Close
Faqja 10 prej 15 FillimFillim ... 89101112 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 200 prej 289
 1. #181
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Ore a bhet kutu njher q e keni br si klubin e lagjes!
  Pa mi ngri nj ik kto upat edhe jepu fshesn n dor, t fshin shtpin nj her se e keni br lm.
  Na ti moj up e Bules, hajde ktu ti, lre Elsn dhe at Elbasanllien nga Milanua t fshin, ti na ndreq ndonj kafshit buk se na ra zalia.
  U trbuan upat!
  Po skan faj ato, e ka fajn ky BlooD_VenuM q i xhindosi.
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 2. #182
  Citim Postuar m par nga flory80 Lexo Postimin
  Ore a bhet kutu njher q e keni br si klubin e lagjes!
  Pa mi ngri nj ik kto upat edhe jepu fshesn n dor, t fshin shtpin nj her se e keni br lm.
  Na ti moj up e Bules, hajde ktu ti, lre Elsn dhe at Elbasanllien nga Milanua t fshin, ti na ndreq ndonj kafshit buk se na ra zalia.
  U trbuan upat!
  Po skan faj ato, e ka fajn ky BlooD_VenuM q i xhindosi.
  Une fajjj.Ik ore se nuk ve njeri para atyre te trejave une more vesh.Pervec ca gjerave dhe ca personave.Ti ti, ti te fshish se ato jane vajza per se mbari.Dhe ti thuash faleminderit kur te mbarosh more vesh.Nuk ben robi per nje fshese.Pupupupu.Hecni vajza te pime ketu...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 3. #183
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,065
  Blood_VenoM erdha une ku jane birrat se buke kam ngrene
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 4. #184
  Citim Postuar m par nga milanistja_el Lexo Postimin
  Blood_VenoM erdha une ku jane birrat se buke kam ngrene
  Zgjidhe vet llojin.Amstel-Grolsch-apo do te shtrenjtee ti Heineken.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 5. #185
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,065
  Citim Postuar m par nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Zgjidhe vet llojin.Amstel-Grolsch-apo do te shtrenjtee ti Heineken.
  Lowenbraw krikell e dua, po nuk pati pastaj Heiniken
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 6. #186
  Citim Postuar m par nga milanistja_el Lexo Postimin
  Lowenbraw krikell e dua, po nuk pati pastaj Heiniken
  Ka nga teraaa ketu ne permet.Po nuk te jap as nje pike po nuk e solle ketu ate genjeshtaren.(binjaken tende).Nuk te jap as nje pike sikur kkkaaaqqq ta besh kokrren e lotit...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 7. #187
  Ku je o flory?Hajde ore te pime sonte se bie edhe shi...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 8. #188
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531

  Derbi i Vjoss!

  Konini, 3-golshi i fitores s Prmetit

  Prmeti - Klcyra 4‑1

  Prmeti: Fishta, Kita, Hajredini, Brahimaj, Kruti (Kristo 49′), Kuro (Qamo 85′), Bregu, Komino, Karalliu, Konini, Qose (Menaga 27′). Trajner: A.Lapaj.

  Klcyra: Lezo, Qyra, Kule, Kanani, Dervishi, Lame, Bejko, Dorti, Elezi, Kamberi (Premto 72′), Manaj (Sadikaj 54′).

  Trajner: I.Dervishi.

  Shnues: Konini 7, 17, 47, Menaga 51′ / Elezi 49′

  Gjyqtar: S.Disha, E.Kucaj, E.Tafili (Memaliaj)

  Karton t verdh: Kuro, Kruti, Kamberi, Kanani  Prmeti ka fituar thell n derbin me Klcyrn, ndrkoh q protagonist kryesor i ndeshjes ka qen Konini, i cili ka shnuar 3 gola. Ka qen nj ndeshje mjaft e bukur, nj derbi i vrtet. Iniciativn e kishte n fillim ekipi i Klcyrs, por ishte vetm nj shkndij, sepse Prmeti ka kaluar n avantazh n minutn e 7-t. Konini, pas 10 minutash, ka shnuar edhe golin e dyt personal, duke shfaqur nj form t shklqyer. Miqt nga Klcyra u munduan t zhvillonin n loj t bukur dhe midis tyre u dalluan kapiteni Bejko dhe Elezi, por sulmet e tyre u thyen nga mbrojtsi Hajredini dhe portieri Fishta. Me fillimin e pjess s dyt, Konini shnoi edhe golin e 3-t, ndrsa 2 minuta m pas Elezi ka shkurtuar diferencn. Rezultatin e ka vulosur Menaga n minutn e 5-t dhe n fund ajo q ka gzuar, ka qen tifozria prmetare.

  Roland Suli  Oleeeeeeeee Oleeeeeeeeeeeeeeee Oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  Do fitojm Lign e Kampioneve kt vit!
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 9. #189
  Citim Postuar m par nga flory80 Lexo Postimin
  Konini, 3-golshi i fitores s Prmetit

  Prmeti - Klcyra 4‑1

  Prmeti: Fishta, Kita, Hajredini, Brahimaj, Kruti (Kristo 49′), Kuro (Qamo 85′), Bregu, Komino, Karalliu, Konini, Qose (Menaga 27′). Trajner: A.Lapaj.

  Klcyra: Lezo, Qyra, Kule, Kanani, Dervishi, Lame, Bejko, Dorti, Elezi, Kamberi (Premto 72′), Manaj (Sadikaj 54′).

  Trajner: I.Dervishi.

  Shnues: Konini 7, 17, 47, Menaga 51′ / Elezi 49′

  Gjyqtar: S.Disha, E.Kucaj, E.Tafili (Memaliaj)

  Karton t verdh: Kuro, Kruti, Kamberi, Kanani  Prmeti ka fituar thell n derbin me Klcyrn, ndrkoh q protagonist kryesor i ndeshjes ka qen Konini, i cili ka shnuar 3 gola. Ka qen nj ndeshje mjaft e bukur, nj derbi i vrtet. Iniciativn e kishte n fillim ekipi i Klcyrs, por ishte vetm nj shkndij, sepse Prmeti ka kaluar n avantazh n minutn e 7-t. Konini, pas 10 minutash, ka shnuar edhe golin e dyt personal, duke shfaqur nj form t shklqyer. Miqt nga Klcyra u munduan t zhvillonin n loj t bukur dhe midis tyre u dalluan kapiteni Bejko dhe Elezi, por sulmet e tyre u thyen nga mbrojtsi Hajredini dhe portieri Fishta. Me fillimin e pjess s dyt, Konini shnoi edhe golin e 3-t, ndrsa 2 minuta m pas Elezi ka shkurtuar diferencn. Rezultatin e ka vulosur Menaga n minutn e 5-t dhe n fund ajo q ka gzuar, ka qen tifozria prmetare.

  Roland Suli  Oleeeeeeeee Oleeeeeeeeeeeeeeee Oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  Do fitojm Lign e Kampioneve kt vit!

  pAS KETYRE PERMETI PRETENDON BOTRORIN DHE EUROPIANIN LOOOOOL.AHAHAHHAHAHAH.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 10. #190
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Po po! Nuk ka ekip t na dali prpara tani!
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 11. #191
  Ore permeti per te tereeeee sbehet llaf ore...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 12. #192
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Prshndetje pr t gjith Prmetart q jetojn n, dhe larg qytetit t vogl bukurosh!
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 13. #193
  lepurushe Maska e bebushja
  Antarsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  N18-1HG
  Postime
  1,886
  Gezuar krishtlindjet dhe vitin e ri ju uroj gjithe permetarve kudo ku ndodhen.
  Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

 14. #194
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit bebushja, edhe ne t urojm ty q kto festa t t gjejn shndosh e mir dhe me objektiva t realizuara pr kt vit. Sa m shum lumturi dhe hare n shtpin tuaj sjellshin kto festa!
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 15. #195
  E Humbur Maska e elsaa
  Antarsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,685
  Pershendetje Permeti .

  BlooD ka vere per te tereee apo jo ?
  Burrat Udhheqin Botn, Ndrsa Grat Udhheqin Burrat

 16. #196
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Elsa ti je br si e shtpis tani, prandaj mos pyet far ka e far ska n shtpi. Bji ysmet vetes
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 17. #197
  Ewwwww me sa po shikoj po menjanohem une...Mire mire.Do vij cjapi te kasapi po he.Pershendetje patriota...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 18. #198
  pershendetje Patriota si me keni kalu ?

 19. #199
  Hello arben.Do ta shtrojme sofren sonte apo nuk ka vizitore?
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 20. #200
  Shtttttt mos bertit , se degjon flory e vjen me vrap i cahet hunda per nje cik raki atij , hajde ketej nga Oda po mos bej zhurme e ja shtrojm te dy ,
  po erdhi ndonje goc i japim Giliko :P

Faqja 10 prej 15 FillimFillim ... 89101112 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Forca e jets n kmbt e voglushes 10 vjeare
  Nga ^_BIM_BUM_BAM_^ n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 12:44
 2. Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-05-2006, 18:09
 3. Kenaqesia? Eshte nje fakt vetmitar
  Nga Xhuxhumaku n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-07-2005, 19:26
 4. Kembet - pesediteshit
  Nga qyfyri n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-07-2002, 12:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •