Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 47 prej 47
 1. #41
  Dr
  Anėtarėsuar
  09-06-2003
  Vendndodhja
  ne perendim
  Postime
  338
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  ca boni mor akoma me dullen ju, po kujt ju rr..jt se dulla paska qen kopili i bimbashit....Shkoni o merruni me spiunet e serbit qe na kane zaptu, merreni me t'vdekmit.

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2008
  Postime
  111
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  historia perseritet ky gomari sala po e mbrojke shtash FUckLICIN

 3. #43
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Po qe eshte kopil kte e dinim, se skishte mundesi qe nje shqiptar ta conte shqiperine ne ate rrenoje sic beri ai.

  akkk pthuuuuuuuu biri k.urves, cuni mama levizures.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 4. #44
  Restaurator Orbis Maska e Baptist
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Postime
  8,699
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Brari Lexo Postimin

  baptist..

  nuk jam ne nje mendje me ty per sa arsyeton..atje me lart..

  un jam per fshirjen e ketij shkrimit te myftarajt.. jo se na preken ne tela enveristet e kosoves.. por sepse nuk dua qe nje qytet si gjirokastra te turperohet.. ne te kaluaren e saje dinjitoze..
  ...
  enveristet kosovare kishin boll koh per reflektim..

  ..
  Mua as qe me behet vone per "enveristet e gjalle", po per viktimat e tij. Ata qe vdiqen me vizionin se Shqiperia e "Enverit" ishte Parajsa ne Toke, pa iu dhene mundesia kurre qe ta shohin realitetin..., ata qe ne pamundesi te shohin asgje nga afer e imagjinonin Shqiperine e asaj kohe si me teper se nje parajse ne toke, -nje Parajse ku flitej Shqip. Nje vend ku liria shqipe nuk ishte enderr apo fjale goje por frymemarrje.

  Se keta qe paten kohe jo vetem te reflektonin mbi gjenocidin etnik qe ushtroi regjimi i tij mbi subkoshiencen shqiptare - por edhe te jene deshmitar te tij, keta meritojne ato qe kane pare me sy: nga nje grope te vecante ne Burrel deri ne fund te jetes.

  Pra, tjeter po flisja une...

  Sa per Kastriotin, i cili profesionin e tij e ul aq fort (sepse ne fakt ky eshte niveli maksimal intelektual e profesional qe ka mundur ta arrij) nese sherbehemi me te njejtat metoda qe kush e di cfare do te thoshte me to, mjafton te permendim se per te dihet qe nuk eshte shqiptar fare por gabel i shqiptarizuar te cilin shqiptaret e pranojne si shqiptar pa asnje rezerve edhe perkundrejt ketij vesi te keq te tij. Dhe se nuk i ka hije perkundrejt ketij fakti te hidhet e te thur shpifje te pabaza, ne vend se te merret me te bereat dhe te pa berat e tij nga prizmi i interesave kombtare shqiptare.
  Aeneas Dardanus
  Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

 5. #45
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2007
  Postime
  1,274
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Rroftė Enver Hoxha!

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e ani-d
  Anėtarėsuar
  18-11-2006
  Postime
  208
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ti siper, do me e cu prej varrit a si ?!

  eh medet...
  The biggest difference between people is those who have had love in their life and those who haven't

 7. #47
  i ē'regjistruar...
  Anėtarėsuar
  07-04-2006
  Postime
  736
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Preng Sherri Lexo Postimin
  Rroftė Enver Hoxha!
  Citim Postuar mė parė nga ani-d Lexo Postimin
  Ti siper, do me e cu prej varrit a si ?!

  eh medet...
  Rrofte = me rrue, me pre kimen, dmth me shkurtu lesh.
  Rrnofte = me rrnue, me jetue, dmth me zgat lesh.

  e aj permbi ty tha rrofte.....

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema tė Ngjashme

 1. Bosnja Dhe Serbia (Lufta)
  Nga forum126 nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 10-12-2015, 10:30
 2. Boshnjaket e Shijakut.
  Nga Brari nė forumin Arkeologji/antropologji
  Pėrgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 20-07-2012, 02:33
 3. Video per Sanxhakun e Nishit-Viti 1904
  Nga Gjelosh PRekaj nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 67
  Postimi i Fundit: 17-06-2009, 23:21
 4. Peshkopi ortodoks Artemje kėrkon luftė nė Kosovė
  Nga Davius nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 12-06-2009, 14:55
 5. Djali i regjisorit tė mirėnjohur boshnjak, konvertohet ne Islam
  Nga Drini_i_Zi nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-02-2009, 05:59

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •