Close
Faqja 0 prej 12 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 238
  1. #1
    -Holy Sinner- Maska e sam1r
    Anëtarësuar
    26-11-2007
    Vendndodhja
    FusheKosove
    Postime
    1,695

    Thumbs up Përmbledhje fotografish të zgjedhura..

    Kjo teme, do te jete nje permbledhje fotografish, te marra ne vende te ndryshme, dhe gjithashtu me permbajtje te ndryshme...

    P.s. Do ju lutesha shume te mos nderhyni me postime tjera, derisa te kem perfunduar pjesen time.

    Pershendetje, dhe shikim te kendshem...



    ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

  2. #2
    ILIR NË GEN Maska e flory80
    Anëtarësuar
    03-12-2006
    Vendndodhja
    Buzë Vjosës Kaltëroshe
    Postime
    1,531
    Fotografia e parë qënka shumë e veçantë. Unë e mbaj mend kur gjyshja ime piqte në saç por nuk e dija se përdorej dhe në Kosovë.
    Ndërsa fotografia e dytë nuk ka ndonjë gjë të veçantë. Mund edhe ta kishe evituar atë grumbullin e shkarpave
    EH I ZIU NJERI, GËLLTIT DIKU NJE LUGË ÇORBË TË PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PËR GJITHË JETËN!

  3. #3
    -Holy Sinner- Maska e sam1r
    Anëtarësuar
    26-11-2007
    Vendndodhja
    FusheKosove
    Postime
    1,695
    Citim Postuar më parë nga flory80 Lexo Postimin
    Fotografia e parë qënka shumë e veçantë. Unë e mbaj mend kur gjyshja ime piqte në saç por nuk e dija se përdorej dhe në Kosovë.
    Ndërsa fotografia e dytë nuk ka ndonjë gjë të veçantë. Mund edhe ta kishe evituar atë grumbullin e shkarpave
    Ne rregull faleminderit, po e perseris prap, ju lutem shum te mos postoni derisa te permbyll un me fotografit e mia..

    Flm per mirkuptim



    ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

  4. #4
    -Holy Sinner- Maska e sam1r
    Anëtarësuar
    26-11-2007
    Vendndodhja
    FusheKosove
    Postime
    1,695


    ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

  5. #5
    -Holy Sinner- Maska e sam1r
    Anëtarësuar
    26-11-2007
    Vendndodhja
    FusheKosove
    Postime
    1,695




    ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

  6. #6
    -Holy Sinner- Maska e sam1r
    Anëtarësuar
    26-11-2007
    Vendndodhja
    FusheKosove
    Postime
    1,695
    Edhe pse un do te vazhdoj me postim te fotografive tjera, ju them se tema tani eshte ne dispozicionin tuaj, per komente, kritika, keshilla etj...






    ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

  7. #7
    i/e regjistruar Maska e BURBERRY
    Anëtarësuar
    13-11-2008
    Postime
    5
    fotografi te bukura...

  8. #8
    -Holy Sinner- Maska e sam1r
    Anëtarësuar
    26-11-2007
    Vendndodhja
    FusheKosove
    Postime
    1,695
    Citim Postuar më parë nga BURBERRY Lexo Postimin
    fotografi te bukura...
    Faleminderit BurBerry, eshte postimi yt i par, dhe eshte ne vendin e duhur...
    bye the way - Mire se vjen ne F/SH..

    Fotografia e parë qënka shumë e veçantë. Unë e mbaj mend kur gjyshja ime piqte në saç por nuk e dija se përdorej dhe në Kosovë.
    Ndërsa fotografia e dytë nuk ka ndonjë gjë të veçantë. Mund edhe ta kishe evituar atë grumbullin e shkarpave
    Lere qe perdoret ende, por perdoret me te madhe...

    P.S Kjo fotoja me saç eshte bere ne shtepine time, pra edhe ne vazhdojme kte tradite...
    ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

  9. #9
    Leader Maska e Ribery
    Anëtarësuar
    10-02-2008
    Vendndodhja
    Francë
    Postime
    830
    sam1r, çdo fjale qe thuhet ketu eshte e tepert, keshtuqe me mire te flasin vete keto foto

    personalisht, mahnitem nga bukuria e tyre, si dhe nga profesionalizmi yt!

    te uroj suksese te metutjeshme, dhe te keshilloj te vazhdosh me intensitet me te larte.

    shendet dhe te lumte!

    Be the change you want to see in the world!

  10. #10
    ILIR NË GEN Maska e flory80
    Anëtarësuar
    03-12-2006
    Vendndodhja
    Buzë Vjosës Kaltëroshe
    Postime
    1,531
    sam1r ti me të vërtetë ke talent në fushën e fotografisë dhe këtë e kupton shumë lehtë në këto fotografitë që ke postuar këtu por për të qënë i sinqert ty të nevojitet një kamer më profesionale dhe këto fotografi mund të ishin konkuruese në rangun e fotografive profesionale
    Përgëzime dhe të uroj suksese në fushën e fotografisë
    EH I ZIU NJERI, GËLLTIT DIKU NJE LUGË ÇORBË TË PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PËR GJITHË JETËN!

  11. #11
    -Holy Sinner- Maska e sam1r
    Anëtarësuar
    26-11-2007
    Vendndodhja
    FusheKosove
    Postime
    1,695
    Citim Postuar më parë nga flory80 Lexo Postimin
    sam1r ti me të vërtetë ke talent në fushën e fotografisë dhe këtë e kupton shumë lehtë në këto fotografitë që ke postuar këtu por për të qënë i sinqert ty të nevojitet një kamer më profesionale dhe këto fotografi mund të ishin konkuruese në rangun e fotografive profesionale
    Përgëzime dhe të uroj suksese në fushën e fotografisë
    Shume faleminderit flory80, keto fjal me japin force dhe vullnet. Sa i perket kameras, pretendoj qe te marr nje tjeter shume shpejt...



    ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

  12. #12
    -Holy Sinner- Maska e sam1r
    Anëtarësuar
    26-11-2007
    Vendndodhja
    FusheKosove
    Postime
    1,695


    ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

  13. #13
    progress Maska e BvizioN
    Anëtarësuar
    18-03-2005
    Vendndodhja
    UK
    Postime
    3,119
    Bravo Samir, teper te bukura.

    Veqanerisht te fundit ne natyre. Ajo e pules se zeze me pelqen shume, por mendoj se e ke renduar pak me kornize te tille spepse ta largon vemendjen nga vete fotoja direkt. Kureshtja e madhe ne syte e pules, kur ti ke shkrepur fotografine e ben kete fotografi te vecante.

    E njejte kjo e bubit ne profil. Ne fakt te gjitha fotografite teper te bukura. Ne lidhje me aparatin, eshte mire te kesh aparat teper te mire pasi lehteson punen shume, dhe zgjeron mundesite per katdegori te tjera fotografish, por ne fund te fundit eshte syri qe e ben nje fotograf te mire. Praktikim sa me te madh me ate qe ke para se te blesh nje tjeter.

    Suksese

  14. #14
    -Holy Sinner- Maska e sam1r
    Anëtarësuar
    26-11-2007
    Vendndodhja
    FusheKosove
    Postime
    1,695
    Citim Postuar më parë nga BvizioN Lexo Postimin
    Bravo Samir, teper te bukura.

    Veqanerisht te fundit ne natyre. Ajo e pules se zeze me pelqen shume, por mendoj se e ke renduar pak me kornize te tille spepse ta largon vemendjen nga vete fotoja direkt. Kureshtja e madhe ne syte e pules, kur ti ke shkrepur fotografine e ben kete fotografi te vecante.

    E njejte kjo e bubit ne profil. Ne fakt te gjitha fotografite teper te bukura. Ne lidhje me aparatin, eshte mire te kesh aparat teper te mire pasi lehteson punen shume, dhe zgjeron mundesite per katdegori te tjera fotografish, por ne fund te fundit eshte syri qe e ben nje fotograf te mire. Praktikim sa me te madh me ate qe ke para se te blesh nje tjeter.

    Suksese
    Faleminderit shume Bardhi.
    Foton me pulen e zeze, e kam modifikuar me 1 program me heret, dhe gabim e kam bere save, pastaj nese do ja menjanoja kornizen mu dok se fotoja mbetej e vogel, dhe e lash ashtu..
    Gjithsesi te falemnderoj shum, per te gjitha..

    pershendetje
    ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

  15. #15
    -Holy Sinner- Maska e sam1r
    Anëtarësuar
    26-11-2007
    Vendndodhja
    FusheKosove
    Postime
    1,695
    ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

  16. #16
    -Holy Sinner- Maska e sam1r
    Anëtarësuar
    26-11-2007
    Vendndodhja
    FusheKosove
    Postime
    1,695


    ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

  17. #17
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    01-11-2005
    Vendndodhja
    ITALY
    Postime
    166
    Mahnitese keto te fundit tek ky liqeni, koha kur ke shkrepur aparatin tend ka
    qene ne momentin e duhur, kombinimi i ngjyrave te natyres ne ate muzg eshte shume frymezues.
    Me foto te tjera sikur do kompletoheshe me shum ne fushen e fotografise....

  18. #18
    -Holy Sinner- Maska e sam1r
    Anëtarësuar
    26-11-2007
    Vendndodhja
    FusheKosove
    Postime
    1,695
    Shume faleminderit irexha,





    ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

  19. #19
    -Holy Sinner- Maska e sam1r
    Anëtarësuar
    26-11-2007
    Vendndodhja
    FusheKosove
    Postime
    1,695




    ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

  20. #20
    -Holy Sinner- Maska e sam1r
    Anëtarësuar
    26-11-2007
    Vendndodhja
    FusheKosove
    Postime
    1,695


    ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

Faqja 0 prej 12 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Permbledhje dua te zgjedhura
    Nga Nur_11 në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 16-03-2009, 08:09
  2. Barcaleta të zgjedhura..
    Nga J@mes në forumin Humor shqiptar
    Përgjigje: 533
    Postimi i Fundit: 27-02-2009, 23:41
  3. Ja dhe ca te zgjedhura se qeka bo keq:)
    Nga Master^Divine në forumin Humor shqiptar
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 26-09-2004, 03:28
  4. Poezi nga permbledhja Shtegu i Vashes - Lumnije Hoxha
    Nga Lumnije Anamal në forumin Shkrimtarë shqiptarë
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 08-09-2004, 10:41

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •