Close
Faqja 39 prej 39 FillimFillim ... 29373839
Duke shfaqur rezultatin 761 deri 772 prej 772
 1. #761
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  1,239
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  FJAL E URT.


  Kujtoje mir e shpesh fjaln e urt:

  S' ngihet syri me t par,

  as s' mbushet veshi met dgjuar.

 2. #762
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  1,239
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  GJRAT Q JAN ATJE LART!


  Prpiqu ta largosh zemrn

  nga dashuria e gjrave t dukshme ktu post,

  dhe dejtoje t gjrat q jan atje lart

  e q ne nuk shohim.

 3. #763
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  1,239
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  HUMBJA E HIRIT T HYJIT.  Secili q i ndjek epshet e veta,

  njollos ndrgjgjen e vet

  dhe e humb hirin e Hyjit

 4. #764
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  1,239
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  VLERA I FSHATARIT DHE I NJ T DITUR.


  Nj fsatar i varfr q i shrben Hyjit

  ka m shum vler se nj i ditur,

  q i mbushur me mendjemadsi

  ka harruar Hyjin e vet dhe besimin

  e merret me studimet e lvizjeve t qiellit.

 5. #765
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  1,239
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  MIRATIMI I NJERZVE?


  Ai q e njeh mirfilli veten,

  e di sa pak vlen n vetvete

  dhe nuk krkon miratimin e njerzve.
  Ndryshuar pr her t fundit nga ninoenina : 30-03-2023 m 12:23

 6. #766
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  1,239
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  COLLOQUIA PRAVA.

  Corrumpunt bonos mores colloquia prava.

  Ikni nga burimet e mkatit, pra nga fjalimet e ndyta

  q jan renim i moralit dhe i sjelljes s mir.
  Ndryshuar pr her t fundit nga ninoenina : 27-04-2023 m 09:25

 7. #767
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  1,239
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  METAT E TUA!


  Mos u mundoni t shfajsoni veten

  pr t metat tuaja.

  Prkundrazi, prpiquni t'I ELIMINONI!

 8. #768
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  1,239
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  T METAT E MIA...


  Duroni me qetsi dhe pa zemrim t metat e t tjerve,

  nse doni q t tjert t'i durojn t metat e tua!.

 9. #769
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  1,239
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Nj mesazh i qensishm


  DJALOSHI SKAMNOR DHE I URT.
  M i mir sht djaloshi skamnor e i urt


  se mbreti i mom e i marr


  q s’lejon m t kshillohet.

 10. #770
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  1,239
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  MOS U KRENO!  T kan vn prijes t tryezs?

  Mos u kreno,

  sillu ndr ta si ndokush prej tyre!
  SIRACIDI.

 11. #771
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  1,239
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  kUJDESI I PASANIKUT...


  Kujdesi i pasanikut trupin ia shkatron,


  mendimet e tija gjumin ia humbasin.

 12. #772
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  1,239
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  PAQE...


  Shpirti i keq knaqet nga grindjet,

  Shpirti Shenjt sjell paqe!
  Ndryshuar pr her t fundit nga ninoenina : 28-09-2023 m 09:48

Faqja 39 prej 39 FillimFillim ... 29373839

Tema t Ngjashme

 1. Maqedonia e Republikat e liliputanveve shqiptare
  Nga ngutu=ngadal n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-04-2009, 19:12
 2. Mesazh rinis muslimane n bot‏ !
  Nga altruisti_ek84 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-01-2009, 09:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •