Close

Kėrkim:

Fjalė Kyēe: korrupsioni

Faqja 1 prej 6 1 2 3 4

Kėrkim: Kėrkimi u krye pėr 0.00 sekonda.

 1. Edi Rama dhe 40 hajdutėt!

  Postuar nga Albo 17-07-2023 00:20
  • Comments:0
  • Trackbacks: 0
  Postimi i Fundit: 17-07-2023 00:20
  by Albo   Shko tek mesazhi i fundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 156
Faqja 1 prej 6 1 2 3 4