Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    03-01-2010
    Postime
    161

    Kërkoj kontakt me shqiptarë në Dubai

    Se pari i pershendes te gjithe shqiptaret qe gjenden ne Dubai...Une kam ndermend qe mbrenda 2,3 javeve te shkoj ne dubai por nuk kam asnje mbeshtetje atje nuk kam asnje njeri qe njoh asnje shok nuk kam as kush te me pret atje.. prandaj ju lutesha nese ka ndonje ketu qe eshte atje barem sa te me orienton pakes mjafton nja 2 jave te jem me at te me tregoj dicka. A ka dikush ketu ne forum qe mund te kontaktoj me mua me shkruani ketu ose ne MP..
    FLM

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anëtarësuar
    06-01-2008
    Postime
    7,509
    Citim Postuar më parë nga number Lexo Postimin
    Se pari i pershendes te gjithe shqiptaret qe gjenden ne Dubai...Une kam ndermend qe mbrenda 2,3 javeve te shkoj ne dubai por nuk kam asnje mbeshtetje atje nuk kam asnje njeri qe njoh asnje shok nuk kam as kush te me pret atje.. prandaj ju lutesha nese ka ndonje ketu qe eshte atje barem sa te me orienton pakes mjafton nja 2 jave te jem me at te me tregoj dicka. A ka dikush ketu ne forum qe mund te kontaktoj me mua me shkruani ketu ose ne MP..
    FLM
    Paske hall te modh,si eshte problemi;nuk zgjedh dot hotelin...

    Sma ha mendja te kete ndonje nga Dubai.(Ata qe ishin u kthyen nga pushimet)

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    03-01-2010
    Postime
    161
    hehehe cfar hotel be eshte shum shtrenjt.. sa per dhoma i rezervoj prej ne internet kam pare ketu,, por ndryshe kur ke ndonje njeri atje sa tet orienton pak besoj kam ndermend te ri nja 6 muaj ose 1 vjet e kam llafin per Adu Dabi

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    03-01-2010
    Postime
    161
    oooooo popull a ka dikush ketuu......
    o nuk u behet vone njerezvee.. une ham hall

  5. #5
    faraone Maska e tutankamon
    Anëtarësuar
    11-03-2009
    Vendndodhja
    perball komshiut
    Postime
    3,009
    Paske Ra N Hall T Madh Ti....nese Ke Ber Ndermend Te Shkosh Shko Dhe Mos Mendo Per Sa Lek Do Harxhosh..shko E Bo Qef....vetem Se Hap Syte Se Mos Na Vjen I Dobesuar Knej...pp
    Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

  6. #6
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    03-01-2010
    Postime
    161
    Ok mbasi nuk paska asnje njeri ketu desha tju pyes juve drejtperdrejt..
    une kam ndermend qe mbrenda muajit te iki per Dubai por puna eshte se une nuk shkoj me vize pune por me vize si turist per biznes qe shkojne tregtaret e dini pas dhe a mund te gjej ndonje pune une atje si mendoni juve a mund te bej dicka,, se nuk kam vize pune?! e kam llafin per cfaredo pune si fillim 2 muaj e para? dhe pastaj me u punsu diku normal qe ma japin atje vizen e punes ata.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •