Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 107 prej 107
 1. #101
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Fotografite kunkuruese per muajn Shtator jane 5

  1- Mikro-bota

  2- big bang

  3- Engjujt nuk flene

  4- Hapa Dollapa

  5- Ne Thellesi

  Nuk e di nese eshte plogeshtia e stines se veres apo imagjinata krijuese qe po u fanitet, por jam shume i zhgenjyer nga numri i vogel i pjesemarresve.

  Faleminderit konkuruesve per punen dhe suksese
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 2. #102
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Ju kujtoj te gjitheve atyre qe deshirojne te dergojne fotografi per te konkuruar ne kete muaj, ti dergojne sa me shpejt (deri ne daten 4 Tetor) Dhe 3 muaj akoma per tu mbyllur konkursi "Syri i Arte 2009" dhe ju kujtoj po ashtu se fituesi/ja i/e zgjedhur nga ju do fitoje nje vlere prej 100 Eurosh (cmim i sponsorizuar nga stafi i forumit)

  Dergoni fotografite ne konkursi@hotmail.co.uk

  Te gjithe ata qe dergojne fotografite per here te pare, duhet te lexojne me kujdes fillimin e kesaj teme, si dhe rregulloren e konkursit fotografik, e cila eshte publikuar ne kete nenforum.

  Pune te mbare dhe suksese
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 3. #103
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Per arsye se nukmri i konkuruesve per muaj Tetor ka qene relativisht i ulet, fatkeqesisht dhe nuk do kemi konkurim kete muaj. Fotografite e derguara nga anetaret per kete muaj, do publikohen ne konkursin e muajt te ardhshem, nese numri i konkuruesve do jete i mjaftueshem.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 4. #104
  i/e regjistruar Maska e RRyma
  Anėtarėsuar
  14-10-2002
  Vendndodhja
  Kosovė
  Mosha
  52
  Postime
  167
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  eshte hera e pare qe shfletoj kete tem, ku mund te shifen fotot e derguara nga antaret
  Ma mir neser se dje

 5. #105
  T'majt e jotja. Maska e Reiart
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Atje ku arrin tymi i SHARRES
  Mosha
  54
  Postime
  623
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 6 postime
  Ore! Meqenese me ra rruga ketej, si vajti ajo puna e konkursit? Sikur nuk po shikoj ndonje gje te re ketej pari. Apo po mendoni te shtoni premion per vit te ri?! Tung te gjitheve.

  ps. edhe kjo si gjithe punet e shqiptareve:::: te lena pergjysem.
  Injoranti eshte......
  Injorant nuk eshte ai qe nuk di, por ai qe nuk meson!

 6. #106
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Pershendetje

  Problemi eshte qe pothuajse qe me fillimin e sezionit te veres, anetareve qe ishin pak aktive ne kete konkurs vetem u ka rene rruga kendej, ashtu siq te ra ty, per nje arsye apo per nje tjeter. Totalisht nga Tetori deri ne Dhjetor jane paraqitur vetem dy fotografi per te cilat nuk ja vlente te hapej konkurim.

  Gjithsesi, per te gjitha fotografite qe kane arritur ne finale, do behet nje konkurim final ne muajn Janar, krejtesisht ne baze projektit te hartuar fillimisht, dhe fituesi/ja do marre cmimin qe i eshte premtuar.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 7. #107
  T'majt e jotja. Maska e Reiart
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Atje ku arrin tymi i SHARRES
  Mosha
  54
  Postime
  623
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 6 postime
  BvizioN! Nuk shkruajta qe te ngacmoj njeri, por meqe te dogji nuk eshte faji im. Sa per aktive ne forum ka me shume prej atyre qe leshojne ndonje pordhe e largohen se sa prej atyre qe merrnin pjese ne konkurse dhe qe prisnin te ndjenin shijen e puneve te tyre. Nuk me vjen mire qe dicka qe niset me deshire te perfundoje si mos me keq.
  Injoranti eshte......
  Injorant nuk eshte ai qe nuk di, por ai qe nuk meson!

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Tema tė Ngjashme

 1. Konkursi i poezise 'Giorgio Castriota'
  Nga BenAlbani nė forumin Shqipe nė Evropė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-04-2009, 11:21
 2. Konkursi Fotografik 2008. Njihuni me autoret!
  Nga BvizioN nė forumin Konkursi Fotografik
  Pėrgjigje: 40
  Postimi i Fundit: 02-01-2009, 14:18
 3. Lexoni rregulloren pėr Konkursin Fotografik 2009!
  Nga ClaY_MorE nė forumin Konkursi Fotografik
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-12-2008, 22:27
 4. Konkursi ndėrkombėtar i arteve pamore “Onufri”
  Nga Davius nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2006, 22:34
 5. Konkursi letrar “Ernest Koliqi” 2004
  Nga Diabolis nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 03-02-2005, 00:21

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •