Close
Faqja 26 prej 26 FillimFillim ... 16242526
Duke shfaqur rezultatin 501 deri 505 prej 505
 1. #501
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  234

  Pr: Vargu biblik i dits

  [B]MOS KRKNI LAVDRIME![/B]

  M i madhi ndr ju le t jet shrbtori juaj.
  Sepse, kush krenohet, do t prvujtrohet
  e kush prvujtrohet do t lartsohet.

 2. #502
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  234

  Pr: Vargu biblik i dits

  I PARI SHT SHRBETORI I T GJITHTVE!

  “Ju e dini se sunduesit zotrojn mbi popujt e vet
  e princat e tyre i mbajn nn pushtet.
  Porse, ndrmjet jush nuk duhet t jet ashtu!
  Prkundrazi, ai q prej jush do t bhet i madh,
  le t bhet shrbtori juaj".

 3. #503
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  234

  Pr: Vargu biblik i dits

  JEZUSI LUTEJ


  Hert n mngjes,
  kur ende ishte nat,
  Jezusi u ua
  e shkoi n nj vend t pabanuar
  e atje lutej.


  Mk. 1,35.

 4. #504
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  234

  Pr: Vargu biblik i dits

  Personi q mund t t shlboj.

  "Pr t vrtet,
  s’ka asnj person tjetr nn kt kup qielli
  q Hyji ua dha njerzve
  me ann e t cilit do t mund t shlbohemi.”


  VA. 4,12.
  Ndryshuar pr her t fundit nga ninoenina : 04-03-2021 m 14:47

 5. #505
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  234

  Pr: Vargu biblik i dits

  RRUGA, E VRTETA DHE JETA.

  Un jam rruga, e vrteta dhe jeta!

  Jezusi sht e vrteta sepse sht rruga,

  sht metoda, sht njeri, e mund t njihet nga njerzit.
  Ndryshuar pr her t fundit nga ninoenina : 07-03-2021 m 12:34

Faqja 26 prej 26 FillimFillim ... 16242526

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-12-2008, 14:49
 2. Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-03-2006, 03:36
 3. Letrsia shqiptare: probleme teorike-kritike n gjykimin e vlerave letrare
  Nga Kosovari_78_Ca n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-01-2005, 15:56
 4. Fjalor Biblik - Albanian Biblical Dictionary
  Nga FJALORI n forumin Komuniteti protestant
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-01-2005, 17:53

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •