Close

Rezultati i Sondazhit: Cilt Tifoz jan m t organizuar

Votues
68. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • T Kosoves

  32 47.06%
 • T Shqipris

  23 33.82%
 • T Maqedonis

  13 19.12%
Faqja 0 prej 8 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 160
 1. #-19
  Larguar Forum komunistesh Maska e YlliRiaN
  Antarsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220

  Emrat e grupeve t tifozve shqiptar

  tema eshte qe cdo kush nga cdo treve me tregu emrat e tifozve qe perkrahin ekipet sportive pa marre parasysh cilin sport duhet ekipi dhe emri i tifozeve  TIFOZET E GJILANIT

  INTELEKTUALET jane FC DRITA
  SKIFTERAT KF GJILANI
  FC PRISHTINA KA PLISAT


  PEJA SHQIPONJAT

  MITROVICA TORCIDEN


  PRIZERNI HARPAGJIKET


  FERIZAJI UJQIT

  GJAKOVA KUQ E ZINJET E JAKOVES


  keto grupe jane te gjitha nga kosova


  Nese di ndokush per trevat shqiptare ne Mal te Zi,Maqedoni, Shqiperi ,Qameri, Kalabri apo ku do ku ka grupe tifozesh shqiptare ane e mban botes le te tregon dua ta kem nje pasqyre per gjithe tifozet shqiptare
  Ndryshuar pr her t fundit nga YlliRiaN : 05-11-2008 m 12:22

 2. #-18
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,210
  Fc Milano & Bashkimi - Kumanove
  tifozet: Iliret


 3. #-17
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2007
  Vendndodhja
  Windy City Chicago.USA
  Postime
  836
  Kosova e VUSHTRRIS (Forca)

 4. #-16
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Antarsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,549
  Tifozet e Tirones - Tirona Fantics

  Tifozet e Partizanit - Demat

  Tifozat e Elbasanit - Tigrat
  Life's too short to remove USB safely.

 5. #-15
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Nje herit shfrytezoj rastin ti pershendes te gjithe tifozet te cilet perkrahin klubet e tyre te zemres dhe njekohesisht pershendes haspin e temes qe ka ber nje veprim te shkelqyer.


  Tifo grupi me i organizuar dhe me me emer ne Iliride (fyrom) eshte "BALLISTET" - Tetove te cilet perkrahin klubin e futbollit Kf. Shkendija dhe klubin e voleyballit Shkendija-USHT


  Ndryshuar pr her t fundit nga KUSi : 05-11-2008 m 21:18
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 6. #-14
  Fk Partizoni demat e kuq ose ultras partizoni !!! ( tifozat me te zjarrte te shqiperise si dhe numri me i modh i tifozave qe ka nje klub shqipetar ) !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 7. #-13
  i/e regjistruar Maska e altruisti_ek84
  Antarsuar
  18-07-2007
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  37
  Postime
  1,151
  Citim Postuar m par nga necky Lexo Postimin
  tema eshte qe cdo kush nga cdo treve me tregu emrat e tifozve qe perkrahin ekipet sportive pa marre parasysh cilin sport duhet ekipi dhe emri i tifozeve  TIFOZET E GJILANIT

  INTELEKTUALET jane FC DRITA
  SKIFTERAT KF GJILANI
  FC PRISHTINA KA PLISAT


  PEJA SHQIPONJAT

  MITROVICA TORCIDEN


  PRIZERNI HARPAGJIKET


  FERIZAJI UJQIT

  GJAKOVA KUQ E ZINJET E JAKOVES


  keto grupe jane te gjitha nga kosova


  Nese di ndokush per trevat shqiptare ne Mal te Zi,Maqedoni, Shqiperi ,Qameri, Kalabri apo ku do ku ka grupe tifozesh shqiptare ane e mban botes le te tregon dua ta kem nje pasqyre per gjithe tifozet shqiptare

  Prizreni i ka Arpagjikat me heret kan qen, Pellumbat e Lirise per shkak te klubit te futbollit KF> Liria Prizren
  _____________________________________
  I mencur eshte ai, i cili kujton vdekjen e tij..!

 8. #-12
  Larguar Forum komunistesh Maska e YlliRiaN
  Antarsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220
  Citim Postuar m par nga SaS Lexo Postimin
  Fk Partizoni demat e kuq ose ultras partizoni !!! ( tifozat me te zjarrte te shqiperise si dhe numri me i modh i tifozave qe ka nje klub shqipetar ) !!!
  faliminderit sas por ake dijeni si quhen grupet tjera te tifozve ne shqiperi

 9. #-11
  Uqerit e Debores - Skenderbeu

  Flota Kuqezi - Flamurtari

 10. #-10
  Luante Bardhekalter - Shkumbini


  per kete s'jam i sigurte po se ku e kam pare njeher

 11. #-9
  Arpagjik't - Prkrahin KF Lirin dhe KB Bashkimin nga Prizreni

  Ballistt - Prkrahin KF Shkndijen nga Tetova

  Bardheblut Prkrahin SK Tiranen nga Tirana

  Bardh e Kuqt - Prkrahin KF Sknderbeun nga Kora

  Dardant - Jan tifozat e kombtares shqiptare nga Kosova.

  Demat e Kuq - Prkrahin KF Partizanin nga Tirana

  Forca - Prkrahin KF - KB - KH Kosova(Vushtri) nga Vushtria

  Fikshat - Prkrahin KF Lepencin nga Kaaniku.

  Ilirt - Prkrahin KF Bashkimin nga Kumanova

  Intelektualt - Prkrahin KF Dritn dhe KB Dritn nga Gjilani

  Klubi Kuq e Zi - Tifozat e Kombtares

  Kuqeblut - Prkrahin Vllaznin nga Shkodra

  Kuqezinjt e Jakovs - Prkrahin t gjitha klubet n Gjakov me emrin Vllaznimi.

  Plisat - Prkrahin t gjitha klubet n Prishtin me emrin Prishtina.

  Pampurat - Prkrahin KF Fush Kosoven, nga Fush Kosova

  Skifterat - Prkrahin KF Gjilanin nga Gjilani

  Shqiponjat - Prkrahin t gjitha klubet nga Peja

  Shvercerat - Prkrahin KF Sllogn nga Shkupi

  Torcida - Prkrahin t gjitha klubet me emrin Trea n Mitrovic

  Ultras Elbasani - Prkrahin KF Elbasanin nga Elbasani

  Xhebrailat - Prkrahin KF Ballkanin nga Theranda.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Gjakova e Kuqe : 12-11-2008 m 21:14

 12. #-8
  i/e regjistruar Maska e visari9
  Antarsuar
  22-10-2006
  Vendndodhja
  n' Prishtin
  Postime
  809
  Tymtart jan tifozt e Kek-ut haaaahaha
  1.Arsenal
  20.Tottenham

 13. #-7
  Vllaznit Ultras--vllaznia

 14. #-6
  i/e regjistruar Maska e v3t0n
  Antarsuar
  02-07-2008
  Postime
  117
  DISA FOTO NGA TIFO GRUPI:


  ILIRET -Kumanove- KF BASHKIMI  Ndryshuar pr her t fundit nga v3t0n : 02-01-2009 m 15:46

 15. #-5
  i/e regjistruar Maska e v3t0n
  Antarsuar
  02-07-2008
  Postime
  117

 16. #-4
  Citim Postuar m par nga Gjakova e Kuqe Lexo Postimin
  Arpagjik't - Prkrahin KF Lirin dhe KB Bashkimin nga Prizreni

  Ballistt - Prkrahin KF Shkndijen nga Tetova

  Bardheblut Prkrahin SK Tiranen nga Tirana

  Bardh e Kuqt - Prkrahin KF Sknderbeun nga Kora

  Dardant - Jan tifozat e kombtares shqiptare nga Kosova.

  Demat e Kuq - Prkrahin KF Partizanin nga Tirana

  Forca - Prkrahin KF - KB - KH Kosova(Vushtri) nga Vushtria

  Fikshat - Prkrahin KF Lepencin nga Kaaniku.

  Ilirt - Prkrahin KF Bashkimin nga Kumanova

  Intelektualt - Prkrahin KF Dritn dhe KB Dritn nga Gjilani


  Klubi Kuq e Zi - Tifozat e Kombtares

  Kuqeblut - Prkrahin Vllaznin nga Shkodra

  Kuqezinjt e Jakovs - Prkrahin t gjitha klubet n Gjakov me emrin Vllaznimi.

  Plisat - Prkrahin t gjitha klubet n Prishtin me emrin Prishtina.

  Pampurat - Prkrahin KF Fush Kosoven, nga Fush Kosova

  Skifterat - Prkrahin KF Gjilanin nga Gjilani

  Shqiponjat - Prkrahin t gjitha klubet nga Peja

  Shvercerat - Prkrahin KF Sllogn nga Shkupi

  Torcida - Prkrahin t gjitha klubet me emrin Trea n Mitrovic

  Ultras Elbasani - Prkrahin KF Elbasanin nga Elbasani

  Xhebrailat - Prkrahin KF Ballkanin nga Theranda.

  INTELEKTUALET percjellin cdo klub me emrin DRITA ne Gjilan.

  Sepese qenke jo mire i informuar

 17. #-3
  Socialist Maska e Genti
  Antarsuar
  06-11-2002
  Vendndodhja
  Britani
  Postime
  140
  Citim Postuar m par nga SaS Lexo Postimin
  Fk Partizoni demat e kuq ose ultras partizoni !!! ( tifozat me te zjarrte te shqiperise si dhe numri me i modh i tifozave qe ka nje klub shqipetar ) !!!


  hhahaah ca mke bo duke qesh me kete postim lol .[ tifozat me te zjarrte te shqiperise dhe numri me i modh qe ka 1 klub]
  me duket ti shef ke kanalet lokale te tirones sepse per tifozeri Vllaznis nuk ja kalo asnje klub ....
  I Dont Care If Im Hated On The Net.
  Because I Have A Real Life.

 18. #-2
  Larguar Forum komunistesh Maska e YlliRiaN
  Antarsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220
  Intelektualet
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   

 19. #-1
  Larguar Forum komunistesh Maska e YlliRiaN
  Antarsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220
  Nje foto ku shihen INNTELEKTUALET ne perkrahje te Vashave KV Drita vs Univerziteti AAB (foto pak e trubullte dihet prej tymi se atmosfera e e zjarrte )
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 20. #0
  Trusti i Lulelakres Maska e Tulipani Zi
  Antarsuar
  02-09-2004
  Vendndodhja
  Aty ku mos qofsha
  Postime
  412
  Me perjashtim te Skenderbeut dhe Flamurtarit emrat e tifozerive te klubeve te Shqiperise jane pa lidhje fare. Asnje emer nuk tenton te lidhe historine e klubit me ate te tifozerise.
  BRIGADA E KUQE PERJETE

Faqja 0 prej 8 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-11-2016, 09:56
 2. Plav e Guci
  Nga Davius n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 05-10-2008, 23:36
 3. Gjergj Kastrioti sipas pikpamjeve antishqiptare
  Nga Davius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 12:45
 4. Kryengritja Popullore Shqiptare E 1912 1915
  Nga ORIONI n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-07-2005, 14:44

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •