Close
Faqja 36 prej 36 FillimFillim ... 26343536
Duke shfaqur rezultatin 701 deri 704 prej 704
 1. #701
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  603

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  KAIROSI YN!

  Pr t mirn,

  koha e prshtatshme sht pikrisht momenti i konfliktit,

  momenti n t cilin del e keqja.

  Nuk duhet t presim koh m t mira. Koha e favorshme

  sht kur ka vshtirsi, penges, momenti i krizs.

 2. #702
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  603

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  URTIA NUK UN N SHPIRT KEQBRS!  Duani drejtsin, ju q gjukoni dheum!

  Mendime dhelparake na ndajn nga Hyji.

  Ndersa gjithpushtetsia e vn n prov,

  i ndeshkon t patenzont.

  Sepse urtia nuk hyn n shpirt keqbrs,

  dhe nuk banon n trupin skllav t mkatit.

 3. #703
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  603

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  FALEMINDERIT...


  Por un jam i sigurt n dashurin e Hyjit tim,

  pr kt galdon n mua shpirti im:

  sepse Hyji im m shpton!

  Atij, Bamirsit tim, i prket falnderimi.

 4. #704
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  603

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  EDUKATORI I MIR!

  Edukatori i mir sht plotsisht i prkushtuar

  pr t promovuar t mirn e nxnsve t tij

  dhe pr t br gjithka

  q ata t ken sukses nj dit n jetn e tyre.

  Edukatori i mir ka pr qllim t vetm

  t siguroj avantazhin moral, intelektual dhe fizik

  t nxnsve t tij.

  Pr ta edukatori i mir studion, punon, jeton:

  sht i gatshm t jap edhe jetn.

Faqja 36 prej 36 FillimFillim ... 26343536

Tema t Ngjashme

 1. Maqedonia e Republikat e liliputanveve shqiptare
  Nga ngutu=ngadal n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-04-2009, 19:12
 2. Mesazh rinis muslimane n bot‏ !
  Nga altruisti_ek84 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-01-2009, 09:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •