Close

Shfaq Grupet

  1. Moderatorėt

    1. Vendndodhja
      Skyline

      ☆Angie☆

      1. Forumet:
      2. Aktualitete shoqėrore,
      3. Pėrshėndetje dhe urime
    2. Vendndodhja
      Philadelphia

      Albo

      1. Forumet:
      2. Bota Shpirtėrore,
      3. Kulturė demokratike,
      4. Problemet ndėrkombėtare,
      5. Projekti dhe shėrbime,
      6. Shtypi dhe politika,
      7. Ēėshtja kombėtare
    3. Vendndodhja
      AngMoKio

      angmokio

      1. Forumet:
      2. Komuniteti musliman
    4. arbereshi_niko

      1. Forumet:
      2. Komuniteti orthodhoks
    5. Archon

      1. Forumet:
      2. Komuniteti orthodhoks
    6. Vendndodhja
      New York City Haven on Earth

      Ardi_Pg_ID

      1. Forumet:
      2. IRC.ALBASOUL.COM
    7. Vendndodhja
      Lazarat

      Bel ami

      1. Forumet:
      2. Komuniteti bektashi
    8. Vendndodhja
      new jersey-usa

      benseven11

      1. Forumet:
      2. Informatikė dhe Internet,
      3. Rubrikat,
      4. Shkenca
    9. Vendndodhja
      Durres - Shqiperi

      Bledari

      1. Forumet:
      2. Shqipe nga Shqipėria
    10. BOKE

      1. Forumet:
      2. Tema e shtypit tė ditės
    11. brooklyn2007

      1. Forumet:
      2. Problematika shqiptare
    12. Vendndodhja
      UK

      BvizioN

      1. Forumet:
      2. Albumi fotografik
    13. Vendndodhja
      Agartha

      Darius

      1. Forumet:
      2. Albumi fotografik,
      3. Bashkėpatriotėt e mi nė botė,
      4. Diaspora shqiptare,
      5. Filozofi-psikologji-sociologji,
      6. Historia shqiptare,
      7. Ndihmoni njėri-tjetrin,
      8. Nė kėrkim tė romancės,
      9. Pėrshėndetje dhe urime,
      10. Shkenca,
      11. Shkenca dhe jeta,
      12. Shqipe nga Shqipėria,
      13. Sporti dhe sportdashėsit
    14. Vendndodhja
      under the microscope

      darwin

      1. Forumet:
      2. Agnosticizėm dhe ateizėm,
      3. Muzika botėrore
    15. Vendndodhja
      Dardani e lashtė (Oeneum), aty ku ajri i freskėt mė bėn tė ndihem i relaksuar.

      Dar_di

      1. Forumet:
      2. Komuniteti musliman,
      3. Mentori akademik,
      4. Mė Pranė Njėri-Tjetrit,
      5. Shqipe nga Kosova
    16. Vendndodhja
      Milano

      Deni_Boy

      1. Forumet:
      2. Humor shqiptar
    17. Vendndodhja
      France.

      DI_ANA

      1. Forumet:
      2. Nė kėrkim tė romancės,
      3. Tema shoqėrore
    18. Vendndodhja
      Madison, WI, U.S

      EdiR

      1. Forumet:
      2. Argėtim & zbavitje,
      3. Mentori akademik,
      4. Rubrikat
    19. Vendndodhja
      USA

      Fiori

      1. Forumet:
      2. Kultura,
      3. Projekti dhe shėrbime
    20. Vendndodhja
      Atje ku Fati i pėrcjell Guximtarėt !

      Gimi3

      1. Forumet:
      2. Komuniteti musliman
    21. gloreta

      1. Forumet:
      2. Grupmoshat e komunitetit,
      3. Lojra dhe rebuse
    22. Vendndodhja
      Shqipėri

      Ingenuous

      1. Forumet:
      2. Shtypi dhe politika
    23. Vendndodhja
      ne zemren e atij qe ka "zemer"

      Izadora

      1. Forumet:
      2. Kinematografia dhe televizioni
    24. Vendndodhja
      Tiranė

      J@mes

      1. Forumet:
      2. Filozofi-psikologji-sociologji,
      3. Pyetni psikologun,
      4. Tema shoqėrore
    25. kleadoni

      1. Forumet:
      2. Grupmoshat e komunitetit,
      3. Prezantoni veten nė forum
    26. Lazo

      1. Forumet:
      2. Shtypi dhe politika
    27. Vendndodhja
      Londer

      lojaxhiu

      1. Forumet:
      2. Lojra nė kompjuter
    28. Vendndodhja
      Nė ēdo vend ku ka jetė

      MaDaBeR

      1. Forumet:
      2. Sporti dhe sportdashėsit
    29. miki_al2001

      1. Forumet:
      2. Mjeku pėr ju
    30. Vendndodhja
      Ne zemrat tuaja

      Noellag

      1. Forumet:
      2. Sporti dhe sportdashėsit
    31. Vendndodhja
      -|- Atje ku njeriu takohet me Perėndinė

      Peniel

      1. Forumet:
      2. Emigracioni,
      3. Komuniteti protestant
    32. Vendndodhja
      USA

      PINK

      1. Forumet:
      2. Albumi fotografik
    33. Vendndodhja
      Tetovė

      RaPSouL

      1. Forumet:
      2. Futbolli,
      3. Skedina e javės
    34. Vendndodhja
      Founder #Shqiperia, Lider i Sherbimeve dhe Anėtar i Grupit Abuzimet ne Stafin Ircop Albasoul.Com Italie-Rome-me zemer mes jushe e bukura shoqeri!!!Albasoul Vitamin Qź Pa Te S'do Jetoja Dote!!!

      RoboCop2

      1. Forumet:
      2. Ankesat tuaja pėr stafin,
      3. IRC.ALBASOUL.COM
    35. Vendndodhja
      FusheKosove

      sam1r

      1. Forumet:
      2. Albumi fotografik
    36. shigjeta

      1. Forumet:
      2. Folklori shqiptar,
      3. Kultura,
      4. Ēėshtja kombėtare
    37. Vendndodhja
      Kosovė

      toni77_toni

      1. Forumet:
      2. Komuniteti katolik
    38. Vendndodhja
      Torre della Fame

      Uriel

      1. Forumet:
      2. Historia shqiptare,
      3. Kulturė demokratike,
      4. Problemet ndėrkombėtare,
      5. Shtypi dhe politika,
      6. Toleranca fetare,
      7. Ēėshtja kombėtare
    39. Vendndodhja
      Me nei plazh tropikal

      WaRrIoR

      1. Forumet:
      2. Ankesat tuaja pėr stafin,
      3. Informacion mbi IRC@Albasoul
    40. Vendndodhja
      Aconteceu !!! Estava escrito assim...

      [Perla]

      1. Forumet:
      2. Bashkėpatriotėt e mi nė botė,
      3. Bukuri dhe estetikė,
      4. Kuzhina shqiptare dhe e huaj
    41. Vendndodhja
      Switzerland

      {A_N_G_E_L_69}

      1. Forumet:
      2. Sporti dhe sportdashėsit
  1. Administratorėt

    1. Vendndodhja
      Philadelphia

      Albo

    2. Vendndodhja
      USA

      Fiori

  2. IRCOP

    1. Vendndodhja
      New York City Haven on Earth

      Ardi_Pg_ID

    2. Vendndodhja
      Durres - Shqiperi

      Bledari

    3. Vendndodhja
      London

      BOY_UK

    4. Vendndodhja
      Ne Toke.

      DENIS

    5. HaKeLBeRiFiNi

    6. Vendndodhja
      Larg

      IL__SANTO

    7. Vendndodhja
      MiLaNo

      KaLajsi

    8. Vendndodhja
      Elbasan

      KoRn_

    9. Vendndodhja
      MaLesi (Montenegro)

      KrAlI

    10. Vendndodhja
      Paesi Bassi

      MijnWonder

    11. Vendndodhja
      Tiranė

      MoRfEuS

    12. Vendndodhja
      Belgjik

      MrZoRo

    13. Vendndodhja
      Ne Zemer Te Shqiperise.

      recoba

    14. Vendndodhja
      Founder #Shqiperia, Lider i Sherbimeve dhe Anėtar i Grupit Abuzimet ne Stafin Ircop Albasoul.Com Italie-Rome-me zemer mes jushe e bukura shoqeri!!!Albasoul Vitamin Qź Pa Te S'do Jetoja Dote!!!

      RoboCop2

    15. Vendndodhja
      Mali i Zi (malesia)

      SantaKruz

    16. Vendndodhja
      Atje ku kenaqesite dhe pasionet nuk kane kufi...

      Sportisti_UsA

  3. Muzika Shqiptare

    1. Vendndodhja
      USA

      albmuzika

    2. Vendndodhja
      Filadelfia, SHBA

      edspace

    3. Vendndodhja
      Angli ( Oxford )

      FCSAWYER

  4. Operatorėt e #shqipėria

    1. Vendndodhja
      New York City Haven on Earth

      Ardi_Pg_ID

    2. emmy-al

    3. Juna_it

    4. Vendndodhja
      pa pike referimi

      OrGeA

    5. Vendndodhja
      Ne mes te llumit

      PaToSaRaK

    6. Vendndodhja
      Atje ku kenaqesite dhe pasionet nuk kane kufi...

      Sportisti_UsA

  5. Super Moderatorėt

    1. Vendndodhja
      AngMoKio

      angmokio

    2. Vendndodhja
      new jersey-usa

      benseven11

    3. Vendndodhja
      Agartha

      Darius

    4. shigjeta

    5. Vendndodhja
      Torre della Fame

      Uriel

  6. Super Operatorėt

    1. Vendndodhja
      New York City Haven on Earth

      Ardi_Pg_ID

    2. Vendndodhja
      Elbasan

      KoRn_

    3. Vendndodhja
      Atje ku kenaqesite dhe pasionet nuk kane kufi...

      Sportisti_UsA