Close
Faqja 32 prej 35 FillimFillim ... 223031323334 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 621 deri 640 prej 686
 1. #621
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-08-2013
  Postime
  559

  Pr: Nj mesazh i qensishm


  Jezusi n Gj, 16, 2:  "Madje po vjen ora

  kur, kushdo q t`ju vras,

  do t mendoj

  se i ka kryer nj shrbim Perndis.

 2. #622
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  325

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  DASHURIA

  Kush do me nj zemr amrore
  do t shprblehet
  me nj dashuri amrore.

 3. #623
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  325

  Pr: Nj mesazh i qensishm


  SHUM-PAK!


  Ata q bjn shum, bjn pak, nse nuk bjn at q duhet t bjn.

  Ata q bjn pak bjn shum, nse bjn at q duhet t bjn.
  Ndryshuar pr her t fundit nga ninoenina : 22-01-2021 m 09:26

 4. #624
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  325

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  ARSYEJA

  Arsyeja nuk sht aftsia pr t verifikuar nse gjithka prshtatet me njohurit tona,

  por aftsia pr t njohur realitetin n t gjitha aspektet e tij,

  pr t'i prshtatur atij njohurit dhe prgjigjet t t gjitha aftsive njerzore.

 5. #625
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  325

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  E MIRA


  Nuk ka asnj avantazh material

  q kompenson nj dm t vetm moral.

 6. #626
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  325

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  A T JOSHIN MKATART?


  Biri im, nse t joshin mkatart,

  assesi mos prano!

 7. #627
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  325

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  PAK A SHUM

  N gjra shum t rndsishme,

  t thuash se gjrat po shkojn pak a shum thjesht

  sht si t thuash se gjrat po shkojn keq.

 8. #628
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  325

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  JETA SI NJ FRYM!


  Jeta sht si nj frym.

  Shum shkojn n shtrat n mbrmje t shndetshm

  dhe n mngjes gjenden t vdekur.

  Po sikur t m ndodh nj fatkeqsi e till?

 9. #629
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  325

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  RRINI ZGJUAR!


  Pavdeksia sht pr ata q rrin zgjuar...

  Pra rrini zgjuar!
  Ndryshuar pr her t fundit nga ninoenina : 28-01-2021 m 04:35

 10. #630
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  325

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  BESIMI.


  Fillojm t besojm kur nuk e druajm m Hyjin

  e kur nuk i prbuzim dhe nuk i krcnojm m ata q kan nj fe tjetr

 11. #631
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  325

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  DASHURIA N JETN SHOQRORE.


  Dashuria pr t tjert sht nj forc,

  q mund t krijoj mnyra t reja

  pr t prballuar problemet e bots s sotme.

 12. #632
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  325

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  DASHURIA N JETN SHOQRORE.


  Dashuria pr t tjert sht nj forc,

  q mund t krijoj mnyra t reja

  pr t prballuar problemet e bots s sotme.

 13. #633
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  325

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  MIR-M MIR!


  Kur gjrat shkojn mir,

  nuk duhet t ndryshohen ato

  me pretekstin e prmirsimit t tyre.

 14. #634
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  325

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  NDIHMO!


  T shtyme jepi atij q kmbt i merren!

 15. #635
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  325

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  N TOK-N QIELL.  Ec me kmbt n tok

  dhe me zemrn n qiell!

 16. #636
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  325

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  VARFRIA-PASURIA  T varfrit, me varfrin e tyre

  pasurojn shum njerz
  .

 17. #637
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  325

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  GZIMI...


  Gzimi, prmbushja e detyrave, lutja

  jan gjrat q na mbshtesin n jet.

 18. #638
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  325

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  MRMRIMA...


  Mrmrima e bn zemrn t ftoht.

 19. #639
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  325

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  PRMIRSIME N JETEN TON


  Nse duam t bjm prmirsime n jetn ton shpirtrore

  dhe n mardhnjet tona me t tjert si edhe n veprimtarit tona,

  duhet t prpiqemi q pr ne Zoti dhe interesat e tij t ken vendin e par

  dhe pastaj njkohsisht duhet t promovojm t mirn

  shpirtrore dhe morale t t afrmit ton duke e ndihmuar n nevojat e tij.

 20. #640
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  325

  Pr: Nj mesazh i qensishm

  LUMTURIA!


  Ata q t duan, me t vrtet,

  dshirojn vetm nj gj pr ty:

  t t shohin t lumtur

  n kt jet dhe n prjetsi.

Faqja 32 prej 35 FillimFillim ... 223031323334 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Maqedonia e Republikat e liliputanveve shqiptare
  Nga ngutu=ngadal n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-04-2009, 19:12
 2. Mesazh rinis muslimane n bot‏ !
  Nga altruisti_ek84 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-01-2009, 09:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •