Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime

  A lexohen mesazhet private nga stafi i Forumit Shqiptar?

  Ju moderatoret a e keni mundsin te na lexoni mesazhet private ose reputacionet qe cojme?

  Do ju lutesha te jepni nje pergjigje te drejte dhe jo te thoni nuk mundemi edhe pse ju mundeni...

  Falimenderit
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  Une jam moderator dhe perveē IP tende tek forumi ku moderoj nuk arrij te shoh as mesazhet private dhe as reputacionet e tua, as piket e reputacionit.
  Keshtu qe ta siguroj se Moderatoret nuk e kane kete mundesi.

 3. #3
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime
  Jo, mesazhet private nuk mund tė lexohen nga stafi i forumit, qofshin ata administratorė, super moderatorė apo moderatorė.

  E vetmja ndėrhyrje qė mund tė bėjė njė administrator ėshtė tė pastrojė kutinė e mesazheve private por jo ti lexojė ato. Edhe nė rastet kur pastron nuk zgjedh se cilin mesazh tė heqė por i heq tė gjithė njėherėsh, pra nuk ka mundėsi tė shikojė se kush anėtar/e ju ka dėrguar mesazhe private.


  Pėrsa i pėrket reputacioneve janė tė dukshme vetėm pėr stafin administrativ tė forumit dhe jo moderatorėt. Nuk keni pse tė shqetėsoheni nga ky fakt pasi nuk ka kohė njeri tė merret e tė lexojė komentet e reputacioneve. Duke mos lėnė mėnjanė faktin se duhet punė pėr tė kontrolluar reputacionet e njė anėtari/eje.


  Gjithė tė mirat.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

Tema tė Ngjashme

 1. Ē'mendim keni pėr nacionalizmin shqiptar?
  Nga Anton nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 25-09-2012, 16:09
 2. Identiteti evropian i shqiptarėve
  Nga Iliriani nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 572
  Postimi i Fundit: 02-05-2012, 15:45
 3. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 04:33
 4. Kombi shqiptar ne prag te mijevjeēarit te trete - shkruar nga Ismail Kadare
  Nga Kallmeti nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 18-12-2002, 08:26
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-08-2002, 13:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •