Close

Shfaq Grupet

 1. Moderatorėt

  1. Vendndodhja
   Skyline

   ☆Angie☆

   1. Forumet:
   2. Aktualitete shoqėrore,
   3. Pėrshėndetje dhe urime
  2. Vendndodhja
   Philadelphia

   Albo

   1. Forumet:
   2. Bota Shpirtėrore,
   3. Kulturė demokratike,
   4. Problemet ndėrkombėtare,
   5. Projekti dhe shėrbime,
   6. Shtypi dhe politika,
   7. Ēėshtja kombėtare
  3. Vendndodhja
   AngMoKio

   angmokio

   1. Forumet:
   2. Komuniteti musliman
  4. arbereshi_niko

   1. Forumet:
   2. Komuniteti orthodhoks
  5. Archon

   1. Forumet:
   2. Komuniteti orthodhoks
  6. Vendndodhja
   Lazarat

   Bel ami

   1. Forumet:
   2. Komuniteti bektashi
  7. Vendndodhja
   new jersey-usa

   benseven11

   1. Forumet:
   2. Informatikė dhe Internet,
   3. Rubrikat,
   4. Shkenca
  8. BOKE

   1. Forumet:
   2. Tema e shtypit tė ditės
  9. brooklyn2007

   1. Forumet:
   2. Problematika shqiptare
  10. Vendndodhja
   UK

   BvizioN

   1. Forumet:
   2. Albumi fotografik
  11. Darius

   1. Forumet:
   2. Albumi fotografik,
   3. Bashkėpatriotėt e mi nė botė,
   4. Filozofi-psikologji-sociologji,
   5. Historia shqiptare,
   6. Ndihmoni njėri-tjetrin,
   7. Nė kėrkim tė romancės,
   8. Pėrshėndetje dhe urime,
   9. Shkenca,
   10. Shkenca dhe jeta
  12. Vendndodhja
   under the microscope

   darwin

   1. Forumet:
   2. Agnosticizėm dhe ateizėm,
   3. Muzika botėrore
  13. Vendndodhja
   Dardani e lashtė (Oeneum), aty ku ajri i freskėt mė bėn tė ndihem i relaksuar.

   Dar_di

   1. Forumet:
   2. Komuniteti musliman,
   3. Mentori akademik,
   4. Mė Pranė Njėri-Tjetrit
  14. Vendndodhja
   Milano

   Deni_Boy

   1. Forumet:
   2. Humor shqiptar
  15. Vendndodhja
   France.

   DI_ANA

   1. Forumet:
   2. Nė kėrkim tė romancės,
   3. Tema shoqėrore
  16. Vendndodhja
   Madison, WI, U.S

   EdiR

   1. Forumet:
   2. Argėtim & zbavitje,
   3. Mentori akademik,
   4. Rubrikat
  17. Vendndodhja
   USA

   Fiori

   1. Forumet:
   2. Kultura,
   3. Projekti dhe shėrbime
  18. Vendndodhja
   Atje ku Fati i pėrcjell Guximtarėt !

   Gimi3

   1. Forumet:
   2. Komuniteti musliman
  19. gloreta

   1. Forumet:
   2. Grupmoshat e komunitetit,
   3. Lojra dhe rebuse
  20. Vendndodhja
   Shqipėri

   Ingenuous

   1. Forumet:
   2. Shtypi dhe politika
  21. Vendndodhja
   ne zemren e atij qe ka "zemer"

   Izadora

   1. Forumet:
   2. Kinematografia dhe televizioni
  22. Vendndodhja
   Tiranė

   J@mes

   1. Forumet:
   2. Filozofi-psikologji-sociologji,
   3. Pyetni psikologun,
   4. Tema shoqėrore
  23. kleadoni

   1. Forumet:
   2. Grupmoshat e komunitetit,
   3. Prezantoni veten nė forum
  24. Vendndodhja
   Londer

   lojaxhiu

   1. Forumet:
   2. Lojra nė kompjuter
  25. miki_al2001

   1. Forumet:
   2. Mjeku pėr ju
  26. Vendndodhja
   127.0.0.1

   Neteorm

   1. Forumet:
   2. Shtypi dhe politika
  27. Vendndodhja
   Doblibarė

   NoName

   1. Forumet:
   2. Komuniteti katolik
  28. Vendndodhja
   -|- Atje ku njeriu takohet me Perėndinė

   Peniel

   1. Forumet:
   2. Emigracioni,
   3. Komuniteti protestant
  29. Vendndodhja
   USA

   PINK

   1. Forumet:
   2. Albumi fotografik
  30. Vendndodhja
   Tetovė

   RaPSouL

   1. Forumet:
   2. Sporti nėpėr botė
  31. Vendndodhja
   FusheKosove

   sam1r

   1. Forumet:
   2. Albumi fotografik
  32. shigjeta

   1. Forumet:
   2. Folklori shqiptar,
   3. Kultura,
   4. Ēėshtja kombėtare
  33. Vendndodhja
   Kosovė

   toni77_toni

   1. Forumet:
   2. Komuniteti katolik
  34. Vendndodhja
   Torre della Fame

   Uriel

   1. Forumet:
   2. Historia shqiptare,
   3. Kulturė demokratike,
   4. Problemet ndėrkombėtare,
   5. Shtypi dhe politika,
   6. Toleranca fetare,
   7. Ēėshtja kombėtare
  35. Vendndodhja
   Aconteceu !!! Estava escrito assim...

   [Perla]

   1. Forumet:
   2. Bashkėpatriotėt e mi nė botė,
   3. Bukuri dhe estetikė,
   4. Kuzhina shqiptare dhe e huaj
 1. Administratorėt

  1. Vendndodhja
   Philadelphia

   Albo

  2. Vendndodhja
   USA

   Fiori

 2. Super Moderatorėt

  1. Vendndodhja
   AngMoKio

   angmokio

  2. Vendndodhja
   Shqipėri

   Ingenuous

  3. Vendndodhja
   127.0.0.1

   Neteorm