Close
Faqja 35 prej 35 FillimFillim ... 25333435
Duke shfaqur rezultatin 681 deri 690 prej 690
 1. #681
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  357

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  GJITHKA ME GZIM...  Zoti e do
  q ajo q bhet pr ta nderuar at
  t bhet me gzim.

 2. #682
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  357

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  GJYKIM N DITN E FUNDIT.


  Le ta mbajm gjithnj veten ton n pranin e Zotit,

  sepse sht ai q drejton do veprim ton

  dhe le t rregullojm veten ton n mnyr

  q ai t mos duhet t na qortoj

  ditn kur vjen t gjykoj njerzit.

 3. #683
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  357

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  MENDONI...PLANIFIKONI.


  Nse doni t bni dika mir,
  s pari duhet t mendoni dhe planifikoni gjithka,
  duke prdorur dhuntit e inteligjencs dhe hirit
  q Zoti ju ka dhn.
  "Kush ngutet, prmutet".

 4. #684
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  357

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  KOHA E HUMBUR!


  Koha e humbur sht ajo n t ciln
  kemi br dika pr t dmtuar shpirtin ton,
  ose, nse ishte e mundur,
  nuk kemi br asgj pr t ndihmuar t tjert.


 5. #685
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  357

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  T JESH I MIR....

  T jesh i mir nuk sht njsoj
  si t mos bsh asnj faj ose gabim.
  T jesh i mir konsiston n kt:
  t kesh vullnet pr t prmirsuar veten

 6. #686
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  357

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  N SHTRATIN E VDEKJES...


  Un kurr nuk kam par dhe dgjuar dik
  q ankohej n shtratin e vdekjes
  se kishte br shum vepra t mira
  gjat jets s tij.

 7. #687
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  357

  Pr: Nj mesazh i qensishm


  TALLIA!


  Kini kujdes q t mos talleni
  ose t flitni keq pr do gj
  q lidhet me kultin dhe shrbimin
  ose adhurimin e Zotit.

 8. #688
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  357

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  KSHILLAT DHE QORTIMET E URTIS.


  Pasi e kan urryer disiplinn

  dhe nuk e zgjodhn frikn e Zotit,

  as s’e pranuan kshillin tim

  dhe i prbuzn t gjitha qortimet e mia,

  do ta han frytin e sjelljes s vet

  do t ngopen me rrjedhojat e kshillave t veta.

 9. #689
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  357

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  T JESH IIMIR...  T jesh i mir nuk do t thot t mos bsh asnj gabim.

  T qent mir konsiston n kt:

  t kesh vullnet pr t prmirsuar veten.

 10. #690
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  357

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  GUXIMI!


  Guximi, gjithmon guximi:

  mos u lodhni kurr duke br vepra t mira

  dhe Zoti do t jet me ju.

Faqja 35 prej 35 FillimFillim ... 25333435

Tema t Ngjashme

 1. Maqedonia e Republikat e liliputanveve shqiptare
  Nga ngutu=ngadal n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-04-2009, 19:12
 2. Mesazh rinis muslimane n bot‏ !
  Nga altruisti_ek84 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-01-2009, 09:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •