Close

Shfaq Grupet

 1. Moderatorėt

  1. Vendndodhja
   Skyline

   ☆Angie☆

   1. Forumet:
   2. Aktualitete shoqėrore,
   3. Pėrshėndetje dhe urime
  2. Vendndodhja
   Philadelphia

   Albo

   1. Forumet:
   2. Bota Shpirtėrore,
   3. Kulturė demokratike,
   4. Problemet ndėrkombėtare,
   5. Projekti dhe shėrbime,
   6. Shtypi dhe politika,
   7. Ēėshtja kombėtare
  3. Vendndodhja
   AngMoKio

   angmokio

   1. Forumet:
   2. Komuniteti musliman
  4. arbereshi_niko

   1. Forumet:
   2. Komuniteti orthodhoks
  5. Archon

   1. Forumet:
   2. Komuniteti orthodhoks
  6. Vendndodhja
   New York City Haven on Earth

   Ardi_Pg_ID

   1. Forumet:
   2. IRC.ALBASOUL.COM
  7. Vendndodhja
   Lazarat

   Bel ami

   1. Forumet:
   2. Komuniteti bektashi
  8. Vendndodhja
   new jersey-usa

   benseven11

   1. Forumet:
   2. Informatikė dhe Internet,
   3. Rubrikat,
   4. Shkenca
  9. Vendndodhja
   Durres - Shqiperi

   Bledari

   1. Forumet:
   2. Shqipe nga Shqipėria
  10. BOKE

   1. Forumet:
   2. Tema e shtypit tė ditės
  11. brooklyn2007

   1. Forumet:
   2. Problematika shqiptare
  12. Vendndodhja
   UK

   BvizioN

   1. Forumet:
   2. Albumi fotografik
  13. Darius

   1. Forumet:
   2. Albumi fotografik,
   3. Bashkėpatriotėt e mi nė botė,
   4. Diaspora shqiptare,
   5. Filozofi-psikologji-sociologji,
   6. Historia shqiptare,
   7. Ndihmoni njėri-tjetrin,
   8. Nė kėrkim tė romancės,
   9. Pėrshėndetje dhe urime,
   10. Shkenca,
   11. Shkenca dhe jeta,
   12. Shqipe nga Shqipėria,
   13. Sporti dhe sportdashėsit
  14. Vendndodhja
   under the microscope

   darwin

   1. Forumet:
   2. Agnosticizėm dhe ateizėm,
   3. Muzika botėrore
  15. Vendndodhja
   Dardani e lashtė (Oeneum), aty ku ajri i freskėt mė bėn tė ndihem i relaksuar.

   Dar_di

   1. Forumet:
   2. Komuniteti musliman,
   3. Mentori akademik,
   4. Mė Pranė Njėri-Tjetrit,
   5. Shqipe nga Kosova
  16. Vendndodhja
   Milano

   Deni_Boy

   1. Forumet:
   2. Humor shqiptar
  17. Vendndodhja
   France.

   DI_ANA

   1. Forumet:
   2. Nė kėrkim tė romancės,
   3. Tema shoqėrore
  18. Vendndodhja
   Madison, WI, U.S

   EdiR

   1. Forumet:
   2. Argėtim & zbavitje,
   3. Mentori akademik,
   4. Rubrikat
  19. Vendndodhja
   USA

   Fiori

   1. Forumet:
   2. Kultura,
   3. Projekti dhe shėrbime
  20. Vendndodhja
   Atje ku Fati i pėrcjell Guximtarėt !

   Gimi3

   1. Forumet:
   2. Komuniteti musliman
  21. gloreta

   1. Forumet:
   2. Grupmoshat e komunitetit,
   3. Lojra dhe rebuse
  22. Vendndodhja
   Shqipėri

   Ingenuous

   1. Forumet:
   2. Shtypi dhe politika
  23. Vendndodhja
   ne zemren e atij qe ka "zemer"

   Izadora

   1. Forumet:
   2. Kinematografia dhe televizioni
  24. Vendndodhja
   Tiranė

   J@mes

   1. Forumet:
   2. Filozofi-psikologji-sociologji,
   3. Pyetni psikologun,
   4. Tema shoqėrore
  25. kleadoni

   1. Forumet:
   2. Grupmoshat e komunitetit,
   3. Prezantoni veten nė forum
  26. Lazo

   1. Forumet:
   2. Shtypi dhe politika
  27. Vendndodhja
   Londer

   lojaxhiu

   1. Forumet:
   2. Lojra nė kompjuter
  28. Vendndodhja
   Nė ēdo vend ku ka jetė

   MaDaBeR

   1. Forumet:
   2. Sporti dhe sportdashėsit
  29. miki_al2001

   1. Forumet:
   2. Mjeku pėr ju
  30. Vendndodhja
   Ne zemrat tuaja

   Noellag

   1. Forumet:
   2. Sporti dhe sportdashėsit
  31. Vendndodhja
   -|- Atje ku njeriu takohet me Perėndinė

   Peniel

   1. Forumet:
   2. Emigracioni,
   3. Komuniteti protestant
  32. Vendndodhja
   USA

   PINK

   1. Forumet:
   2. Albumi fotografik
  33. Vendndodhja
   Tetovė

   RaPSouL

   1. Forumet:
   2. Futbolli,
   3. Skedina e javės
  34. Vendndodhja
   Founder #Shqiperia, Lider i Sherbimeve dhe Anėtar i Grupit Abuzimet ne Stafin Ircop Albasoul.Com Italie-Rome-me zemer mes jushe e bukura shoqeri!!!Albasoul Vitamin Qź Pa Te S'do Jetoja Dote!!!

   RoboCop2

   1. Forumet:
   2. Ankesat tuaja pėr stafin,
   3. IRC.ALBASOUL.COM
  35. Vendndodhja
   FusheKosove

   sam1r

   1. Forumet:
   2. Albumi fotografik
  36. shigjeta

   1. Forumet:
   2. Folklori shqiptar,
   3. Kultura,
   4. Ēėshtja kombėtare
  37. Vendndodhja
   Kosovė

   toni77_toni

   1. Forumet:
   2. Komuniteti katolik
  38. Vendndodhja
   Torre della Fame

   Uriel

   1. Forumet:
   2. Historia shqiptare,
   3. Kulturė demokratike,
   4. Problemet ndėrkombėtare,
   5. Shtypi dhe politika,
   6. Toleranca fetare,
   7. Ēėshtja kombėtare
  39. Vendndodhja
   Me nei plazh tropikal

   WaRrIoR

   1. Forumet:
   2. Ankesat tuaja pėr stafin,
   3. Informacion mbi IRC@Albasoul
  40. Vendndodhja
   Aconteceu !!! Estava escrito assim...

   [Perla]

   1. Forumet:
   2. Bashkėpatriotėt e mi nė botė,
   3. Bukuri dhe estetikė,
   4. Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  41. Vendndodhja
   Switzerland

   {A_N_G_E_L_69}

   1. Forumet:
   2. Sporti dhe sportdashėsit
 1. Administratorėt

  1. Vendndodhja
   Philadelphia

   Albo

  2. Vendndodhja
   USA

   Fiori

 2. IRCOP

  1. Vendndodhja
   New York City Haven on Earth

   Ardi_Pg_ID

  2. Vendndodhja
   Durres - Shqiperi

   Bledari

  3. Vendndodhja
   London

   BOY_UK

  4. Vendndodhja
   Ne Toke.

   DENIS

  5. HaKeLBeRiFiNi

  6. Vendndodhja
   Larg

   IL__SANTO

  7. Vendndodhja
   MiLaNo

   KaLajsi

  8. Vendndodhja
   Elbasan

   KoRn_

  9. Vendndodhja
   MaLesi (Montenegro)

   KrAlI

  10. Vendndodhja
   Paesi Bassi

   MijnWonder

  11. Vendndodhja
   Tiranė

   MoRfEuS

  12. Vendndodhja
   Belgjik

   MrZoRo

  13. Vendndodhja
   Ne Zemer Te Shqiperise.

   recoba

  14. Vendndodhja
   Founder #Shqiperia, Lider i Sherbimeve dhe Anėtar i Grupit Abuzimet ne Stafin Ircop Albasoul.Com Italie-Rome-me zemer mes jushe e bukura shoqeri!!!Albasoul Vitamin Qź Pa Te S'do Jetoja Dote!!!

   RoboCop2

  15. Vendndodhja
   Mali i Zi (malesia)

   SantaKruz

  16. Vendndodhja
   Atje ku kenaqesite dhe pasionet nuk kane kufi...

   Sportisti_UsA

 3. Muzika Shqiptare

  1. Vendndodhja
   USA

   albmuzika

  2. Vendndodhja
   Filadelfia, SHBA

   edspace

  3. Vendndodhja
   Angli ( Oxford )

   FCSAWYER

 4. Operatorėt e #shqipėria

  1. Vendndodhja
   New York City Haven on Earth

   Ardi_Pg_ID

  2. emmy-al

  3. Juna_it

  4. Vendndodhja
   pa pike referimi

   OrGeA

  5. Vendndodhja
   Ne mes te llumit

   PaToSaRaK

  6. Vendndodhja
   Atje ku kenaqesite dhe pasionet nuk kane kufi...

   Sportisti_UsA

 5. Super Moderatorėt

  1. Vendndodhja
   AngMoKio

   angmokio

  2. Vendndodhja
   new jersey-usa

   benseven11

  3. Darius

  4. Vendndodhja
   Shqipėri

   Ingenuous

  5. shigjeta

  6. Vendndodhja
   Torre della Fame

   Uriel

 6. Super Operatorėt

  1. Vendndodhja
   New York City Haven on Earth

   Ardi_Pg_ID

  2. Vendndodhja
   Elbasan

   KoRn_

  3. Vendndodhja
   Atje ku kenaqesite dhe pasionet nuk kane kufi...

   Sportisti_UsA