtu,putrėn e majtė mbrapa e kishte pak tė dėmtuar, tėrhiqej nga njė rrip blu me topa, i pėlqente ushqimi shumė, ne hanim bashkė gjithmonė, luanim, dilnim bashkė.............. dhe burrit i rrodhėn disa pika loti.....

 13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar AlbaneZ pėr postimin:

  Cerebro (26-07-2014)

 14. #50
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Hahaha e bukur qo

 15. #51
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Jam gjeniu i llampes, do te plotesoj cdo deshire! Cfare? Do te behesh inteligjent?!...O polic, mbase s'me kuptove, thashe deshire dhe jo mrekulli!
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 16. #52
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Dy budallenj, pasi rrahen nje pijanec i cili vdiq, donin t'a ngjallnin me nje tub duke i fryre ne both. I pari pasi u lodh se fryri e i tha tjetrit t'i frynte. Ky e pa me inat dhe nderroi anen e tubit qe t'i frynte pasi i vinte peshtire qe i pari kish vene gojen e vet.
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 17. #53
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Barcaleta e dites  Mora sot nje taksi me ik per ne shpi dhe e preka taksistin ne shpatull ti them ta ndaloj ktu...
  Taksixhiu trembet pa mase dhe i jep timonit aq fort sa qe per pak perplaset ne trotuar.
  - Cpate ti?
  - Avash o burr se na trembe per vdekje...
  - Po ti per her te par po i jep makines ?
  - Jo ore kam 35 vjet pun si shofer. po vetem kte vit po punoj taxi se me perpara kam punu shofer funerali...

 18. 3 antarėt mė poshtė falenderuan AlbaneZ pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Homer (01-02-2014),Irenna (17-02-2014),Lexuesi_ (05-03-2014)

 19. #54
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  burre e grua mbi gomar.
  kalimtari: sa njerez te ligj! kane hypur te dy mbi gomar

  burri mbi gomar, gruaja ne kembe.
  kalimtari: Egoist, ka hyp vet mbi gomar dhe gruan e le ne kembe

  gruaja mbi gomar, burri ne kembe.
  kalimtari: budallai, vet ecen me kembe e gruan e le mbi gomar

  burri dhe gruaja ne kembe.
  kalimtari: sa budallenj, nuk dine te ngasin as gomarin

  Morali:
  Fjalet e njerezve nuk frenohen kurre
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 20. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Elian70 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Brari (12-03-2014),Cerebro (26-07-2014)

 21. #55
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  mbesa me pyeti se cfare eshte TVSH-ja. per t'ja shpjeguar i hengra 20% te biskotes.
  mund ta haje te gjithen me tha dhe keshtu mund te shpjegoje taksat e Rilindjes...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Elian70 pėr postimin:

  Brari (12-03-2014)

 23. #56
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Kronike ne Vlore:
  Policia i ve gjobe makines
  se nje polici rrugor
  dhe policet rrugore
  u vene tridhjete gjoba
  makinave perpara policise
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 24. #57
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,759
  Faleminderit
  151
  242 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Johnny walked into class with a black eye.

  Teacher : what's wrong ?

  Johnny : my house is very small. Me, my mom and my dad sleep on the same bed.
  Every night my dad asks, " Johnny are u sleeping? " Then I say No and he slaps my face and give me a black eye.

  Teacher : tonight when ur dad asks again, keep dead quite and don't answer.

  The following morning, Johnny comes back with a severe black eye again.

  Teacher : My goodness ! Why the black eye again ?

  Johnny : Dad asked me again, Johnny are u sleeping ? I shut up and kept dead still. Then my dad and my mom started moving , u know, at the same time mum was breathing erratically , kicking her legs up frantically and squealing like a hyena on the bed.

  Then my dad asked my mom , " are you coming ?"

  Mum said , " yes, I am coming , are you coming too ? "
  Dad answered , " yes "

  They don't usually go anywhere without me so I said, " wait for me, I am also coming ."
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 25. #58
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Tirane gjate pushimit te drekes, 3 pronaret dhe nje puntor... ( kshu jan ne Shqiperi, 3 jane pronar vetem 1 puntor kane... )

  Pronaret po flitnin per krizen dhe po u ankojshin njani tjetrit:

  - Pronari i pare: "Krize e madhe, mezi e kam ēu grun t'bej qejf nja 7 dite ne Paris."
  - Pronari i dyte: "E pra mor burr, edhe un mezi i bana leket me e ēu grun t'qetsohet nja 2 jave ne Egjipt."
  - Pronari i trete: "S'ka ba vaki si simjet, edhe un e ēova vetem 10 dite t'bej plazh ne Kaliforni."


  Tashi, kto pronaret deshen me e nxjerr njeēik me ket puntorin, dhe i thone: "Po ti, e ēove grun gjekund ket vit?"
  "Une, po ku kam lek un mor burrat e dheut... S'kam aq leke ta ēoj grun t'ma pall##ne jashte shtetit... Ja bej qejfin vete te shpija..." - pergjigjet puntori.


  paqen, e sjell vetem drejtsia

 26. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar skender76 pėr postimin:

  Brari (12-03-2014)

 27. #59
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Citim Postuar mė parė nga AlbaneZ Lexo Postimin


  Mora sot nje taksi me ik per ne shpi dhe e preka taksistin ne shpatull ti them ta ndaloj ktu...
  Taksixhiu trembet pa mase dhe i jep timonit aq fort sa qe per pak perplaset ne trotuar.
  - Cpate ti?
  - Avash o burr se na trembe per vdekje...
  - Po ti per her te par po i jep makines ?
  - Jo ore kam 35 vjet pun si shofer. po vetem kte vit po punoj taxi se me perpara kam punu shofer funerali...
  Hahahahhahaha
  Shume e fort ishte paska mendu shoferi qe ju ka ngjall i vdekuri

 28. #60
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  i pyt zysha femijet
  cfar ke qejf te beheni kur te rriteni..
  njeni thot.. do behem doktor
  tjetri do behem inxhinier
  tjetri agranom..
  etjetj..
  po ti i thot njerit..
  un zysh do bohem shkerdhat..
  pse shkerrdhat i thot zysha e habitur..
  sepse o zysh babi im kur shikon ndonji vip ne tv thot..nji doli ky shkerdhata.. kur dalim shetitje e shikojm ndonji vil te bukur i thot mamit .. osht vila e atij shkerdhates..
  kur kalon ndoj gru e bukur.. i thot mamit.. kjo o dashnorja e atij shkerdhates.. e kur shikon ndoj bmw te re thot .. nji kaloj ai shkerdhata.. pranej zyshe du me u bo dhe un shkerdhat..


  ..

 29. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Brari pėr postimin:

  AlbaneZ (12-03-2014)

Faqja 3 prej 11 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Barcaleta
  Nga anaksimenus nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 17-09-2006, 20:23
 2. Barcaleta per te gjithe!!!
  Nga theodora* nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 255
  Postimi i Fundit: 16-12-2005, 15:22
 3. Barcaleta krahinore
  Nga Arlind nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 22-01-2004, 10:08
 4. Barcaleta ne anglisht; some rated
  Nga diikush nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-01-2004, 15:33
 5. barcaleta qe nuk egzistojne
  Nga THE_TIGER nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-07-2003, 06:35

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •