Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 98
  1. #1

    Horrori me i papare qe keni degjuar shikuar apo perjetuar.

    Horrori me i papare qe kam degjuar ka ndodhur ne Austri.Nje i moshuar rreth te 70 ne moshe, kishte mbyllur ne nje bodrrum vajzen e vet ne moshen 18 vjecare.Ne bodrrum e ka mbajtur te mbyllur plot 36 vjet,dhe gjat gjith kesaj kohe kryente marrdhenie seksuale me te.Vajza ne fjal kishte lindur ne bodrrum 4 femi,dhe fmit nuk dinin as te flisnin dhe me e cuditshmja eshte se komunikonin me tinguj.Nje dite njeri prej fmive u semur rende dhe kishte nevoj per ta cuar ne spital.Nga ky rast perfitoi vajza ne fjal dhe shkoi bashk me te birin ne spital.Mjeket i beri shum pershtypje paraqitja fizike e vajzes,dhe nga kurjoziteti filluan dhe e pyeten se c'far ka ndodhur me te.Vajza i tregon te gjith historine megjithse kishe shum frike nga babai i saj psiqik.Mjeket e spitalit ne menyre urgjente lajmeruan policine.Policia hetoi me imtesi ceshtjen ne fjale dhe e u vertetua qe historia ishte e vertete.Babai i vajzes u denua me burgim te perjetshem,dhe vajza vashdoi jeten e saj reale te lumtur.Shum horrore kam degjuar e kam shikur po ky me eshte dukur me te vertete me i papami.
    ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

  2. #2
    Perjashtuar Maska e morrison
    Anėtarėsuar
    16-01-2007
    Vendndodhja
    Me kembe ne toke!
    Postime
    822
    Dher kur po e shoqeronin per ne dhomat e burgimit, plaku vdiq nga pleqeria....
    heret qenka kujtuar ajo psiqikja tjeter per te shpetuar, nuk bente dot edhe para 30 vjetesh si e semur? Ku e pe kete more aman? hahahhahaha..... Kjo eshte komedi hhhahahha......

  3. #3
    back to origin Maska e ☆Angie☆
    Anėtarėsuar
    02-11-2007
    Vendndodhja
    Skyline
    Postime
    2,559
    Citim Postuar mė parė nga morrison Lexo Postimin
    Dher kur po e shoqeronin per ne dhomat e burgimit, plaku vdiq nga pleqeria....
    heret qenka kujtuar ajo psiqikja tjeter per te shpetuar, nuk bente dot edhe para 30 vjetesh si e semur? Ku e pe kete more aman? hahahhahaha..... Kjo eshte komedi hhhahahha......

    Fatkeqesisht eshte shume e vertete,edhe une e kam ndjekur si histori dhe me ka ardhur vertet keq per ate vajzen,qe vetem e lumtur s'mund te jetoje me.Ja qe kjo toke mban edhe te tilla plehra,qe burgimin e perjetshem e kane shuuuuuuuuuuuuuuuume pak.
    Elegance is an attitude.

  4. #4
    Citim Postuar mė parė nga morrison Lexo Postimin
    Dher kur po e shoqeronin per ne dhomat e burgimit, plaku vdiq nga pleqeria....
    heret qenka kujtuar ajo psiqikja tjeter per te shpetuar, nuk bente dot edhe para 30 vjetesh si e semur? Ku e pe kete more aman? hahahhahaha..... Kjo eshte komedi hhhahahha......
    Seshte faji im qe se ke degjuar ndonjehere kete.Sa per komedine do hap teme qe i perket komedise.Eshte e vertete si histori.
    ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

  5. #5
    -Holy Sinner- Maska e sam1r
    Anėtarėsuar
    26-11-2007
    Vendndodhja
    FusheKosove
    Postime
    1,695
    Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
    Horrori me i papare qe kam degjuar ka ndodhur ne Austri.Nje i moshuar rreth te 70 ne moshe, kishte mbyllur ne nje bodrrum vajzen e vet ne moshen 18 vjecare.Ne bodrrum e ka mbajtur te mbyllur plot 36 vjet,dhe gjat gjith kesaj kohe kryente marrdhenie seksuale me te.Vajza ne fjal kishte lindur ne bodrrum 4 femi,dhe fmit nuk dinin as te flisnin dhe me e cuditshmja eshte se komunikonin me tinguj.Nje dite njeri prej fmive u semur rende dhe kishte nevoj per ta cuar ne spital.Nga ky rast perfitoi vajza ne fjal dhe shkoi bashk me te birin ne spital.Mjeket i beri shum pershtypje paraqitja fizike e vajzes,dhe nga kurjoziteti filluan dhe e pyeten se c'far ka ndodhur me te.Vajza i tregon te gjith historine megjithse kishe shum frike nga babai i saj psiqik.Mjeket e spitalit ne menyre urgjente lajmeruan policine.Policia hetoi me imtesi ceshtjen ne fjale dhe e u vertetua qe historia ishte e vertete.Babai i vajzes u denua me burgim te perjetshem,dhe vajza vashdoi jeten e saj reale te lumtur.Shum horrore kam degjuar e kam shikur po ky me eshte dukur me te vertete me i papami.
    diqka nuk shkon ketu...
    ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anėtarėsuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379
    SHUME I VJETER JE NE KETE HISTORI O ANGJEL,

    ky xhaja ka nja 4 muj qe o kap.
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  7. #7
    Citim Postuar mė parė nga sam1r Lexo Postimin
    diqka nuk shkon ketu...
    Po...Ca nuk shkon?
    ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

  8. #8
    Perjashtuar Maska e morrison
    Anėtarėsuar
    16-01-2007
    Vendndodhja
    Me kembe ne toke!
    Postime
    822
    Me te thene te drejten nese ajo vajza ka qene 18 e lart kur e ka burgosur harrem qe nuk i ka pjell mendja 36 vjet per te shpetuar, te pakten te kishte vrare veten. Vetem nese ka qene e mitur dhe nga terrori eshte kthyer dhe vete ne e semur psiqike, ose ka qene e lindur me te meta se nuk shpjegohet ndryshe... Nejse s'besoj se ka ndodhur ne shqiperi kjo apo jo?

  9. #9
    Citim Postuar mė parė nga morrison Lexo Postimin
    Me te thene te drejten nese ajo vajza ka qene 18 e lart kur e ka burgosur harrem qe nuk i ka pjell mendja 36 vjet per te shpetuar, te pakten te kishte vrare veten. Vetem nese ka qene e mitur dhe nga terrori eshte kthyer dhe vete ne e semur psiqike, ose ka qene e lindur me te meta se nuk shpjegohet ndryshe... Nejse s'besoj se ka ndodhur ne shqiperi kjo apo jo?
    Ka ndodhur ne Austri.E kam shkruajtur se ku ka ndodhur ngjarja.
    ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

  10. #10
    ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
    Anėtarėsuar
    20-01-2003
    Vendndodhja
    Jabanxhi
    Postime
    1,899
    Kam degjuar per kete lajm,eshte vertet shume trondites!
    Veshtir per ta besuar edhe pse eshte e vertet.

    Cfare mban kjo toke thuaj!
    Feel the pump √

  11. #11
    O popull asnje horror skeni degjuar shikuar apo perjetuar ju?!
    ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

  12. #12
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    ka trondit gjith austrine kjo ngjarje
    plaku fritz ka pas dhe ne rinine e tij denoncime per perdhunim femrash
    zot na ruaj
    JO SEKS PARA MARTESE

  13. #13
    Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
    ka trondit gjith austrine kjo ngjarje
    plaku fritz ka pas dhe ne rinine e tij denoncime per perdhunim femrash
    zot na ruaj
    Me sa shikoj e paske degjuar dhe ti kete histori plak.
    ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

  14. #14
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
    Me sa shikoj e paske degjuar dhe ti kete histori plak.
    po se aty kam jetu
    JO SEKS PARA MARTESE

  15. #15
    besoj se e dike me mire se une kete ngjarje.
    ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

  16. #16
    Ragnald
    Anėtarėsuar
    18-06-2006
    Vendndodhja
    london
    Postime
    4,442
    kjo eshte ngjarje e vjeter. ka kohe qe nuk shkruhet me neper gazeta. mo duket se e ka mbajt me pak se 36 vjet . mo duket se ajo ishte 36 vjece kur doli prej bodrumit.

  17. #17
    EPIROT Maska e EDLIN
    Anėtarėsuar
    16-07-2007
    Vendndodhja
    ku bėhen qinglat
    Postime
    1,527
    Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
    O popull asnje horror skeni degjuar shikuar apo perjetuar ju?!
    Po ore si jo...
    Ja p.sh.. nė ..97- ėn njė orė liri- dalje kishte paradite, pastaj.... (shtetrrethim)
    Epiri ėshtė dhe do tė mbetet gjithmonė shqiptar ashtu si e krijoi natyra dhe historia - A. Frasheri

  18. #18
    EPIROT Maska e EDLIN
    Anėtarėsuar
    16-07-2007
    Vendndodhja
    ku bėhen qinglat
    Postime
    1,527
    Ka edhe tė tjera...
    Ja se m'u kujtua... po kėtė e kam parė nė t.v. Shpėrthimi i Gėrdecit...
    Ka tė tjera , kur tė mė kujtohen...
    Epiri ėshtė dhe do tė mbetet gjithmonė shqiptar ashtu si e krijoi natyra dhe historia - A. Frasheri

  19. #19
    Citim Postuar mė parė nga Smth_Poetic Lexo Postimin
    kjo eshte ngjarje e vjeter. ka kohe qe nuk shkruhet me neper gazeta. mo duket se e ka mbajt me pak se 36 vjet . mo duket se ajo ishte 36 vjece kur doli prej bodrumit.
    historia eshte e njejte.
    ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

  20. #20
    Citim Postuar mė parė nga zulullandi Lexo Postimin
    Po ore si jo...
    Ja p.sh.. nė ..97- ėn njė orė liri- dalje kishte paradite, pastaj.... (shtetrrethim)
    shum i papare qeka ky horrori qe na the.se kisha degjuar naj her.
    ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Feja Islame pervec Kuranit!(Sahihu Buhari)
    Nga ORIONI nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 12
    Postimi i Fundit: 03-09-2005, 13:19
  2. Libri rijadus salihin
    Nga useid nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 14
    Postimi i Fundit: 24-01-2005, 12:51

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •