Close
Faqja 3 prej 15 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 289
 1. #41
  ... Maska e Arben-30
  Antarsuar
  29-08-2008
  Postime
  745
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Mirmbrema permeti u shtua dhe nje permetar ne sofer.UNE/


  Mire se erdhe vella

  floryyyyyyyy ku e ke mcef rakine o pijanec , spo e gjej dot me turperove lol

 2. #42

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Me jepni dhe mua ndonje teke...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  43 falenderime n 31 postime
  Pershendetje sofra Permetare!

 4. #44

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Hello besoja.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Mirse ju gjeta sofra e PERMETIT
  Mir jeni ju ........po shyqyr qe ju gjeta ,po knej nga ju a ka raki apo jo
  Edhe ju shum qenkeni ktu ne forum....hahahahahah...se do vij prap una
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 6. #46

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Ik dhe hajde po te pakten mos na harro.Pershendetje per ty...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  hahahah jo ore se do vij prap un....nuk ju harroj jo
  Te pershendes dhe un ty
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 8. #48

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Hajde se kam bere nje raki qe te deh vetem me ere jo m me shije lol...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  OK do vij se me pelqen rakia BMW si thot ne baba ....hahahah se nuk dehem une jo
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 10. #50
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga Arben-30 Lexo Postimin
  floryyyyyyyy ku e ke mcef rakine o pijanec , spo e gjej dot me turperove lol
  Shhhhhhhhttttttttttttt ore se na nxore bojn!
  Un e kisha mar at faqoren me vete, po ti e di ku rri tamzani n musndr e ke, aty tek oda e miqve.
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 11. #51
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Mirmbrema permetiu shtua dhe nje permetar ne sofer.UNE/
  Hajde o maskara hajde!
  Nga bredh ti?
  Nuk e shikon sa sht ora?
  Do rrim e t presim ty ne tr natn, e sheh q kemi shtruar sofrn?
  Kemi patur dhe hyrje dalje tr ditn e ska patur njeri kush ti qeras, kujt tja lm sinin n dor ne, t marim ndonj komshije nga Tepelena? Ata jan t zn pr vete.
  Ulu ore ulu mere gotn edhe uro miqt se u pa puna ime do tu bj ysmet t trve un
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e saura
  Antarsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,505
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Rrofsh mo flori se me te vertete ajo pija e thanes eshte e shkelqyer,flm per mikpritjen ty dhe arbenit.shendet naten

 13. #53
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Hajde udh t mbar dhe mir ardh prap!
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 14. #54
  Perjashtuar
  Antarsuar
  15-04-2003
  Vendndodhja
  Ne Kete Univers
  Postime
  147
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Hani pini dhe kendoni sa te jete lala gjoni,dhe pastaj vjen kabaja e fameshme me Klarinete e Usta laverit...........melodia te fimi......o gjyshiiiii.
  Apo,a kanne uuje aaato buuuriiime,ti moj buzkarajfilja ime........Shihemi me goje nuk flasim,si durojme o si spelcasim........nem njeher uje me doren tende,ti moj vajza moj permetare........
  F.S.Noli.......Ne do te hash,e te rrosh si mbret,merr rrugen e shko ne Permet.

 15. #55

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Mirmbrema.flory80 ku je se dua te pi sonte ...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Mirmroma dhe naten e mire PERMETI
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 17. #57
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga goca-bules Lexo Postimin
  Mirmroma dhe naten e mire PERMETI
  goca-bules rrofsh moj up e xhaxhait q na kujton!
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 18. #58
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  BlooD_VenoM e ke sjell qelqen me vete se nga rakia ime st jap!
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Mirmengjesi akoma ne gjum juve ore
  Bobobobobo sa gjumasha qe jeni ju nga permeti

  cohuni mor se me ke do e pij kafen una
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Citim Postuar m par nga flory80 Lexo Postimin
  goca-bules rrofsh moj up e xhaxhait q na kujton!
  Po mor flory80 po nuk ju kujtova un kush do ju kujtoj juve
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

Faqja 3 prej 15 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Forca e jets n kmbt e voglushes 10 vjeare
  Nga ^_BIM_BUM_BAM_^ n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 13:44
 2. Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-05-2006, 19:09
 3. Kenaqesia? Eshte nje fakt vetmitar
  Nga Xhuxhumaku n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-07-2005, 20:26
 4. Kembet - pesediteshit
  Nga qyfyri n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-07-2002, 13:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •