Close
Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 115
 1. #1
  ♣AbSoLuT♣ Maska e [LoTi]
  Antarsuar
  25-04-2007
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  837

  Cili sht vesi juaj m i keq?

  Hmmmmmmm. kam shum
  Me i keqi? NXEHEM
  |- M Pikj Nj Pik Loti, N Frm Realiteti -|

 2. #2
  Perjashtuar
  Antarsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,214
  Citim Postuar m par nga [LoTi] Lexo Postimin
  Hmmmmmmm. kam shum
  Me i keqi? NXEHEM
  Pi cigare kur nxehem...............

 3. #3
  patriot Maska e shoku_tanku
  Antarsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  3,395
  I bej qurret "top" dhe qelloj me to njerezit..)

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Alma07
  Antarsuar
  20-05-2007
  Vendndodhja
  ktu ku nuk duhet
  Postime
  284
  Une nuk kam shume vese te keqe ,po dhe une kur nxehem nuk shoh cfare bej ,bertas si e cmendur ,e nuk njihem qe jam une ,e jam kokeforte ,ate qe dua ,do tia arrij se sben ta kem .

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,277
  Vesi im me i keq eshte si (ajzberg)kur nxefem du me pi cigare......ose mos te me dali njeri perpara syve,se inatin e nje personit qe kam bo llafe ja nxjerr personit tjeter
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 6. #6
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Antarsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  1,966
  Cigaren e pini qe e pini ju, si me nerva si pa nerva.
  Fusni nje imakiz dhe filloni beni poa, kur jeni me nerva.

 7. #7
  life is a flower Maska e maryp
  Antarsuar
  02-05-2006
  Vendndodhja
  ne univers
  Postime
  3,900
  shpesh here dicka qe duhet ta bej ne nje moment e le per me vone..
  NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

 8. #8
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045
  Citim Postuar m par nga J@mes_Douglas Lexo Postimin
  Cigaren e pini qe e pini ju, si me nerva si pa nerva.
  Fusni nje imakiz dhe filloni beni poa, kur jeni me nerva.
  James po ne qe nuk dime me bo poa t'rrafim grune???

 9. #9
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Antarsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  1,966
  Ne asnje menyreeeeeeeeee!
  Bjeri murit, murit

 10. #10
  ..She is so cute... Maska e jessi89
  Antarsuar
  25-08-2003
  Postime
  958
  Kur nevrikosem ne kulm,perplas cfare me del perpara.
  Dhe e dyta, kur e kam fixim nje gje, do ta bej patjeter.
  Wild and crazy can't be lazy

 11. #11
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Antarsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  1,966
  Citim Postuar m par nga jessi89 Lexo Postimin
  Kur nevrikosem ne kulm,perplas cfare me del perpara.
  Dhe e dyta, kur e kam fixim nje gje, do ta bej patjeter.
  Xheso, mos i thyej te tera se te del me humbje shume e nevrikosmja.

 12. #12
  ..She is so cute... Maska e jessi89
  Antarsuar
  25-08-2003
  Postime
  958
  Citim Postuar m par nga J@mes_Douglas Lexo Postimin
  Xheso, mos i thyej te tera se te del me humbje shume e nevrikosmja.

  E di po cte bej....
  Mos qofsh afer, se trembesh kur perplaset tavla e cigares mbi tavoline prej xhami.Ajo me del shpesh perpara...lol
  Wild and crazy can't be lazy

 13. #13
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,753
  Me quajn KOKEQEKANE,po une nuk dij a jam vertet aq kokefort.
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,261
  E kane shume gabim.
  Ti ke vetem nje gabim dhe e kupton vete se ku e kam fjalen......

 15. #15
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,891
  Kepus thonjet me dhemb
  Ndryshuar pr her t fundit nga Dj-GabrieL : 06-11-2008 m 12:17
  Feel the pump √

 16. #16
  duhani !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 17. #17
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,450
  Vesi me i keq qe i analizoj/gjykoj njerezit nga kemba tek koka, ne mendjen time kuptohet:d
  Shkurt, kam paragjykime nga pamja e jashtme
  La vita bella...

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063
  Cili sht vesi juaj m i keq?


  di gja un sdi ke te vecoji si me te keqin
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 19. #19
  u & i Maska e xlindax
  Antarsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Italy
  Mosha
  35
  Postime
  733
  Ha shum cokollata
  Ogni xsona che passa nella mia vita unica...
  Xk lascia un poco di se..
  E prende un poco di me.

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063
  Citim Postuar m par nga xlindax Lexo Postimin
  Ha shum cokollata

  po ky eshte ves i mire


  na jep nai cop cokollat se jemi ba helm sot
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •