Close
Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 98
 1. #1
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime

  Horrori me i papare qe keni degjuar shikuar apo perjetuar.

  Horrori me i papare qe kam degjuar ka ndodhur ne Austri.Nje i moshuar rreth te 70 ne moshe, kishte mbyllur ne nje bodrrum vajzen e vet ne moshen 18 vjecare.Ne bodrrum e ka mbajtur te mbyllur plot 36 vjet,dhe gjat gjith kesaj kohe kryente marrdhenie seksuale me te.Vajza ne fjal kishte lindur ne bodrrum 4 femi,dhe fmit nuk dinin as te flisnin dhe me e cuditshmja eshte se komunikonin me tinguj.Nje dite njeri prej fmive u semur rende dhe kishte nevoj per ta cuar ne spital.Nga ky rast perfitoi vajza ne fjal dhe shkoi bashk me te birin ne spital.Mjeket i beri shum pershtypje paraqitja fizike e vajzes,dhe nga kurjoziteti filluan dhe e pyeten se c'far ka ndodhur me te.Vajza i tregon te gjith historine megjithse kishe shum frike nga babai i saj psiqik.Mjeket e spitalit ne menyre urgjente lajmeruan policine.Policia hetoi me imtesi ceshtjen ne fjale dhe e u vertetua qe historia ishte e vertete.Babai i vajzes u denua me burgim te perjetshem,dhe vajza vashdoi jeten e saj reale te lumtur.Shum horrore kam degjuar e kam shikur po ky me eshte dukur me te vertete me i papami.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 2. #2
  Perjashtuar Maska e morrison
  Anėtarėsuar
  16-01-2007
  Vendndodhja
  Me kembe ne toke!
  Postime
  827
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Dher kur po e shoqeronin per ne dhomat e burgimit, plaku vdiq nga pleqeria....
  heret qenka kujtuar ajo psiqikja tjeter per te shpetuar, nuk bente dot edhe para 30 vjetesh si e semur? Ku e pe kete more aman? hahahhahaha..... Kjo eshte komedi hhhahahha......

 3. #3
  back to origin Maska e ☆Angie☆
  Anėtarėsuar
  02-11-2007
  Vendndodhja
  Skyline
  Postime
  2,575
  Faleminderit
  4
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga morrison Lexo Postimin
  Dher kur po e shoqeronin per ne dhomat e burgimit, plaku vdiq nga pleqeria....
  heret qenka kujtuar ajo psiqikja tjeter per te shpetuar, nuk bente dot edhe para 30 vjetesh si e semur? Ku e pe kete more aman? hahahhahaha..... Kjo eshte komedi hhhahahha......

  Fatkeqesisht eshte shume e vertete,edhe une e kam ndjekur si histori dhe me ka ardhur vertet keq per ate vajzen,qe vetem e lumtur s'mund te jetoje me.Ja qe kjo toke mban edhe te tilla plehra,qe burgimin e perjetshem e kane shuuuuuuuuuuuuuuuume pak.
  Elegance is an attitude.

 4. #4
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga morrison Lexo Postimin
  Dher kur po e shoqeronin per ne dhomat e burgimit, plaku vdiq nga pleqeria....
  heret qenka kujtuar ajo psiqikja tjeter per te shpetuar, nuk bente dot edhe para 30 vjetesh si e semur? Ku e pe kete more aman? hahahhahaha..... Kjo eshte komedi hhhahahha......
  Seshte faji im qe se ke degjuar ndonjehere kete.Sa per komedine do hap teme qe i perket komedise.Eshte e vertete si histori.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 5. #5
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,697
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Horrori me i papare qe kam degjuar ka ndodhur ne Austri.Nje i moshuar rreth te 70 ne moshe, kishte mbyllur ne nje bodrrum vajzen e vet ne moshen 18 vjecare.Ne bodrrum e ka mbajtur te mbyllur plot 36 vjet,dhe gjat gjith kesaj kohe kryente marrdhenie seksuale me te.Vajza ne fjal kishte lindur ne bodrrum 4 femi,dhe fmit nuk dinin as te flisnin dhe me e cuditshmja eshte se komunikonin me tinguj.Nje dite njeri prej fmive u semur rende dhe kishte nevoj per ta cuar ne spital.Nga ky rast perfitoi vajza ne fjal dhe shkoi bashk me te birin ne spital.Mjeket i beri shum pershtypje paraqitja fizike e vajzes,dhe nga kurjoziteti filluan dhe e pyeten se c'far ka ndodhur me te.Vajza i tregon te gjith historine megjithse kishe shum frike nga babai i saj psiqik.Mjeket e spitalit ne menyre urgjente lajmeruan policine.Policia hetoi me imtesi ceshtjen ne fjale dhe e u vertetua qe historia ishte e vertete.Babai i vajzes u denua me burgim te perjetshem,dhe vajza vashdoi jeten e saj reale te lumtur.Shum horrore kam degjuar e kam shikur po ky me eshte dukur me te vertete me i papami.
  diqka nuk shkon ketu...
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  SHUME I VJETER JE NE KETE HISTORI O ANGJEL,

  ky xhaja ka nja 4 muj qe o kap.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 7. #7
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga sam1r Lexo Postimin
  diqka nuk shkon ketu...
  Po...Ca nuk shkon?
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 8. #8
  Perjashtuar Maska e morrison
  Anėtarėsuar
  16-01-2007
  Vendndodhja
  Me kembe ne toke!
  Postime
  827
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Me te thene te drejten nese ajo vajza ka qene 18 e lart kur e ka burgosur harrem qe nuk i ka pjell mendja 36 vjet per te shpetuar, te pakten te kishte vrare veten. Vetem nese ka qene e mitur dhe nga terrori eshte kthyer dhe vete ne e semur psiqike, ose ka qene e lindur me te meta se nuk shpjegohet ndryshe... Nejse s'besoj se ka ndodhur ne shqiperi kjo apo jo?

 9. #9
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga morrison Lexo Postimin
  Me te thene te drejten nese ajo vajza ka qene 18 e lart kur e ka burgosur harrem qe nuk i ka pjell mendja 36 vjet per te shpetuar, te pakten te kishte vrare veten. Vetem nese ka qene e mitur dhe nga terrori eshte kthyer dhe vete ne e semur psiqike, ose ka qene e lindur me te meta se nuk shpjegohet ndryshe... Nejse s'besoj se ka ndodhur ne shqiperi kjo apo jo?
  Ka ndodhur ne Austri.E kam shkruajtur se ku ka ndodhur ngjarja.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 10. #10
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Kam degjuar per kete lajm,eshte vertet shume trondites!
  Veshtir per ta besuar edhe pse eshte e vertet.

  Cfare mban kjo toke thuaj!
  Feel the pump √

 11. #11
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime
  O popull asnje horror skeni degjuar shikuar apo perjetuar ju?!
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  ka trondit gjith austrine kjo ngjarje
  plaku fritz ka pas dhe ne rinine e tij denoncime per perdhunim femrash
  zot na ruaj
  JO SEKS PARA MARTESE

 13. #13
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  ka trondit gjith austrine kjo ngjarje
  plaku fritz ka pas dhe ne rinine e tij denoncime per perdhunim femrash
  zot na ruaj
  Me sa shikoj e paske degjuar dhe ti kete histori plak.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Me sa shikoj e paske degjuar dhe ti kete histori plak.
  po se aty kam jetu
  JO SEKS PARA MARTESE

 15. #15
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime
  besoj se e dike me mire se une kete ngjarje.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 16. #16
  Ragnald
  Anėtarėsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 13 postime
  kjo eshte ngjarje e vjeter. ka kohe qe nuk shkruhet me neper gazeta. mo duket se e ka mbajt me pak se 36 vjet . mo duket se ajo ishte 36 vjece kur doli prej bodrumit.

 17. #17
  EPIROT Maska e EDLIN
  Anėtarėsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bėhen qinglat
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  25 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  O popull asnje horror skeni degjuar shikuar apo perjetuar ju?!
  Po ore si jo...
  Ja p.sh.. nė ..97- ėn njė orė liri- dalje kishte paradite, pastaj.... (shtetrrethim)
  Epiri ėshtė dhe do tė mbetet gjithmonė shqiptar ashtu si e krijoi natyra dhe historia - A. Frasheri

 18. #18
  EPIROT Maska e EDLIN
  Anėtarėsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bėhen qinglat
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  25 falenderime nė 19 postime
  Ka edhe tė tjera...
  Ja se m'u kujtua... po kėtė e kam parė nė t.v. Shpėrthimi i Gėrdecit...
  Ka tė tjera , kur tė mė kujtohen...
  Epiri ėshtė dhe do tė mbetet gjithmonė shqiptar ashtu si e krijoi natyra dhe historia - A. Frasheri

 19. #19
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga Smth_Poetic Lexo Postimin
  kjo eshte ngjarje e vjeter. ka kohe qe nuk shkruhet me neper gazeta. mo duket se e ka mbajt me pak se 36 vjet . mo duket se ajo ishte 36 vjece kur doli prej bodrumit.
  historia eshte e njejte.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 20. #20
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga zulullandi Lexo Postimin
  Po ore si jo...
  Ja p.sh.. nė ..97- ėn njė orė liri- dalje kishte paradite, pastaj.... (shtetrrethim)
  shum i papare qeka ky horrori qe na the.se kisha degjuar naj her.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Feja Islame pervec Kuranit!(Sahihu Buhari)
  Nga ORIONI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 03-09-2005, 13:19
 2. Libri rijadus salihin
  Nga useid nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 24-01-2005, 11:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •