Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 26
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e halilhalili
  Antarsuar
  21-03-2008
  Vendndodhja
  Prishtine
  Mosha
  35
  Postime
  16

  Thumbs up far do bnit nse mjeku ju njofton se keni vetm edhe 24 or jet

  si, ku dhe me knd do i kalonit qastet e fundit t jets, kisha pasur dshir q prgjigjet t mos jen shum serioze, me qllim q muhabeti t jet sa m kreativ
  Ndryshuar pr her t fundit nga halilhalili : 12-11-2008 m 05:35

 2. #2
  Une do veja te ai qe ben arkivole.Do ti thoja te me bente nje arkivol interaktiv.Para se te futesha do lija nje shenim te te frigoriferi per ata te shtepise qe kam ik ne emigrim dhe nuk dihet kur kthehem, do futesha brenda.Do vija kufjet ne vesh dhe do degjoja klasiken TRANCE.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e halilhalili
  Antarsuar
  21-03-2008
  Vendndodhja
  Prishtine
  Mosha
  35
  Postime
  16
  Un pr veten time, ne momentin qe doktori do me tregonte se kam vetem edhe 24 ore jete, do shkoja me vrap ne shpi e do bia ne gjume, sepse pas 24 ore kam nje rruge kogja te gjate dhe me duhet te jem i pushueshem, haha.

 4. #4
  i 'regjistruar...
  Antarsuar
  07-04-2006
  Postime
  736
  meqenese ka vite qe e planifikoj nje udhetim per ne malet e Sharrit, (ne majen e Lubotenit), ne castin qe mjeku do me thoshte ashtu, do mendoja qe ka ardhur momenti qe te nisem per atje.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e halilhalili
  Antarsuar
  21-03-2008
  Vendndodhja
  Prishtine
  Mosha
  35
  Postime
  16
  T;gjitha gjanat cka i kom kisha me jau nda shembull shoqnis dicka te afermve e kshtu me radhe, se pastaj mund te perlahen se kush cka do marr.

 6. #6
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Antarsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,484
  Citim Postuar m par nga Tevelizori Lexo Postimin
  meqenese ka vite qe e planifikoj nje udhetim per ne malet e Sharrit, (ne majen e Lubotenit), ne castin qe mjeku do me thoshte ashtu, do mendoja qe ka ardhur momenti qe te nisem per atje.
  great expectations. tamam mu si te filmi
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 7. #7
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Si fillim do i thyja kockat doktorit, do e beja per reanimacion. (si me jep kte lajm te llahtarshem ai) Pastaj do ja fusja te pija gjith diten, do e beja tape semundjen.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,731
  un do kisha mor do hapa viagra lol ene do shkosha ek gjith femnat qe i kam pas fiksim lol a me qef a me zor un do boj detyren lol
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e halilhalili
  Antarsuar
  21-03-2008
  Vendndodhja
  Prishtine
  Mosha
  35
  Postime
  16
  Citim Postuar m par nga Apollyon Lexo Postimin
  Si fillim do i thyja kockat doktorit, do e beja per reanimacion. (si me jep kte lajm te llahtarshem ai) Pastaj do ja fusja te pija gjith diten, do e beja tape semundjen.
  Dhe nese rastesisht te ndodh nje gje e tille,(uroj te mos i ndodh askujt) Thuaj shitesit se te nesermen do ja paguash pijet
  Ndryshuar pr her t fundit nga halilhalili : 12-11-2008 m 13:44

 10. #10
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Citim Postuar m par nga halilhalili Lexo Postimin
  Dhe nese rastesisht te ndodh nje gje e tille,(uroj te mos i ndodh askujt) Thuaj shitesit se te nesermen do ja paguash pijet
  Ska shance me marr leket mrapc ai. GJitha te zezat me 1 dite i boj.

  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 11. #11
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,450
  Edhe une ate do beja, do merrja Leke borxh neper banka e kudo te kisha mundesi e do beja qejf vete e te tjerat famijareve
  La vita bella...

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e halilhalili
  Antarsuar
  21-03-2008
  Vendndodhja
  Prishtine
  Mosha
  35
  Postime
  16
  Citim Postuar m par nga Apollyon Lexo Postimin
  Ska shance me marr leket mrapc ai. GJitha te zezat me 1 dite i boj.

  Edhe pas gjithe atyre te zezave prap do thone, Burre i mire ka qen hahaha.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e halilhalili
  Antarsuar
  21-03-2008
  Vendndodhja
  Prishtine
  Mosha
  35
  Postime
  16
  Citim Postuar m par nga [era] Lexo Postimin
  Edhe une ate do beja, do merrja Leke borxh neper banka e kudo te kisha mundesi e do beja qejf vete e te tjerat famijareve
  Mos harro se ne bank duhet len dicka peng, ose duhet te kesh nje garantues, pastaj do e psoj per gjithe jeten aj garantuesi per ato leket qe ti i mer hahaha.

 14. #14
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,450
  Ok re halil se do beja sigurim jete duke fallsifikuar gjendjen time shendetesore

  Qe kshu leket e sigurimit te pakten, tak i merrte familja
  La vita bella...

 15. #15
  Citim Postuar m par nga [era] Lexo Postimin
  Ok re halil se do beja sigurim jete duke fallsifikuar gjendjen time shendetesore

  Qe kshu leket e sigurimit te pakten, tak i merrte familja
  Sa tu desh ta mendoje kete ...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 16. #16
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Citim Postuar m par nga halilhalili Lexo Postimin
  Edhe pas gjithe atyre te zezave prap do thone, Burre i mire ka qen hahaha.
  AHahahahaha kjo qe e forte
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 17. #17
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,450
  Citim Postuar m par nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Sa tu desh ta mendoje kete ...
  Vallaj u mendova ca, po e gjeta shyqyr:P
  La vita bella...

 18. #18
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  me jepni nje kreher qe te krihem.

  do pysja doktorin mos ka ngatrru analizat. se per 24 ore s'mund te besh ndonje gje te madhe.

  as kohe per te qare nuk ke.
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 19. #19
  Maseli Maska e JaCk_DaniELs
  Antarsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  As Vet Se Di
  Mosha
  34
  Postime
  923
  far do bnit nse mjeku ju njofton se keni vetm edhe 24 or jet
  Asgje shqetesuse ne oren e fundit te jetes do shkoja te vizitohesha te nje mjek tjeter e do me ipte edhe 24 ore te tjera jet
  E kam t vshtir t gjykoj t tjert , por t tjert e kan t vshtir pr mos m gjykuar mua.....

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-04-2007
  Vendndodhja
  KUDO DHE ASGJEKUND
  Postime
  838
  do ikja ne turqi per tu siguruare a eshte e vertet apo jo

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Problem me tabele/mesazh gabimi.
  Nga FierAkja143 n forumin Pyetni ekspertt
  Prgjigje: 149
  Postimi i Fundit: 07-01-2012, 09:02
 2. Zonja Klinton njofton kanditaturn pr presidente
  Nga Lioness n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 27-01-2007, 15:35
 3. Programi mbrojts m njofton pr hyrje t paautorizuara
  Nga Reiart n forumin Rrjeti kompjuterik
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 23-12-2006, 17:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •