Close
Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 69
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
    Anëtarësuar
    25-01-2004
    Vendndodhja
    Larg vendlindjes i pa shpi..
    Postime
    4,220

    Vrasje e dyfishtë, vret bashkëshortin dhe të dashurin e saj

    Tropojë, vrasje e dyfishtë


    Një ngjarje e rëndë ka tronditur Tropojën në orët e para të mëngjesit të së enjtes.

    Një grua 31-vjeçare ka vrarë bashkëshortin dhe të dashurin e saj. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02.45 pas mesnatës në lagjen “Partizani” të Tropojës. Manjola Dollapi ka vrarë të shoqin Eduart Dollapi dhe Kaçanik Gjuriqin me te cilin kishte nje lidhje intime. Shkak per kete ngjarje te rende mesohet se eshte bere tradhtia bashkeshortore.

    31-vjeçarja është kapur në banesë nga i shoqi me Kacanik Gjuriqin. Pas nje konflikti mes te dyve mesohet se gruaja ka qelluar me arme kallashnikov te shoqin, duke e lene te vdekur ne vend. Me pas 31-vjeçarja ka qelluar edhe mbi te dashurin e saj duke i shkaktuar vdekjen edhe ketij te fundit.

    Burime nga policia e Tropojes bejne te ditur se 31-vjeçarja Manjola Dollpai pak ore pas krimit eshte dorezuar ne polici duke pranuar edhe autorësinë.
    Më gënjeu pasuria, jeta vrap më iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka në dhe të huaj do të vdes..

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-06-2003
    Postime
    1,553
    ...kjo mire qe te tradhetoka, po kjo edhe te vriska mer aman! Paska keq e me keq!

  3. #3
    Pasioni për shkencën Maska e Erlebnisse
    Anëtarësuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    hahahaaha

    Mjere ata qe kane vdekur, se s'u merrka vesh. Duhen ca hollesira te tjera ketu.

    Si u vriskan keto njerez kshu. Mire e ka ky white_skane, edhe akullore edhe cokollate kjo...

    Nje gje nuk kuptoj, gabimin e ka bere kjo e vrasjen po kjo: Ja si ka shkuar ngjarja: Vjen burri e gjen keto te dy. Burri nga inati vret te dashmin, gruaja si maloke qe eshte e gjakftohte merr kallashin shpejt e shpejt e vret burrin. Mqs kane vdekur te dy, gazetat per te shit lajmin ia kane vene te dy vrasjet gruas haha (shaka... e zoti na i mbajt larg kesisoj gjejnash e kesisoj njerezish).
    La vita è bella...

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e Etna Etna
    Anëtarësuar
    22-06-2011
    Postime
    2,265
    Ose ose ,gruaja e dinte qe do e vriste burri (per cenim nderi ) edhe mendoi me mire po e vras une .
    Pastaj mendon une te vuaj ne burg e i dashuri te bredhi lule me lule ?? Une e vrava nje ,pune e madhe po u ben dy .Edhe fappp vret edhe te dashurin .
    I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

  5. #5
    Pasioni për shkencën Maska e Erlebnisse
    Anëtarësuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    Eh, mire e ke menduar ti. Mund te jete edhe kjo! Ka qene e mençura e dheut ajo. E ka rujt vetem per vete, me nje fjale as per vete e as per tjeter lol
    La vita è bella...

  6. #6
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anëtarësuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224
    wow pak si e pabesushme duket nje femer vret dy burra. Qe ka tradhetuar e besoj por qe te jet vrasese e te dyve nuk e besoj.
    I LOVE GOD

    j&g

  7. #7
    i/e regjistruar Maska e Etna Etna
    Anëtarësuar
    22-06-2011
    Postime
    2,265
    Citim Postuar më parë nga Erlebnisse Lexo Postimin
    Eh, mire e ke menduar ti. Mund te jete edhe kjo! Ka qene e mençura e dheut ajo. E ka rujt vetem per vete, me nje fjale as per vete e as per tjeter lol
    Ka qene dashuri e paster dhe e perjetshme ,ose ose kjo ka qene shume egoiste si tip

    Aman ,te bejne kujdes keta meshkujt qe zene dashnore ,se mund te perfundojne si puna e atij lumadhit
    I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

  8. #8
    Pasioni për shkencën Maska e Erlebnisse
    Anëtarësuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    E gjeta zgjidhjen:

    Facebook. lol
    La vita è bella...

  9. #9
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    02-04-2010
    Vendndodhja
    unided states of europe
    Postime
    682
    Po me te dashurin cfare pati???.....Bo bo kohe te veshtira per dashnoret....

  10. #10
    Djalë Drenice Maska e Lexuesi_
    Anëtarësuar
    18-06-2010
    Vendndodhja
    Ne vendin e ngjarjeve
    Postime
    6,014
    Eshte ba zor edhe me tradhtu mor......

  11. #11
    Djalë Drenice Maska e Lexuesi_
    Anëtarësuar
    18-06-2010
    Vendndodhja
    Ne vendin e ngjarjeve
    Postime
    6,014
    Se e mendova edhe njehere.

    Ka ardh burri i ka zen dyte se bashku lakuriq... Po zgjohet ajo nga shtrati po e kam kallashit keta dyt si viqa e kan kqyr deri sa e ka marr ajo kallashin edhe jav ka qkrep baaaarrrrrr. Disi e pa kuptimt po me duket.

    Versioni me i besueshem eshte ky: Kjo ka ardh ne shtepi i ka gjet dashnoret bashk dhe kjo nga xhelozia e burrit qe i ka dal ( gay ) njeri nga ata te parades ka kap kallashin dhe i ka vra te dyte

  12. #12
    Pasioni për shkencën Maska e Erlebnisse
    Anëtarësuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    hahahahaha e vertete: me e besueshme kjo pjesa me "Gay".

    Bravo Lexuesi, tani po qe e tregove qe lexon: horror horror.

    Te isha si kjo ne kete pike zdo kisha zgjedh kallash. Do i ftoja per kaf. Do i fusja ilac gjumi e pastaj do i grija mishin e do e shisja. Te pakten fitoja ndonje lek si ajo e flokeve e kjo me burrat
    La vita è bella...

  13. #13
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Citim Postuar më parë nga HEN-RI Lexo Postimin
    Po me te dashurin cfare pati???.....Bo bo kohe te veshtira per dashnoret....
    Tani burrin do e kete vrare per vetmbrotje, do e kete kercenuar qe do e vrasi, ndersa te dashurin se do e kete mohuar qe e donte, ose e ka ofenduar rende, si ka dale ne mbrojtje a dicka e ngjashme. Ndryshe s'kishte pse ta vriste dhe ate. Paska qene goxha e shkathet, qe ka arrit ti vras te dy, lol. C'drame!
    Feelings change - memories don't.

  14. #14
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anëtarësuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224
    Citim Postuar më parë nga Lexuesi_ Lexo Postimin
    Se e mendova edhe njehere.

    Ka ardh burri i ka zen dyte se bashku lakuriq... Po zgjohet ajo nga shtrati po e kam kallashit keta dyt si viqa e kan kqyr deri sa e ka marr ajo kallashin edhe jav ka qkrep baaaarrrrrr. Disi e pa kuptimt po me duket.

    Versioni me i besueshem eshte ky: Kjo ka ardh ne shtepi i ka gjet dashnoret bashk dhe kjo nga xhelozia e burrit qe i ka dal ( gay ) njeri nga ata te parades ka kap kallashin dhe i ka vra te dyte
    lol ky version makes more sense
    I LOVE GOD

    j&g

  15. #15
    Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
    Anëtarësuar
    24-02-2007
    Vendndodhja
    Aty më gjen, nën hijen tënde që më le amanet!Nëse të duket që kam humb,më kerko atje ku fryn uragani i kohës,atje do më gjeshë,duke të kërkua Ty!
    Postime
    7,750
    Citim Postuar më parë nga Lexuesi_ Lexo Postimin
    Se e mendova edhe njehere.

    Ka ardh burri i ka zen dyte se bashku lakuriq... Po zgjohet ajo nga shtrati po e kam kallashit keta dyt si viqa e kan kqyr deri sa e ka marr ajo kallashin edhe jav ka qkrep baaaarrrrrr. Disi e pa kuptimt po me duket.

    Versioni me i besueshem eshte ky: Kjo ka ardh ne shtepi i ka gjet dashnoret bashk dhe kjo nga xhelozia e burrit qe i ka dal ( gay ) njeri nga ata te parades ka kap kallashin dhe i ka vra te dyte
    Veq kush te ka inatin,se boll i menqur je....Hahahaha
    Rëndesia e një personi nuk vlerësohet nga hapësira që zë, por nga boshlleku që le kur nuk është më.

  16. #16
    Hierark i lartë Maska e Uriel
    Anëtarësuar
    07-02-2010
    Vendndodhja
    Torre della Fame
    Postime
    1,207
    Mesa duket kjo i ka dashur te dy. Meqe burri do e vriste me siguri dashnorin, ndoshta edhe gruan dhe me pas do kalbej ne burg per tere jeten, kjo ka menduar ta marre mbi vete pergjegjesine e fajit te vet, duke e vuajtur vete denimin. Logjiken aq shume metra mbi nivelin e detit mos ta kerkoje njeri.
    relata refero

  17. #17
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anëtarësuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    skenari im eshte , burri hyn ne shpi, kjo me kembeperpjet me amoren e vet dhe: 'zemer nuk eshte ashtu si duket' dhe burri qe rend me vrap per nga dhoma tjeter, merr koburen dhe bam bam dashnorit ksaj, kjo e hidheruar sa ska me per vdekjen e romeos, nxjerr kallashin dhe ja zbras burrit gjithe karikatorin. dhe ne fund fare thote qe i vrava un te dy per mos te dal dhe me keq sec po del. the end
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  18. #18
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-06-2003
    Postime
    1,553
    ...po mire sikur t'ja ket kerrcit dashnori burrit kallash, se ka vajt i pregatit ai, eshte i vetdijshem per c'ka po ben keshtu qe kallashin e ka marr me vete.

    Grus i ka ardh inat 'U bone ti vrasesh burrin tim!?' bam dashnorit me kallashin e vet gruja (te vrasi tjetri me armen tate eshte gje e keqe, sidomos femer )

  19. #19
    Omelsin me krip Maska e Busy Girl
    Anëtarësuar
    04-02-2012
    Vendndodhja
    Here and there I'm everywhere
    Postime
    4,491
    Citim Postuar më parë nga Etna Etna Lexo Postimin
    Ose ose ,gruaja e dinte qe do e vriste burri (per cenim nderi ) edhe mendoi me mire po e vras une .
    Pastaj mendon une te vuaj ne burg e i dashuri te bredhi lule me lule ?? Une e vrava nje ,pune e madhe po u ben dy .Edhe fappp vret edhe te dashurin .
    hahaha etna llogjikim me te sakte skishte ahhahaha sa kam qesh
    "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

  20. #20
    Lab 100% Maska e Station
    Anëtarësuar
    26-02-2010
    Vendndodhja
    Shqipëri
    Postime
    6,624
    Citim Postuar më parë nga mia@ Lexo Postimin
    Tani burrin do e kete vrare per vetmbrotje, do e kete kercenuar qe do e vrasi, ndersa te dashurin se do e kete mohuar qe e donte, ose e ka ofenduar rende, si ka dale ne mbrojtje a dicka e ngjashme. Ndryshe s'kishte pse ta vriste dhe ate. Paska qene goxha e shkathet, qe ka arrit ti vras te dy, lol. C'drame!
    Nuk e mar vesh pse keni përjashtuar versionin më të mundshëm??

    - Burri e di se gruaja e tradhëton dhe i thot se nuk vjen gjith natën.

    - Gruaja nga që ka frikë ta kalojë natën vetëm thëret "komshiun"

    - Burri kthehet befas në shtëpi në 02.45, gjen ashikun fshehur në hale dhe fillon përleshjen.

    - Gruaja nga frika e pasojave rrëmben "kardhashin" qëllon burrin por duke mos marë parasysh që kallashnikovi i shpërndan pak si shumë plumbat palos gabimisht edhe "komshiun".

Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •