Close
Faqja 11 prej 11 FillimFillim ... 91011
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 203 prej 203
 1. #201
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  977
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Aeroplani

  dy stjuardese te bukura qe qinin pasagjeret kete here hasen veshtiresi! iu afruan nje pasagjeri musliman dhe donin ta qinin, por ai i kercenoi se do i thonte Zotit, keshtuqe nga frika e lane te ikte! me pas kapen nje pasagjer rus komunist por atij nuk po i ngrehej dhe e lane dhe ate te ikte! pastaj iu sulen nje turisti italian por ai uleriti se do e merrte vesh gruaja dhe do e rrihte keshtu qe nuk paten fat! kur iu afruan shqiptarit qe e kishin pare shpesh ne avjon e pyeten se me cfare merrej qe fluturonte shpesh. shes droge, tha shqiptari ter pordhe dhe donte te ikte. ec mer ktu ti ku do me ik, i thane stuardjesat te eksituara dhe i futen nje te qime shqiptarit!

 2. #202
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  977
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  ..budallenjte ishin shtrire ne fushen e sportit me koken xhunga xhunga! doktori kishte ndezur fushen magnetike sepse benin zhurme dhe ata ne vend qe te benin gol me top loznin kush i binte shtylles prej hekuri me koke me fort! nje budalla i imet dhe anemik(magneti nuk ka veti mbi trupat pa hekurishte) po rrinte ne kembe dhe plot energji po qeshte me ta! budallenjte e pane me inat por edhe ai kishte nje gunge shume te madhe ne koke dhe e pyeten sepse i kishte rene shtylles me koke! -Une po iu shihja ju dhe e kuptova lojen - tha dhe ia dha te qeshurit.

 3. #203
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Barcaleta e dites

  Nje qen po kalonte ne trotuar dhe diku shef nje bri dashi.
  I afrohet dhe kafshon bririn e dashit pastaj e leshon dhe iken me
  me vrap i trembur.
  I zoti i qenit e con qenin te veterineri,veterineri degjon historine nga i zoti
  i qenit dhe i thote qe qeni eshte trembur(frikaut) sepse eshte abuzuar
  (keqtrajtuar) nga delja.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Faqja 11 prej 11 FillimFillim ... 91011

Tema tė Ngjashme

 1. Barcaleta
  Nga anaksimenus nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 17-09-2006, 20:23
 2. Barcaleta per te gjithe!!!
  Nga theodora* nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 255
  Postimi i Fundit: 16-12-2005, 15:22
 3. Barcaleta krahinore
  Nga Arlind nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 22-01-2004, 10:08
 4. Barcaleta ne anglisht; some rated
  Nga diikush nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-01-2004, 15:33
 5. barcaleta qe nuk egzistojne
  Nga THE_TIGER nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-07-2003, 06:35

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •