Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 44
 1. #1
  USAlbania
  Antarsuar
  28-05-2008
  Vendndodhja
  With money you can buy a bed, but not sleep.
  Postime
  524
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime

  FYROM-i njeh pavarsin e Kosovs

  Deputett e BDI-s dhe PDSH-s sonte n Kuvend bashkrisht do t dorzojn projekt rezoluten pr njohjen e pavarsis s Kosovs, t ciln pritet ta mbshtesin edhe partit maqedonase, transmeton TV A2 n gjuhn maqedonase.

  Nisma sht firmosur nga t gjith deputett e ktyre dy partive politike shqiptare. Sipas paralajmrimeve, Kuvendi nesr n ora 11 do t debatoj rreth ksaj nisme, e cila pritet t kaloj pa kundrshtime edhe nga partit politike maqedonase. Jozyrtarisht si mson Shqipmedia, afrimi I dy liderve shqiptar Ali Ahmeti dhe Menduh Thai sht br nn presionin e madh t partive politike n tiran dhe Prishtin./Shqipmedia/

 2. #2
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Antarsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime

  FYROM-i njeh pavarsin e Kosovs

  ....n'lajme.
  Life's too short to remove USB safely.

 3. #3
  kuku Maska e brooklyn2007
  Antarsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime

  Smile FYROM-i njeh Kosoven

  Lajm i ores se fundit
  ABCDDhEFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 grma)

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e LaTiNo_LoVeR[x]
  Antarsuar
  25-08-2002
  Vendndodhja
  Gjakova
  Mosha
  35
  Postime
  106
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  inshAllah.
  ti thith ajrin e TIJ,dhe nuk i nenshtroshesh ATIJ.

 5. #5
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Antarsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,813
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  nuk ke ndonje link qe ta vertetoje kete lajm?
  vari leshte

 6. #6
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  Po po na njofti kish than se do beje edhe mardhemje diplomatike se shpejti

  Perhajr na koft vllezer.
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 7. #7
  Betimi i Hipokratit
  Antarsuar
  05-06-2004
  Mosha
  45
  Postime
  1,081
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Se po se njohu Maqedonia,Kosova u prish.
  MAqedonine akoma asnje shtet se njef si teresi dhe si emer,ato po bokan naze.Une po te jem si lideret e Kosoves as nuk dua te me pranonte Maqedonia.
  The good you do today;people will often forget tomorrow;do good anyway

 8. #8
  Pasioni pr shkencn Maska e King_Arthur
  Antarsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 5 postime
  ky eshte nje nder vendimet me te mira qe shteti maqedonas ka bere . dhe u vonua shume .
  Gjergj Kastrioti org

 9. #9
  kuku Maska e brooklyn2007
  Antarsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga oliinter Lexo Postimin
  nuk ke ndonje link qe ta vertetoje kete lajm?
  http://www.telegrafi.com/?id=2&a=2500
  ABCDDhEFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 grma)

 10. #10
  KuMaNoVa Maska e strong_07
  Antarsuar
  06-01-2007
  Vendndodhja
  Ku sjeton ty
  Postime
  2,169
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  84 pro
  1 kunder
  16 te permbajtur

  deputet votuan pritet vetem konifmimi i qeveris e cila sigurisht do ndodh neser
  Nje gje thuaje:ZOT me ruaj prej MIQEVE se prej ARMIQEVE ruhem vet!!!!!!

 11. #11
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  Lajmi eshte i vertet se News24, TopNews, RTV e lajmruan

  Nga 111 deputet t pranishm, 85 deputet t VMRO-DPMNE-s, BDI, PDSH-s dhe DR-s votuan pro rezoluts, 1 deputet kundr dhe 16 kan abstenuar.
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  bravo,

  po ja mbledh rrypat Bushi ktyre shkjejve, para se te iki, se ka frike se Obamja e kthen prapa kur vjen.

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 13. #13
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  Ne faqet e www.kosovathanksyou.com shkruan ky text
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Flora82
  Antarsuar
  17-04-2006
  Vendndodhja
  afer detit
  Postime
  900
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Vetem eshte zvarritur maqedonia se eshte ditur qe do ta pranon ndaq me hater e ndaq me zor

 15. #15
  ***
  Antarsuar
  03-07-2008
  Postime
  846
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  E njofti edhe Maqedonia, mas Malit te zi. S'kishin nga te shkonin, se i verrdalliset NATO neper kemb pastaj.

 16. #16
  Perjashtuar
  Antarsuar
  09-10-2008
  Vendndodhja
  Ōsensei
  Postime
  1,118
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Hajt per hajer, se shum shpejte do e njofi dhe Greqia, pastaj ti pij lengun Serbia. Se ja futi gjith Ballkani hiq Rumanin qe nuk ka per ta pranuar ndonjeher se ka nje problem te sajin. Se te gjithe do ishin pro pavaresis. Po si shum e zgjaten dhe keto derrat, po hajt me ne fund ja ben bum dhe e pranuan. Urime nga zemra te gjithe Shqipetareve te Kosoves, ta gezoni sa malet se ska kush tua mari me ate qe ju takon.

 17. #17
  USAlbania
  Antarsuar
  28-05-2008
  Vendndodhja
  With money you can buy a bed, but not sleep.
  Postime
  524
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga MmEeTtIi Lexo Postimin
  Ne faqet e www.kosovathanksyou.com shkruan ky text

  E paskan shkruar ne bullgarisht falemnderimin per maqedonine

 18. #18
  Perjashtuar Maska e morrison
  Antarsuar
  16-01-2007
  Vendndodhja
  Me kembe ne toke!
  Postime
  827
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  lol maqedonasit bulgarisht flasin...

 19. #19
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  I erdhi radha dhe fyrom-it ta njoh Kosoven hihihihihihihihi
  ka dasht apo ska dasht ta pranoj ate se dime po kryesorja +1 shtet me shume njeh pavarsin e Kosoves ..... kete rruge duhet ta ndjekin dhe shtetet tjera
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 20. #20
  EPIROT Maska e EDLIN
  Antarsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bhen qinglat
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  25 falenderime n 19 postime
  Dy n xhep sot, u bn 50 shtete apo e kam gabim ?
  Kjo pun e mori rrugn e saj q kur erdhi xha Bushi nga matan detit n Tiran.
  Epiri sht dhe do t mbetet gjithmon shqiptar ashtu si e krijoi natyra dhe historia - A. Frasheri

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Dr. Ibrahim Rugova - Presidenti i par i Republiks s Kosovs
  Nga Albanino n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 2055
  Postimi i Fundit: 27-11-2014, 11:11
 2. Besim Krasniqi mbi " Programin kombetar te LDK-s"
  Nga Brari n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 30-06-2009, 04:23
 3. Kosova n udhkryq
  Nga ARIANI_TB n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-03-2009, 11:52
 4. Adem Demaci: Eksperimenti politik ndrkombtar me Kosovn
  Nga ARIANI_TB n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-04-2006, 19:39
 5. Demai themelon "Forumi Qytetar i Kosoves"
  Nga mani n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 20-03-2004, 13:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •