Close

Shfaq Grupet

 1. Moderatorėt

  1. Vendndodhja
   Skyline

   ☆Angie☆

   1. Forumet:
   2. Aktualitete shoqėrore,
   3. Pėrshėndetje dhe urime
  2. Vendndodhja
   AngMoKio

   angmokio

   1. Forumet:
   2. Komuniteti musliman
  3. arbereshi_niko

   1. Forumet:
   2. Komuniteti orthodhoks
  4. Vendndodhja
   new jersey-usa

   benseven11

   1. Forumet:
   2. Informatikė dhe Internet
  5. BOKE

   1. Forumet:
   2. Tema e shtypit tė ditės
  6. Vendndodhja
   Doblibarė

   NoName

   1. Forumet:
   2. Komuniteti katolik
 1. Administratorėt

  1. Vendndodhja
   Philadelphia

   Albo

  2. Vendndodhja
   USA

   Fiori

 2. Super Moderatorėt

  1. Vendndodhja
   AngMoKio

   angmokio

  2. Vendndodhja
   Shqipėri

   Ingenuous

  3. Vendndodhja
   127.0.0.1

   Neteorm