Close
Faqja 15 prej 15 FillimFillim ... 5131415
Duke shfaqur rezultatin 281 deri 289 prej 289
 1. #281
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,065
  Mirese ju gjeta...

  Si po ma kaloni? C'thote sofra?

  Meqe saura donte shurup thane une du thana safi... ka ngel noi cik apo i keni ba te gjitha raki

  Ju pershendes dhe ju uroj gjithe te mirat, kudo qofshit.
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 2. #282
  Ca do te pish milaniste se sot qeras une se jam ne shtepi.?
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 3. #283
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Citim Postuar m par nga saura Lexo Postimin
  O sa popull i mire dhe i bute qe jeni mo Flori ,dhe xhane i thua ?
  mua me do me gostitesh ,ndonje gliko me manafera dhe nje ik shurup thane dua une ,i qani zaijrete dhe nikoqire e te paster jeni e ne fund nje kenge te Mentor Xhemalit ,degjohemi prap sofra ...
  Ty t lumt goja, se mjalt nxirke nga goja, mos ke ndonj damar nga Prmeti zotrote!
  Mir se na urdhrove nj her se na nderove.
  Pr t ngrn e pr t pir un s'po zgjatem shum por po t sjell nj pjes nga Fan S Noli:
  "Do t hash e t bsh qejf,
  Sofrn shtruar si pr mbret,
  Pastrtar e pr yzmet,
  T till gjen ve n Prmet..."
  Eh ma kujtove at rehanin e thans se gjyshja ime e qan, edhe rehani manaferre bn por un pr vete preferoj at t thans. Gliko kemi nga t gjitha sojet, do gliko arre, a do gliko kumbulle, a do gliko shalqini?

  Edhe n fund t prshndes me "O dhndrr ku vete kshtu" nga Mentor Xhemali!

  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 4. #284
  Lux Libera Nos Maska e Shkelqesia_E_Tij
  Antarsuar
  23-09-2002
  Vendndodhja
  Where ladies pray the God
  Postime
  1,028
  Pershendetje sofra

  Uroj te jeni mire dhe po hedh nja dy teke raki per shendetin tuaj

  Blossoms of heaven, Ashes of hell...

 5. #285
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  E de e, avash me ato teket, se po se toke nj ikz gotn, sikur nuk z ai shndeti.
  Ja t paa!
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 6. #286
  ♣AbSoLuT♣ Maska e [LoTi]
  Antarsuar
  25-04-2007
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  837
  Mir se ju gjeta Permetar.  |- M Pikj Nj Pik Loti, N Frm Realiteti -|

 7. #287
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Antarsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,303
  O mire se ju gjeta..
  Ne kete Sofer te madhe...
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 8. #288
  pershendetje flori dhe zoti te dhente shendet dhe gjithe te mirat qe na bene te cmallemi me qytetin ton me qytetin e trendafilave dhe te kultures faleminderit per fotot qe ke vene aty se e shikojme dhe na duket sikur jemi ne permetin e trendafilave

 9. #289
  mireseugjeta sofra permetare

Faqja 15 prej 15 FillimFillim ... 5131415

Tema t Ngjashme

 1. Forca e jets n kmbt e voglushes 10 vjeare
  Nga ^_BIM_BUM_BAM_^ n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 12:44
 2. Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-05-2006, 18:09
 3. Kenaqesia? Eshte nje fakt vetmitar
  Nga Xhuxhumaku n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-07-2005, 19:26
 4. Kembet - pesediteshit
  Nga qyfyri n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-07-2002, 12:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •