Close
Faqja 2 prej 15 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 289
 1. #21
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Citim Postuar m par nga zulullandi Lexo Postimin
  Urime Flori per sofren, e pai gjithmone plote e zemren e bardhe...

  Po shih se ke nje dokumentar per Permetin andej nga topi i enell-ve
  Faleminderit zululland!
  Po ti erdhe q erdhe ulu e pije nj got se ne Prmetart se kemi zakon ti prcjellim miqt ashtu n t that
  Hajt t bft mir dhe sa her t t mari etja e ke dern e hapur raki t fort rrushi apo uj t ftoht burimi, t t doj e bardha zmr

  Pr at dokumentarin mbi Prmetin nuk mu dha mundsia ta shihja, shpresoj ta ket regjistruar dikush dhe ta vendosi online. T gjitha dokumentart e Fatos Baxhakut jan t papar
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 2. #22
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Kjo sht lagja Bajame n Prmet!


  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 3. #23
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Pamje e Prmetit marr nga Guri i Qytetit!


  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e saura
  Antarsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,498
  ndonje liko do na nxirrni neve femrave ,se vetem per raki e keni mendjen ju burrat,une e dua nga ajo me aka .

 5. #25
  Citim Postuar m par nga saura Lexo Postimin
  ndonje liko do na nxirrni neve femrave ,se vetem per raki e keni mendjen ju burrat,une e dua nga ajo me aka .
  Wou paska teme per Qytetin tim .Tani e pashe .

  Mire se ju gjeta te gjitheve !!
  Saura , po me cfare te te doje zemra .

 6. #26
  Foto nga Kelcyra


  Liqeni artificjal .Kelcyre

 7. #27

  Gryka e pare nga Liqeni Artificial

 8. #28


  Gryka e Kelcyres  Kalaja e Ali Beut

 9. #29

  "Uji i Ftohte" Tek Gryka e Kelcyres

 10. #30
  Kjo eshte Kelcyra


 11. #31
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Citim Postuar m par nga saura Lexo Postimin
  ndonje liko do na nxirrni neve femrave ,se vetem per raki e keni mendjen ju burrat,une e dua nga ajo me aka .
  Si moj nuk do u nxirkemi gliko femrave ne, prandaj i kemi por pr ju kemi dhe pije. Rehani thane sht si biim shurupi sht shum e mir e ka br gjyshja ime
  Mir se na erdhe saura
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 12. #32
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Mir se erdhe Arben-30
  Shum faleminderit pr fotografit, disa nga kto fotografit jan t bra nga un. Dhe i kam n dimensione m t mdhaja.
  Hajde ngriu dhe bushe vet gotn se ti je djal i shtpis.
  Ngela un ngriu e ulu mu kputn gjunjt, se helbete, pleqri hesapi
  Hajde Gzuar
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 13. #33
  Citim Postuar m par nga flory80 Lexo Postimin
  Mir se erdhe Arben-30
  Shum faleminderit pr fotografit, disa nga kto fotografit jan t bra nga un. Dhe i kam n dimensione m t mdhaja.
  Hajde ngriu dhe bushe vet gotn se ti je djal i shtpis.
  Ngela un ngriu e ulu mu kputn gjunjt, se helbete, pleqri hesapi
  Hajde Gzuar


  Bravo , po postoji ato foto qe ke se duken me mire me dimensione me te medhaja .Te shofin keta se sa i bukur eshte Permeti

  Flm per respektin .Gezuar !!

 14. #34
  i/e larguar Maska e Homza
  Antarsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,092
  persh permeti,,,ju persh Hamza prej Tropoje.

 15. #35
  Citim Postuar m par nga Homza Lexo Postimin
  persh permeti,,,ju persh Hamza prej Tropoje.
  Flm.Mire se erdhe Hamza !!

 16. #36


  Ju prsh .Te gjitheve !!

 17. #37
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Citim Postuar m par nga Homza Lexo Postimin
  persh permeti,,,ju persh Hamza prej Tropoje.
  Po ti mir se erdhe mor burr i dheut po ulu ulu.
  T na falsh or mik se ishim n pun e nuk e dinim q kishin ardhur miq!
  Po si jeni? Si shkoni? Nga shtpia si i keni?
  Gzohem q jeni mir dhe pr t mira u ardhim edhe juve!
  Ja Gzuar dhe mir se na erdhe!
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e jul-linda
  Antarsuar
  10-07-2008
  Postime
  2,077
  Citim Postuar m par nga flory80 Lexo Postimin
  Freskia e Vjoss ju fton n Shtpi!


  waw , jane me fat banoret e ketij qyteti qe kenaqen me kete peisazh kaq te bukur , qenka vertet per tu vizituar ky qytet ..
  Ndryshuar pr her t fundit nga jul-linda : 18-11-2008 m 14:26

 19. #39
  Ndryshuar pr her t fundit nga Arben-30 : 18-11-2008 m 14:28

 20. #40
  Mirmbrema permetiu shtua dhe nje permetar ne sofer.UNE/
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

Faqja 2 prej 15 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Forca e jets n kmbt e voglushes 10 vjeare
  Nga ^_BIM_BUM_BAM_^ n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 12:44
 2. Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-05-2006, 18:09
 3. Kenaqesia? Eshte nje fakt vetmitar
  Nga Xhuxhumaku n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-07-2005, 19:26
 4. Kembet - pesediteshit
  Nga qyfyri n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-07-2002, 12:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •