Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  fossa dei leoni Maska e prenceedi
  Anėtarėsuar
  07-11-2008
  Postime
  2,120

  Mbi 5300 te burgosur ne greve urie ne greqi.

  mendohet se numri i te burgosurve ne greve urie te kete kaluar te 5300 vetet.Gjendja vleresohet kritike sepse ne vend qe numri i te burgosurve te urise te ulet ai sa vjen e rritet akoma me shume.Ne 8 nendr numeri ishte 3311, ne 9 nendor 4805 n10 nendor 5251 dhe sot mendohet ti kete kaluar te 5300 personat.Gjithashtu po sot jane derguar ne spitale te burgosur nga burgjet e Korfuzit,Koridalo,Alikarnaso,Patra Xio

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,518
  Citim Postuar mė parė nga prenceedi Lexo Postimin
  mendohet se numri i te burgosurve ne greve urie te kete kaluar te 5300 vetet.Gjendja vleresohet kritike sepse ne vend qe numri i te burgosurve te urise te ulet ai sa vjen e rritet akoma me shume.Ne 8 nendr numeri ishte 3311, ne 9 nendor 4805 n10 nendor 5251 dhe sot mendohet ti kete kaluar te 5300 personat.Gjithashtu po sot jane derguar ne spitale te burgosur nga burgjet e Korfuzit,Koridalo,Alikarnaso,Patra Xio
  ketu ka dor LSI.
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 3. #3
  ILIR NĖ GEN Maska e flory80
  Anėtarėsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buzė Vjosės Kaltėroshe
  Postime
  1,531
  Ėshtė pėr tė ardhur keq qė shteti jonė nuk kujdeset fare pėr kėtė kategori!
  Janė fare nė mėshirė tė fatit. Nė ēdo vend tė botės ambasada e vendit tė origjinės i gjendet nė ēdo moment personave nė nevojė.
  Vetėm ne jemi jetimė
  EH I ZIU NJERI, GĖLLTIT DIKU NJE LUGĖ ĒORBĖ TĖ PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PĖR GJITHĖ JETĖN!

Tema tė Ngjashme

 1. Diana Ēuli: Ndjesė familjes sė poetit tė pushkatuar..
  Nga Brari nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 61
  Postimi i Fundit: 14-10-2009, 18:30
 2. Lista e shkrimtarėve tė persekutuar nga rregjimi komunist
  Nga Brari nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-02-2007, 23:15
 3. Shqiperia,mbreteri Apo Republike?
  Nga Vjosa nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 137
  Postimi i Fundit: 09-07-2003, 08:00
 4. Te Akuzoj!
  Nga Agim Doēi nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 11-11-2002, 17:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •