Close

Rezultati i Sondazhit: Kush e fiton Fifa world player kete vit?

Votues
65. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Adebayor (Arsenal)

  0 0%
 • Aguero (Atletico Madrid)

  0 0%
 • Arshavin (Zenit)

  0 0%
 • Ballack (Chelsea)

  1 1.54%
 • Buffon (Juventus)

  4 6.15%
 • Casillas (Real Madrid)

  4 6.15%
 • Deco (Chelsea)

  0 0%
 • Drogba (Chelsea)

  0 0%
 • Eto'o (Barcelona)

  1 1.54%
 • Fabregas (Arsenal)

  0 0%
 • Gerrard (Liverpool)

  2 3.08%
 • Ibrahimovic (Inter)

  4 6.15%
 • Iniesta (Barcelona)

  0 0%
 • Kaka (Milan)

  5 7.69%
 • Lampard (Chelsea)

  0 0%
 • Messi (Barcelona)

  24 36.92%
 • Ribery (Bayern Munchen)

  3 4.62%
 • C.Ronaldo (Manchester Utd)

  16 24.62%
 • Terry (Chelsea)

  0 0%
 • Torres (Liverpool)

  1 1.54%
 • Van Nistelrooy (Real Madrid)

  0 0%
 • Villa (Valencia)

  0 0%
 • Xavi (Barcelona)

  0 0%
Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 78
 1. #-19
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,210

  Cristiano Ronaldo - "FIFA World Player - 2008"

  Mes emrave me te lakuar per te fituar kete trofe jane edhe tre me te rendesishmit; Crisiano Ronaldo, Zlatan Ibrahimovic e Lionel Messi.  Publikohet lista e lojtareve kandidate per te fituar trofeun prestigjoz “Fifa World Player”. Mes emrave me te lakuar per te fituar kete trofe jane edhe tre me te rendesishmit; Crisiano Ronaldo, Zlatan Ibrahimovic e Lionel Messi.

  “Fifa World Player” eshte trofeu i dyte me i rendesishem ne aspketin personal per nje lojtar. Prestigjin e lojtarit me te mire ne bote vazhdon ta mbaje “Topi i Arte”, cmim qe jepet nga revista franceze “France Football”.

  Lista e plote e kandidateve per “Fifa World Player 2008” vijon si me poshte; Adebayor, Aguero, Arshavin, Ballack, Buffon, Casillas, Deco, Drogba, Eto'o, Fabregas, Gerrard, Ibrahimovic, Iniesta, Kaka, Lampard, Messi, Ribery, Ronaldo, Terry, Torres, van Nistelrooy, Villa dhe Xavi.
  topchannel

  Kesaj teme do ti bashkangjitet edhe nje sondazh, ne te cilin mund te votoni per lojtarin qe sipas jush e meriton kete cmim. "Fifa World Player" 2008.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga km92 : 29-10-2008 mė 15:11

 2. #-18
  Forza INTER!!! Maska e NBAlbania
  Anėtarėsuar
  10-04-2005
  Vendndodhja
  Ne Toke
  Mosha
  28
  Postime
  384
  Mendoj se e fiton Lionel Messi
  ██████████████████████
  F . C . I n t e r n a z i o n a l e M i l a n o
  ██████████████████████

 3. #-17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-10-2007
  Vendndodhja
  Prishtin
  Postime
  32
  fatkeqsisht c.ronaldo.
  Adresat e faqeve personale mund ti vendosesh ne profil por jo ne firme. Stafi i Forumit

 4. #-16
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,210
  Edhe vota ime pa dyshim se shkon per te madhin Lionel MESSI.

 5. #-15
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,823
  Ronaldo e fiton, ndersa Ibrahimovic as qe afrohet fare.

 6. #-14
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  E fiton C.Ronaldo padyshim.
  Sui generis

 7. #-13
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Anėtarėsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,707
  Votova Iker Casillas , por e fiton C.Ronaldo.
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 8. #-12
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,551
  Buffon (Juventus)
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 9. #-11
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  ibraimovic ose kaka
  vari leshte

 10. #-10
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Anėtarėsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Mosha
  38
  Postime
  2,012
  Lionel Messi.
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 11. #-9
  Més que un club Maska e zoomen15
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Gjithandej
  Postime
  133
  Lionel Messi
  To be or not to be!

 12. #-8
  i/e regjistruar Maska e altruisti_ek84
  Anėtarėsuar
  18-07-2007
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  37
  Postime
  1,151
  L. Messi realisht eshte lojtari me me se shumti aftesi individuale, dhe faltikisht eshte lojtari me i mir defakto, por dejuro do jet Ronaldo per arsye se ekipi i ti ka fitu trofe.
  _____________________________________
  ™I mencur eshte ai, i cili kujton vdekjen e tij..!

 13. #-7
  Anagramisti Maska e Mister Enigma
  Anėtarėsuar
  06-08-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Mosha
  46
  Postime
  2,636
  Kriter bash pa lidhje ky qė tė zgjidhet lojtari mė i mirė duke u bazuar nė sukseset e ekipit e jo tė tijat.
  Gjithsesi Ibra e Mesi e meritojnė por Kristiano Ronaldo do tė jetė fitues.
  Kodi:
  Eja ta bėjmė bashkė njė anagram por kujdes se mos po anagramohemi edhe vetė 

 14. #-6
  Ribery Maska e bavarezi5
  Anėtarėsuar
  31-10-2005
  Vendndodhja
  Tetovė
  Mosha
  31
  Postime
  1,444
  Votova Ballack, por pa dyshim qe Messi do e marr kete cmim..
  Kur njeriu e kupton qė nuk ėshtė i ditur, ai ka hedhur njė hap drejt diturisė.
  (Mark Tuain)

 15. #-5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  Citim Postuar mė parė nga bavarezi5 Lexo Postimin
  Votova Ballack, por pa dyshim qe Messi do e marr kete cmim..
  ca ballackut aman
  ishalla e largojne nga kombetarja se vec na prish pune
  une them messi
  JO SEKS PARA MARTESE

 16. #-4
  ReaL maDriD Maska e ReaLFan
  Anėtarėsuar
  04-06-2007
  Vendndodhja
  N'Zvicerr
  Postime
  1,199
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  ca ballackut aman
  ishalla e largojne nga kombetarja se vec na prish pune
  une them messi
  Po te Largohet Ballack ather kush do ju Mban mesfushen juve?? Frings, Rolfes, Trochowski, Jones, Hitzlsperger Leje more se pa Ballack-un Skan gje gjermanet..
  ReaL madriD
  Campeón de Liga 2007/08
  Repasa el triunfo de la Liga 07/08 del Real Madrid.

 17. #-3
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  36
  Postime
  2,071
  Citim Postuar mė parė nga AIRON^BOY Lexo Postimin
  Lionel Messi.
  Me vjen keq qe do zhgenjehesh edhe ket vit Aldi sepse Lionel Messi nuk mer asgje ket vit, une mendoj qe kandidimi mes dy me te mireve eshte C.Ronaldo dhe Ibrahimoviē

 18. #-2
  Forumi qenka me messin.Edhe une me forumin jam,..
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 19. #-1
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Anėtarėsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Mosha
  38
  Postime
  2,012
  Citim Postuar mė parė nga Bledari Lexo Postimin
  Me vjen keq qe do zhgenjehesh edhe ket vit Aldi sepse Lionel Messi nuk mer asgje ket vit, une mendoj qe kandidimi mes dy me te mireve eshte C.Ronaldo dhe Ibrahimoviē
  Pak rendsi ka nese fiton ose jo nje nga keta trofet individual...... Messi perseri si me topin e arte, si pa topin e arte, si me fifa world player, si dhe pa te.... ESHTE MBRETI I FUTBOLLIT.
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 20. #0
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  Citim Postuar mė parė nga AIRON^BOY Lexo Postimin
  Pak rendsi ka nese fiton ose jo nje nga keta trofet individual...... Messi perseri si me topin e arte, si pa topin e arte, si me fifa world player, si dhe pa te.... ESHTE MBRETI I FUTBOLLIT.
  mbret i duhet dhe tre vite per te qene
  princ po
  JO SEKS PARA MARTESE

Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Cristiano Ronaldo
  Nga Davius nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 374
  Postimi i Fundit: 26-04-2014, 17:42
 2. Lionel Messi vs. Cristiano Ronaldo
  Nga KOKASHTA nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 116
  Postimi i Fundit: 08-05-2009, 16:09
 3. Cristiano Ronaldo fiton ''TOPIN E ARTĖ'' - 2008
  Nga OO7 nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 123
  Postimi i Fundit: 08-12-2008, 07:26
 4. Cristiano Ronaldo fiton ēmimin "FIFPro World Player"
  Nga OO7 nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 30-10-2008, 07:31

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •