Close
Faqja 11 prej 15 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 220 prej 289
 1. #201

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Ok po vij.SECRET huh???...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 2. #202
  ... Maska e Arben-30
  Antarsuar
  29-08-2008
  Postime
  745
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  obob une i them mos bertit , ky filloi ja mori kenges , flory te keqen mos u zgjo se skena raki dhe per ty , do e pij vet te gjithen loooooool

 3. #203

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  OOOOOO MMMMMMMMMIIIIIILLLLLLLLLLEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTT. Hajdeni se permeti ka liru sofrat .Ahahahah.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 4. #204
  ... Maska e Arben-30
  Antarsuar
  29-08-2008
  Postime
  745
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hahahhahhahahhahahhahahhahahhahahah

  Hajde ja marin nje kenge , tani .

  Bertit sa te duash .

  O poshte o nga airet-eeeeeeee , o se `na ran zinxhiret-eeeeeee

  mbani iso ju more , se sju jap me Raki :P:P:P

 5. #205
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga Arben-30 Lexo Postimin
  flory te keqen mos u zgjo se skena raki dhe per ty
  Nuk m ka zn gjumi ore jo por pr disa arsye shum t uditshme nuk futem dot n forum.
  sht pr tu habir h? Njsoj sikur t m ken bllokuar IP
  Me sa duket do ti kem shkelur n kallo ndonjrit nga kta t qeverris........
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 6. #206
  ... Maska e Arben-30
  Antarsuar
  29-08-2008
  Postime
  745
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga flory80 Lexo Postimin
  Nuk m ka zn gjumi ore jo por pr disa arsye shum t uditshme nuk futem dot n forum.
  sht pr tu habir h? Njsoj sikur t m ken bllokuar IP
  Me sa duket do ti kem shkelur n kallo ndonjrit nga kta t qeverris........
  hahahhahahhahahhah

  Jo mer jo se eshte proble i pergjithshem , ngaqe ka shum Usera
  ngarkohet faqja dhe nuk hyn dot ,
  ja se do marin masa keta te Qeverise , se ngelem tu bo Refresh dhe hic :P:P

 7. #207
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Mirse ju gjeta Permeti si jeni ju sot mire????
  Ju uroj nje mbremje te bukur
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 8. #208
  ... Maska e Arben-30
  Antarsuar
  29-08-2008
  Postime
  745
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga goca-bules Lexo Postimin
  Mirse ju gjeta Permeti si jeni ju sot mire????
  Ju uroj nje mbremje te bukur

  Mire se na erdhe , cfar do te pish , Rehani : Thane , kumblle . mani ...

  Apo do alkol ?

  Giliko ska mo i mbarou BlooD_VenoM lool

 9. #209
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Jo ore un du alkol
  Glikot i bofte mire BlooD VenoM se mir e ka bo qe i ka maru
  Dhe mirse te gjeta dhe ty njeher
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 10. #210
  ... Maska e Arben-30
  Antarsuar
  29-08-2008
  Postime
  745
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga goca-bules Lexo Postimin
  Jo ore un du alkol
  Glikot i bofte mire BlooD VenoM se mir e ka bo qe i ka maru
  Dhe mirse te gjeta dhe ty njeher
  Sa mire hajde pim te dy , nje pik ti nje got une ok :P:P


  Foryyyyyyyyyyyyyyyyyy sille ate tamzanen ketej , ta bejm tap kete sot loooooool

 11. #211
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  hahahahah ti nje pik dhe un nje got lol....ke po rren ti me nje pik..lol
  kush te bohet tape ore ...hajt se do e shofim kush do shkoj tap ne shtepi

  hajt gezuar per ne te dy dhe per ju permetaret se jeni njisha
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 12. #212
  ... Maska e Arben-30
  Antarsuar
  29-08-2008
  Postime
  745
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga goca-bules Lexo Postimin
  hahahahah ti nje pik dhe un nje got lol....ke po rren ti me nje pik..lol
  kush te bohet tape ore ...hajt se do e shofim kush do shkoj tap ne shtepi

  hajt gezuar per ne te dy dhe per ju permetaret se jeni njisha

  Jemi me si sjemi :P

  Po me hajde ja fillojm , Me fund kete Shendet e ngrejm ( per ke do e ngrjm me )lol

 13. #213
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga Arben-30 Lexo Postimin
  ja se do marin masa keta te Qeverise , se ngelem tu bo Refresh dhe hic :P:P
  Po a refreshi o Ben? 3 dit rresht nuk futem dot n forum un?
  Hajt mo, se ska gj!
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 14. #214
  ... Maska e Arben-30
  Antarsuar
  29-08-2008
  Postime
  745
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga flory80 Lexo Postimin
  Po a refreshi o Ben? 3 dit rresht nuk futem dot n forum un?
  Hajt mo, se ska gj!

  Po forum i lodh pra , ti 3 dit une nje dit vl

  Po normal mer kushedi ca kan ngateru keta shefat e rinj e i kan bo lemsh varia amon

  hajde do vish te pish me ne , Goca_BUles hajde cou ri si ne shpin tate mushia nje got flory-t ( na sherbe looool )

 15. #215
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Po more se ja mush un floryt ,hajde flory ku je se me je merzit qe nuk ke hy ne forum ....hajde per kto moderatoret qe na e kan mush me virusa kte forumin qe mezi hyjm nje dolli per ty flory
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 16. #216
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga Arben-30 Lexo Postimin
  Foryyyyyyyyyyyyyyyyyy sille ate tamzanen ketej , ta bejm tap kete sot loooooool
  Erdha ore q ju ardht e mira juve, m kputt nga gjunjt.
  Kam takat un?
  Plak njeri, mezi m mbajn kllqet.

  Na more na, mos u ngopi ju q m vdiqt mua!
  Nj m dy edhe Floryyyyyyyyyyy Rakin, Floryyyyyyyyyyyyyyyyy vern, Floryyyyyyyyyyyyyyyyyy glikot.
  Turp tu vij nga hija tuaj, talleni me nj cop plak.

  up... Me mnd n kok ti!
  Pi po me mnd n kok, h up e xhaxhait!
  Jo pr gj po do thon npr mhall, Vajti upa andej nga ata Prmetart edhe e pin ata e bn tap, edhe kush e di se thon tjatr!

  Hajde Gzuar dhe mos ma merni pr kapital se bjm shaka. Muhabetet e gostit kshtu e kan.
  Ja edhe mir se erdht se un si pleqri q jam shoqri dua, nuk shtyhet kjo e flamosur vetm.
  Na ju kam br edhe nj ik turshi ktu.
  Ja dhe nja dy rripa pastrma, se e kam thar vet nga ajo Dhia Kabae
  Hajt hani dy kafshita ft e ft, pastaj pini se ju bje n kokt
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 17. #217
  ... Maska e Arben-30
  Antarsuar
  29-08-2008
  Postime
  745
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga flory80
  Plak njeri, mezi m mbajn kllqet.
  Sa mire Goca_Bules e bejm tap kete dhe do fler cdo beje , e pastaj pijme te dy :P:P:P:P

 18. #218
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Citim Postuar m par nga flory80 Lexo Postimin
  Erdha ore q ju ardht e mira juve, m kputt nga gjunjt.
  Kam takat un?
  Plak njeri, mezi m mbajn kllqet.

  Na more na, mos u ngopi ju q m vdiqt mua!
  Nj m dy edhe Floryyyyyyyyyyy Rakin, Floryyyyyyyyyyyyyyyyy vern, Floryyyyyyyyyyyyyyyyyy glikot.
  Turp tu vij nga hija tuaj, talleni me nj cop plak.

  up... Me mnd n kok ti!
  Pi po me mnd n kok, h up e xhaxhait!
  Jo pr gj po do thon npr mhall, Vajti upa andej nga ata Prmetart edhe e pin ata e bn tap, edhe kush e di se thon tjatr!

  Hajde Gzuar dhe mos ma merni pr kapital se bjm shaka. Muhabetet e gostit kshtu e kan.
  Ja edhe mir se erdht se un si pleqri q jam shoqri dua, nuk shtyhet kjo e flamosur vetm.
  Na ju kam br edhe nj ik turshi ktu.
  Ja dhe nja dy rripa pastrma, se e kam thar vet nga ajo Dhia Kabae
  Hajt hani dy kafshita ft e ft, pastaj pini se ju bje n kokt
  plak plak por je i ri flak ....hahahahahahahahhaahah
  Po cke ti ore se mend ne koke i kemi, ku ti kemi vend tjeter..lol
  Aman mos na u lodh shum se pastaj kur te na mbarohen mezet kush do na i bej se vetem ne te tre jemi ktu...te tjetret kan shku me bo nani me duket
  Po nuk pati pak gallat nuk te shtyhet dhe rakia flory
  Beno ku shkove ti lale
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 19. #219
  ... Maska e Arben-30
  Antarsuar
  29-08-2008
  Postime
  745
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Gica_Bules dhe thua sme ben dot tap ketu jam pran teje , sa ke pi meeeeee :P:P:P:P

 20. #220
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  un nja dy dopjo i kom pi, po ti lale sa ke pi
  dhe jam esell akoma
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

Faqja 11 prej 15 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Forca e jets n kmbt e voglushes 10 vjeare
  Nga ^_BIM_BUM_BAM_^ n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 13:44
 2. Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-05-2006, 19:09
 3. Kenaqesia? Eshte nje fakt vetmitar
  Nga Xhuxhumaku n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-07-2005, 20:26
 4. Kembet - pesediteshit
  Nga qyfyri n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-07-2002, 13:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •