Close
Faqja 10 prej 15 FillimFillim ... 89101112 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 200 prej 298
  1. #181
    ILIR NË GEN Maska e flory80
    Anëtarësuar
    03-12-2006
    Vendndodhja
    Buzë Vjosës Kaltëroshe
    Postime
    1,531
    Ore ça bëhet kutu njëherë që e keni bërë si klubin e lagjes!
    Pa mi ngri një çikë këto çupat edhe jepu fshesën në dorë, të fshinë shtëpinë një herë se e keni bërë lëm.
    Na ti moj Çup e Bules, hajde këtu ti, lëre Elsën dhe atë Elbasanllien nga Milanua të fshinë, ti na ndreq ndonjë kafshitë bukë se na ra zalia.
    U tërbuan çupat!
    Po skan faj ato, e ka fajën ky BlooD_VenuM që i xhindosi.
    EH I ZIU NJERI, GËLLTIT DIKU NJE LUGË ÇORBË TË PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PËR GJITHË JETËN!

  2. #182
    Citim Postuar më parë nga flory80 Lexo Postimin
    Ore ça bëhet kutu njëherë që e keni bërë si klubin e lagjes!
    Pa mi ngri një çikë këto çupat edhe jepu fshesën në dorë, të fshinë shtëpinë një herë se e keni bërë lëm.
    Na ti moj Çup e Bules, hajde këtu ti, lëre Elsën dhe atë Elbasanllien nga Milanua të fshinë, ti na ndreq ndonjë kafshitë bukë se na ra zalia.
    U tërbuan çupat!
    Po skan faj ato, e ka fajën ky BlooD_VenuM që i xhindosi.
    Une fajjj.Ik ore se nuk ve njeri para atyre te trejave une more vesh.Pervec ca gjerave dhe ca personave.Ti ti, ti te fshish se ato jane vajza per se mbari.Dhe ti thuash faleminderit kur te mbarosh more vesh.Nuk ben robi per nje fshese.Pupupupu.Hecni vajza te pime ketu...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  3. #183
    Happy Maska e milanistja_el
    Anëtarësuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
    Postime
    2,065
    Blood_VenoM erdha une ku jane birrat se buke kam ngrene
    Mos ua bej te tjereve ç'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

  4. #184
    Citim Postuar më parë nga milanistja_el Lexo Postimin
    Blood_VenoM erdha une ku jane birrat se buke kam ngrene
    Zgjidhe vet llojin.Amstel-Grolsch-apo do te shtrenjtee ti Heineken.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  5. #185
    Happy Maska e milanistja_el
    Anëtarësuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
    Postime
    2,065
    Citim Postuar më parë nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
    Zgjidhe vet llojin.Amstel-Grolsch-apo do te shtrenjtee ti Heineken.
    Lowenbraw krikell e dua, po nuk pati pastaj Heiniken
    Mos ua bej te tjereve ç'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

  6. #186
    Citim Postuar më parë nga milanistja_el Lexo Postimin
    Lowenbraw krikell e dua, po nuk pati pastaj Heiniken
    Ka nga teraaa ketu ne permet.Po nuk te jap as nje pike po nuk e solle ketu ate genjeshtaren.(binjaken tende).Nuk te jap as nje pike sikur kkkaaaqqq ta besh kokrren e lotit...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  7. #187
    Ku je o flory?Hajde ore te pime sonte se bie edhe shi...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  8. #188
    ILIR NË GEN Maska e flory80
    Anëtarësuar
    03-12-2006
    Vendndodhja
    Buzë Vjosës Kaltëroshe
    Postime
    1,531

    Derbi i Vjosës!

    Konini, 3-golëshi i fitores së Përmetit

    Përmeti - Këlcyra 4‑1

    Përmeti: Fishta, Kita, Hajredini, Brahimaj, Kruti (Kristo 49′), Kuro (Qamo 85′), Bregu, Komino, Karalliu, Konini, Qose (Menaga 27′). Trajner: A.Lapaj.

    Këlcyra: Lezo, Qyra, Kule, Kanani, Dervishi, Lame, Bejko, Dorti, Elezi, Kamberi (Premto 72′), Manaj (Sadikaj 54′).

    Trajner: I.Dervishi.

    Shënues: Konini 7, 17, 47, Menaga 51′ / Elezi 49′

    Gjyqtarë: S.Disha, E.Kucaj, E.Tafili (Memaliaj)

    Kartonë të verdhë: Kuro, Kruti, Kamberi, Kanani



    Përmeti ka fituar thellë në derbin me Këlcyrën, ndërkohë që protagonist kryesor i ndeshjes ka qenë Konini, i cili ka shënuar 3 gola. Ka qenë një ndeshje mjaft e bukur, një derbi i vërtetë. Iniciativën e kishte në fillim ekipi i Këlcyrës, por ishte vetëm një shkëndijë, sepse Përmeti ka kaluar në avantazh në minutën e 7-të. Konini, pas 10 minutash, ka shënuar edhe golin e dytë personal, duke shfaqur një formë të shkëlqyer. Miqtë nga Këlcyra u munduan të zhvillonin në lojë të bukur dhe midis tyre u dalluan kapiteni Bejko dhe Elezi, por sulmet e tyre u thyen nga mbrojtësi Hajredini dhe portieri Fishta. Me fillimin e pjesës së dytë, Konini shënoi edhe golin e 3-të, ndërsa 2 minuta më pas Elezi ka shkurtuar diferencën. Rezultatin e ka vulosur Menaga në minutën e 5-të dhe në fund ajo që ka gëzuar, ka qenë tifozëria përmetare.

    Roland Suli



    Oleeeeeeeee Oleeeeeeeeeeeeeeee Oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    Do fitojmë Ligën e Kampioneve këtë vit!
    EH I ZIU NJERI, GËLLTIT DIKU NJE LUGË ÇORBË TË PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PËR GJITHË JETËN!

  9. #189
    Citim Postuar më parë nga flory80 Lexo Postimin
    Konini, 3-golëshi i fitores së Përmetit

    Përmeti - Këlcyra 4‑1

    Përmeti: Fishta, Kita, Hajredini, Brahimaj, Kruti (Kristo 49′), Kuro (Qamo 85′), Bregu, Komino, Karalliu, Konini, Qose (Menaga 27′). Trajner: A.Lapaj.

    Këlcyra: Lezo, Qyra, Kule, Kanani, Dervishi, Lame, Bejko, Dorti, Elezi, Kamberi (Premto 72′), Manaj (Sadikaj 54′).

    Trajner: I.Dervishi.

    Shënues: Konini 7, 17, 47, Menaga 51′ / Elezi 49′

    Gjyqtarë: S.Disha, E.Kucaj, E.Tafili (Memaliaj)

    Kartonë të verdhë: Kuro, Kruti, Kamberi, Kanani



    Përmeti ka fituar thellë në derbin me Këlcyrën, ndërkohë që protagonist kryesor i ndeshjes ka qenë Konini, i cili ka shënuar 3 gola. Ka qenë një ndeshje mjaft e bukur, një derbi i vërtetë. Iniciativën e kishte në fillim ekipi i Këlcyrës, por ishte vetëm një shkëndijë, sepse Përmeti ka kaluar në avantazh në minutën e 7-të. Konini, pas 10 minutash, ka shënuar edhe golin e dytë personal, duke shfaqur një formë të shkëlqyer. Miqtë nga Këlcyra u munduan të zhvillonin në lojë të bukur dhe midis tyre u dalluan kapiteni Bejko dhe Elezi, por sulmet e tyre u thyen nga mbrojtësi Hajredini dhe portieri Fishta. Me fillimin e pjesës së dytë, Konini shënoi edhe golin e 3-të, ndërsa 2 minuta më pas Elezi ka shkurtuar diferencën. Rezultatin e ka vulosur Menaga në minutën e 5-të dhe në fund ajo që ka gëzuar, ka qenë tifozëria përmetare.

    Roland Suli



    Oleeeeeeeee Oleeeeeeeeeeeeeeee Oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    Do fitojmë Ligën e Kampioneve këtë vit!

    pAS KETYRE PERMETI PRETENDON BOTRORIN DHE EUROPIANIN LOOOOOL.AHAHAHHAHAHAH.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  10. #190
    ILIR NË GEN Maska e flory80
    Anëtarësuar
    03-12-2006
    Vendndodhja
    Buzë Vjosës Kaltëroshe
    Postime
    1,531
    Po po! Nuk ka ekip të na dali përpara tani!
    EH I ZIU NJERI, GËLLTIT DIKU NJE LUGË ÇORBË TË PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PËR GJITHË JETËN!

  11. #191
    Ore permeti per te tereeeee sbehet llaf ore...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  12. #192
    ILIR NË GEN Maska e flory80
    Anëtarësuar
    03-12-2006
    Vendndodhja
    Buzë Vjosës Kaltëroshe
    Postime
    1,531
    Përshëndetje për të gjithë Përmetarët që jetojnë në, dhe larg qytetit të vogël bukurosh!
    EH I ZIU NJERI, GËLLTIT DIKU NJE LUGË ÇORBË TË PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PËR GJITHË JETËN!

  13. #193
    lepurushe Maska e bebushja
    Anëtarësuar
    21-02-2006
    Vendndodhja
    N18-1HG
    Postime
    1,886
    Gezuar krishtlindjet dhe vitin e ri ju uroj gjithe permetarve kudo ku ndodhen.
    Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

  14. #194
    ILIR NË GEN Maska e flory80
    Anëtarësuar
    03-12-2006
    Vendndodhja
    Buzë Vjosës Kaltëroshe
    Postime
    1,531
    Faleminderit bebushja, edhe ne të urojmë ty që këto festa të të gjejnë shëndosh e mirë dhe me objektiva të realizuara për këtë vit. Sa më shumë lumturi dhe hare në shtëpinë tuaj sjellshin këto festa!
    EH I ZIU NJERI, GËLLTIT DIKU NJE LUGË ÇORBË TË PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PËR GJITHË JETËN!

  15. #195
    E Humbur Maska e elsaa
    Anëtarësuar
    20-02-2008
    Vendndodhja
    Back Too Homme
    Postime
    2,685
    Pershendetje Permeti .

    BlooD ka vere per te tereee apo jo ?
    Burrat Udhëheqin Botën, Ndërsa Gratë Udhëheqin Burrat

  16. #196
    ILIR NË GEN Maska e flory80
    Anëtarësuar
    03-12-2006
    Vendndodhja
    Buzë Vjosës Kaltëroshe
    Postime
    1,531
    Elsa ti je bërë si e shtëpisë tani, prandaj mos pyet çfar ka e çfar ska në shtëpi. Bëji ysmet vetes
    EH I ZIU NJERI, GËLLTIT DIKU NJE LUGË ÇORBË TË PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PËR GJITHË JETËN!

  17. #197
    Ewwwww me sa po shikoj po menjanohem une...Mire mire.Do vij cjapi te kasapi po he.Pershendetje patriota...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  18. #198
    pershendetje Patriota si me keni kalu ?

  19. #199
    Hello arben.Do ta shtrojme sofren sonte apo nuk ka vizitore?
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  20. #200
    Shtttttt mos bertit , se degjon flory e vjen me vrap i cahet hunda per nje cik raki atij , hajde ketej nga Oda po mos bej zhurme e ja shtrojm te dy ,
    po erdhi ndonje goc i japim Giliko :P

Faqja 10 prej 15 FillimFillim ... 89101112 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Forca e jetës në këmbët e vogëlushes 10 vjeçare
    Nga ^_BIM_BUM_BAM_^ në forumin Aktualitete shoqërore
    Përgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 25-03-2009, 12:44
  2. Përgjigje: 8
    Postimi i Fundit: 30-05-2006, 18:09
  3. Kenaqesia? Eshte nje fakt vetmitar
    Nga Xhuxhumaku në forumin Filozofi-psikologji-sociologji
    Përgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 21-07-2005, 19:26
  4. Kembet - pesediteshit
    Nga qyfyri në forumin Letërsia shqiptare
    Përgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 30-07-2002, 12:23

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •