Close
Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 203
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Citim Postuar mė parė nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Gjirokastriti ben aksident...

  Perplas makina nje gjirokastrit...

  Sic ishte i shtrire ne asfalt, nxjerr telefonin dhe ben nje telefonate. Shoferi, i tmerruar, del nga makina dhe i thote:

  - Zoteri, jeni mire?
  - Ju lutem zoteri, me falni!
  - Ju lutem mos e telefononi policine e di eshte faji im!
  - Ju lutem me falni!
  Ne ate moment, personi pergjigjet ne telefon dhe gjirokastriti i thote:
  - Alo, grua... Me ka perplasur makina.
  - Mos bej gjelle sonte sepse do ha nga spitali...
  hahahaha lol
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e shitesi
  Anėtarėsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  ne frymemarrjen time
  Postime
  1,071
  Faleminderit
  18
  30 falenderime nė 26 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Shkojn dy pleq ne teater.Plaku ngrihet nga vendi dhe shkon ne banje por nuk po e gjente dot ku ishte.Duke kerkuar shikon nje dhome gjysem te erret me nje vazo me lule ne mes.Heq lulet mbaron pune dhe kthehet ne vendin e vet.Cfar humba tani qe ika?- pyet gruan.-Tipike e artit modern -i thot ajo.Hyn nje burre ne skene heq lulet nga vazua i fut nje te dhjere dhe iken prap.
  Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhuxhumaku pėr postimin:

  bili99 (01-10-2014)

 5. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Citim Postuar mė parė nga shitesi Lexo Postimin
  Shkojn dy pleq ne teater.Plaku ngrihet nga vendi dhe shkon ne banje por nuk po e gjente dot ku ishte.Duke kerkuar shikon nje dhome gjysem te erret me nje vazo me lule ne mes.Heq lulet mbaron pune dhe kthehet ne vendin e vet.Cfar humba tani qe ika?- pyet gruan.-Tipike e artit modern -i thot ajo.Hyn nje burre ne skene heq lulet nga vazua i fut nje te dhjere dhe iken prap.
  loool na shkrit me keto barcaletat
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 6. #25
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Nje djale me makine po ngjitej ne nje rruge te ngushte malore. Nje vajze e bukur nga ana tjeter ishte duke zbritur dhe ajo me makine. Ne momentin qe po shkembeheshin vajza hap shpejt dritaren e makines dhe bertet: -Derr i Ndyreeee! Djali si t_rap dhe i fyer i bertet: -Putane!... dhe pasi vazhdoi rrugen mu ne kthesen e pare i doli ne mes te rruges nje Derr i Ndyre perpara dhe u perplas me te.

  Morali:
  eh... sikur meshkujt te degjonin gjithmone...

  Antimorali:
  eh... sikur femrat t'i sqaronin me mire gjerat...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 7. #26
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Njė herė ujku shkoi nė lėndinė dhe gjeti njė gomar duke kullotur. Iu afrua gomarit dhe deshi t’i sulej e ta hajė.
  Gomari e ndjeu rrezikun dhe e luti ujkun.

  - Aman, – i tha ujkut, – mos mė ha, se unė di ku ka mish shumė mė tė mirė. Unė di njė vend ku njė tufė delesh tė majme kullosin dhe mund tė tė shpie atje qė tė hash e tė ngopesh mish.

  Ujku u mendua shpejt. Goja i rrodhi lėng pėr mish deleje dhe i tha:

  - Mirė pra, mė dėrgo. Ulu qė tė hip nė shpinė se jam lodhur shumė gjer sa kam ardhur tek ti.

  Gomari u ul dhe ujku u ngjit mbi shpinė si zotėri. Kėshtu, u nisėn ngadalė drejtė tufės sė deleve. Gomari eci ngadalė arave e lėndinave dhe arriti nė fshat. U ofruan aq shumė sa qentė e fshatit e vunė re ujkun dhe filluan tė lehin e e morėn vrapin drejt ujkut.

  Ujku e ndjeu rrezikun, kėrceu nga shpina e gomarit dhe ja mbathi me vrap drejt pyllit. Kur arriti dhe pa se i kishte ikur rrezikut u ndal, mori fryme e tha me vete:

  - Babai nė kėmbė mė ka ecur, edhe gjyshi nė kėmbė gjithashtu. Po mua ē’mu desh t’i hipi gomarit nė shpinė?

  paqen, e sjell vetem drejtsia

 8. #27
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Po mua ē’mu desh t’i hipi gomarit nė shpinė?
  pse i ofendon gomeret??? ne ata po na udheheqin...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Elian70 pėr postimin:

  Irenna (17-02-2014)

 10. #28
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  nje grua plake po e perdorte keq tastieren e kompjuterit. ne nje moment kompjuteri nevrikoset dhe i thote: eeeejjjjjj mos me perdor si gomar se do ta fus me procesor ne koke...


  p.s. dedikuar plakes sime qe ma shkaterroi kompjuterin....
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 11. #29
  Marseli ! Maska e CeLi
  Anėtarėsuar
  08-11-2005
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  284
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  ishte nje burre i cili shkonte perdite ne banke dhe derdhte 5000-10000 euro. nje dite punonjesi i bankes u be kurioz dhe e pyet..
  -nuk me thua, ku i gjen gjithketo euro qe derdh perdite?..
  -i fitoj nga bastet...
  - si ka mundesi?..
  -posi, ja veme nje bast bashke me 5000 euro qe une neser do vij me t*pet e prera..
  -ok, i thote punonjesi te nesermen shkon perseri ne banke..
  -he, i thote punonjesi i ke te prera?
  -po, i preva dhe nqs s'beson hajde ti shikosh.... punonjesi i shkon prane dhe e kap nga poshte..
  -po ti nuk i paske prere! .....
  -e shikon ate burrin atje tutje qe po i bie murit me koke? ..
  -po, e shikoj...
  -e, me ate vura bast me 10000 euro qe ti do vije te me kapje t*pet mua....!
  Rossoneri !

 12. #30
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Nje femer ndihet keq dhe shkon tek mjeku. Ky e shtrin ne krevat dhe i thote: - Zonje hiqni regjisenin. Zonja i thote: - Po keshtu me shikoni "mollet". Atehere doktori i thote: - Hiqni mbathjet. Ajo e revoltuar: - Keshtu me shikoni "luleshtrydhen". Doktori i nevrikosur i thote: - Moj zonje, me gjithe keto fruta po me zgjon bananen!
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 13. #31
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Nje paciente shkon tek doktori dhe i thote: - doktor, doktor sot bera ka_ken e verdhe, dje e bera jeshile dhe pardje te kuqe!!! dhe doktori: - po cfare ke ne b_ythe nje semafor????
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 14. #32
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Barcaleta e dites  Dy shoke po flisnin me njeri tjetrin

  -te te bej nje test inteligjence
  -ok beje
  -je ne rruge naten dhe shikon dicka qe po vjen me 2 drita ,cfare eshte?
  -makine,normale.
  -po pra po cfar makine benz,fiat,ferrari cfar?
  -po ku di gje un o burr ca lesh pyetje.
  -e shikon qe je budalla,prit te te bej nje tjeter,je prap naten dhe shikon duke ardh nje objekt me nje drite,cfar esht?
  -po nrm motor esht!
  -po pra po cfar marke yamaha ,piaggio suzuki.
  -na cave ****** prit te ta bej un nje pytje tani,je ne rruge naten vone dhe shef nje grua me taka me minifund dhe gjoks perjashta ,cfar esht?
  -hahahha po kjo esht e lehte ,prostitute!
  -po pra po, po kush motra jote,mami jot apo gjyshja?

 15. #33
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Nje plake ne trenin per Elbasan i hapet goja. Perballe kish nje polic dhe ky per ta tallur i thote: - avash nene se na hengre. Plaka si flaka i pergjigjet: - u te keqen neneja, nuk e ha mishin e gomarit une.

  p.s. nuk e kam per policet shqiptare....
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Elian70 pėr postimin:

  Irenna (17-02-2014)

 17. #34
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Anėtarėsuar
  30-08-2005
  Mosha
  43
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 4 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  - Tok, tok!
  -Kush eshte?
  -E dashura jote!
  -jaaaaaa rakija nuk flet!
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 18. #35
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Citim Postuar mė parė nga donna76 Lexo Postimin
  - Tok, tok!
  -Kush eshte?
  -E dashura jote!
  -jaaaaaa rakija nuk flet!
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 19. #36
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  35 falenderime nė 29 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  piu nje lepur raki u be tap,dhe ec e ec e ra ne nje llagom
  aty kaluan dy ujq ,huh ca darke tha njeri...huh e imja eshte tha tjetri...jo e imja ..jo e jotja dhe u fshin ka te dy dhe nga perleshja e madhe e mbyten njeri tjetrin
  zgjohet lepuri ne memngjes,ca te shofi,dy ujq te shyer per betetr ,njeri andej,tjetri ketej
  bahhh thot lepuri-kur po pi,po e teproi shum, shif ca beraa....duhet ma kujdes heres tjeter

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar teta pėr postimin:

  Besoja (13-03-2014)

 21. #37
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  piu nje lepur raki u be tap,dhe ec e ec e ra ne nje llagom
  aty kaluan dy ujq ,huh ca darke tha njeri...huh e imja eshte tha tjetri...jo e imja ..jo e jotja dhe u fshin ka te dy dhe nga perleshja e madhe e mbyten njeri tjetrin
  zgjohet lepuri ne memngjes,ca te shofi,dy ujq te shyer per betetr ,njeri andej,tjetri ketej
  bahhh thot lepuri-kur po pi,po e teproi shum, shif ca beraa....duhet ma kujdes heres tjeter
  Tetaaa
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 22. #38
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  35 falenderime nė 29 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Tetaaa
  hahah
  hey man ,si je ? mire andeja?

 23. #39
  Revolucioni ėshtė afėr Maska e Nuh Musa
  Anėtarėsuar
  02-05-2002
  Vendndodhja
  vjenė, austri
  Mosha
  43
  Postime
  4,579
  Faleminderit
  26
  143 falenderime nė 133 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Dieta VODKA

  "humb tre dite per nje jave"
  albanish by nature

 24. #40
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  hahah
  hey man ,si je ? mire andeja?
  Hey Teta sweetie, spo guxojm me u anku, se mos po na gjon ma keq.
  Cer kemi nga ty rrushe?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Barcaleta
  Nga anaksimenus nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 17-09-2006, 20:23
 2. Barcaleta per te gjithe!!!
  Nga theodora* nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 255
  Postimi i Fundit: 16-12-2005, 15:22
 3. Barcaleta krahinore
  Nga Arlind nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 22-01-2004, 10:08
 4. Barcaleta ne anglisht; some rated
  Nga diikush nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-01-2004, 15:33
 5. barcaleta qe nuk egzistojne
  Nga THE_TIGER nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-07-2003, 06:35

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •