Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 30 prej 30
 1. #21
  Anetare World Forum Maska e Genna
  Anėtarėsuar
  15-11-2008
  Vendndodhja
  Holland
  Mosha
  35
  Postime
  294
  Pershendetje...

  Faleminderi
  Jam Krenare Qe Jam Shqipetare

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e kryenece
  Anėtarėsuar
  17-01-2005
  Postime
  167
  "Gabimi i Mireles"

  Nje dite me trebeshine
  ne stacionin tim te lagjes
  zhgarravita emrin tim
  ne urbanin e unazes

  shpejt gabimin e kuptova
  e vrapova per ta prishur
  por me kot, me kot vrapova
  autobuzi ishte nisur

  Autobuzi shkon kudo
  emrin tim e mban mbi shpine
  ja Mirela thote kushdo
  paska bere sot nje gabim.

 3. #23
  Anetare World Forum Maska e Genna
  Anėtarėsuar
  15-11-2008
  Vendndodhja
  Holland
  Mosha
  35
  Postime
  294
  Citim Postuar mė parė nga kryenece Lexo Postimin
  "Gabimi i Mireles"

  Nje dite me trebeshine
  ne stacionin tim te lagjes
  zhgarravita emrin tim
  ne urbanin e unazes

  shpejt gabimin e kuptova
  e vrapova per ta prishur
  por me kot, me kot vrapova
  autobuzi ishte nisur

  Autobuzi shkon kudo
  emrin tim e mban mbi shpine
  ja Mirela thote kushdo
  paska bere sot nje gabim.
  Pershendetje..

  Nje pyetje: mund ta gjej kete kenge dhe ne video, apo nuk eshte punuar?
  Se me pelqeu shume teksi, dhe deshiroj ta degjoj.

  urime..

  Faleminderit...
  Jam Krenare Qe Jam Shqipetare

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e kryenece
  Anėtarėsuar
  17-01-2005
  Postime
  167
  te them te drejten u be kaq kohe, heren e fundit e kam degjuar kur e ka kenduar Irma Libohova ne nje recital qe dha para disa vitesh. Provoje nje here me emrin e Irmes , mbase ndokush e ka hedhur ne youtube.

 5. #25
  Paqe me shqiponjat. Maska e Korbi999
  Anėtarėsuar
  08-04-2008
  Postime
  355
  Citim Postuar mė parė nga Endless Lexo Postimin
  Kenga qe me kendonte babai ndonjehere, kur vinte ne shpi pak si i pijshem:


  Kur po shkoja per ne Shkoder, me nje zis te prishur o,

  perpara me del nje vajze ishte e fejuar o,

  ooo bjondine, falma dashurine, ooo bjondine, falma dashurine,

  Kur shikoj kilometrazhin kishte vajt nja 101, o shofer te keqen motra se jam e fejuar e.


  Eh, kaq e mbaj mend kengen une, se pastaj e zinte gjumi babane lol
  Nice ...nice ....... Tani meqe ra fjala po qe i prishur Zisi, nuk te con as ne Vaqarr .. nejse.
  Salam!
  Bese dhe hakmarrje.

 6. #26
  Anetare World Forum Maska e Genna
  Anėtarėsuar
  15-11-2008
  Vendndodhja
  Holland
  Mosha
  35
  Postime
  294
  Citim Postuar mė parė nga kryenece Lexo Postimin
  te them te drejten u be kaq kohe, heren e fundit e kam degjuar kur e ka kenduar Irma Libohova ne nje recital qe dha para disa vitesh. Provoje nje here me emrin e Irmes , mbase ndokush e ka hedhur ne youtube.
  Pershendetje


  Faleminderit per sqarimin, nuk e kam gjetur akoma po do kerkoj.


  Faleminderit
  Jam Krenare Qe Jam Shqipetare

 7. #27
  EPIROT Maska e EDLIN
  Anėtarėsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bėhen qinglat
  Postime
  1,527
  Keto i gjeta sot duke kerkuar nja dy kenge per tim bir.

 8. #28
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,487
  Citim Postuar mė parė nga kryenece Lexo Postimin
  "Gabimi i Mireles"

  Nje dite me trebeshine
  ne stacionin tim te lagjes
  zhgarravita emrin tim
  ne urbanin e unazes

  shpejt gabimin e kuptova
  e vrapova per ta prishur
  por me kot, me kot vrapova
  autobuzi ishte nisur

  Autobuzi shkon kudo
  emrin tim e mban mbi shpine
  ja Mirela thote kushdo
  paska bere sot nje gabim.

  ................
  Where does a thought go when it's forgotten?

 9. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,998

  Pėr: Kenge per femije (shqip)


 10. #30
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,998

  Pėr: Kenge per femije (shqip)


Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Seksi dhe fillimet e tė shkruarit nė gjuhėn Shqipe.
  Nga shendelli nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 26-10-2016, 06:18
 2. Gjuha Shqipe - Kisha dhe Kleri Katolik
  Nga toni77_toni nė forumin Komuniteti katolik
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 02-10-2011, 14:48
 3. Shkolla e parė shqipe nė Labovė, jo nė Korēė
  Nga Albo nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-04-2009, 02:40
 4. Gjuha Shqipe nė Kishė
  Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-08-2007, 16:48
 5. Gjergj Fishta, per gjuhen dhe shkollen shqipe
  Nga Albo nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-12-2002, 00:18

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •