Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  32
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime

  Kerkes Per Acces !!!

  Ciao Tė Gjitheve .
  Une Jam Ai Me Kingu^Tirones Ne Chat.
  Dhe Po Bej Nje Kerkese Per Aop Ne Serverin E Albasoul.Com
  Kam Shume Qe E Frekuentoj Kete Server Jam User I Vjeter.
  Do Doja Qe Te Isha Dhe Une Ne Staf.

 2. #2
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  O Reno

  Prap do aop mer , si nuk u lodhe
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime
  Reno tregoji gishtin mase ta japin per invalid pune ksaj radhe

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-02-2011
  Vendndodhja
  Malaga (Espańa)
  Postime
  223
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Renato meqe e paskan myll temen e re po t'postoj ktu se nisoj qekan
  Nga 2008 deri ne 2012 tu kerku aop e spo ta japin qe spo ta japin.
  Lale m'nigjo mu ne 2016 bej kerkes per Sop se i doli boja ne Aopit

 5. #5
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  32
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga El_Culpable_ Lexo Postimin
  Renato meqe e paskan myll temen e re po t'postoj ktu se nisoj qekan
  Nga 2008 deri ne 2012 tu kerku aop e spo ta japin qe spo ta japin.
  Lale m'nigjo mu ne 2016 bej kerkes per Sop se i doli boja ne Aopit
  mire 2008 kam kerku po kena qe sa kena qe kerkojm kjo eshte e funit hahahahahahhaa si kerkes

 6. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-02-2011
  Vendndodhja
  Malaga (Espańa)
  Postime
  223
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  hahahahaha e mir ishalla po ta japin pa bo kerkes nforum rradhs tjeter pra

Tema tė Ngjashme

 1. Per nje ese (kerkes nga ju)
  Nga Nete nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 15-10-2009, 11:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •