Close

Registration

Regjistrohuni tek Forumi Shqiptar

Informacion i Kėrkuar

Ky do tė jetė emri me tė cilin ju do tė hyni e shkruani nė forum.

Zgjidhni njė fjalėkalim pėr llogarinė tuaj. Kini parasysh qė fjalekalimi ėshtė i ndjeshėm pėrsa i pėrket gėrmave tė ngritura dhe tė ulura. Shėmbull: 'A' dhe 'a' nuk janė e njėjta gjė.

Ju lutem shkruani njė adresė tė vlefshme e-mail.

Informacion Shtesė

Nėse ju jeni referuar tek kjo faqe nga njė anėtar i regjistruar i forumit Forumi Shqiptar, shkruani emrin e tij tė regjistrimit kėtu.

Tė gjitha oraret e shfaqura nė forume mund tė rregullohen automatikish qė tė tregojnė kohėn e vendit ku jetoni. Mjafton qė tė zgjidhni orėn e saktė nga lista e mėposhtme.

Gjithashtu, ju ofrojmė mundėsinė qė tė pėrdorni orėn lokale tė vendit ku jetoni edhe nė forum.

Herė pas here, administratori do t'u dergojė njoftime me email.

Nėse nuk dėshironi qė t'i merrni kėto mesazhe, mos e pranoni kėtė mundėsi.

Rregullat e Forumit

Nė mėnyrė qė tė vazhdoni, ju duhet tė pranoni rregullat nė vazhdim:

Rregullorja e Forumit

Regjistrimi nė forum ėshtė falas! Por duhet tė njiheni dhe respektoni rregulloren e forumit mė poshtė. Nėse jeni dakord me rregulloren e forumit duhet tė zgjidhni kutinė 'E lexova dhe pranoj tė ndjek rregullat e Forumi Shqiptar' dhe shtypni butonin 'Plotėso Regjistrimin' . Nėse dėshironi qė tė anulloni regjistrimin, klikoni kėtu qė tė ktheheni tek lista e forumit.

Rregullat e Forumit

Regjistrimi nė kėtė forum ėshtė falas! Jeni tė lutur qė tė njiheni dhe t'i respektoni ato nė ēdo kohė. Nėse i shikoni rregullat e forumit si tė drejta, mund tė klikoni butonin "Jam Dakord" nė fund tė faqes. Nėse ju dėshironi tė anulloni regjistrimin, klikoni Kėtu qė tė ktheheni tek indeksi i forumit.

Njihuni me misionin e Forumit Shqiptar nė kėtė temė.

Lexoni tė plotė misionin e Forumit Shqiptar nė kėtė temė.

I gjithė ekipi i Forumi Shqiptar do tė pėrpiqet tė krijojė njė atmosferė sa mė tė kėndshme nė forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshėm. Por duhet tė jeni nė dijeni se ėshtė e pamundur qė tė shqyrtojmė tė gjitha mesazhet nė kohė reale. Tė gjitha mesazhet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe aspak tė ekipit tonė. Me pak fjalė, ne nuk mbajme pėrgjegjėsi pėr komentet dhe mendimet e shprehura nga anėtarėt e komunitetit.

Duke klikuar mbi butonin "Jam Dakord", ju pranoni tė mos postoni ndonjė mesazh fyes, vulgar, me pėrmbajtje seksuale, raciste, kėrcėnuese, ose nė kundėrshtim me ligjin.

Administratorėt dhe moderatorėt e Forumi Shqiptar kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara qė shkelin rregullat e forumit. Nė tė tilla raste do tė jepet edhe arsyeja pėrkatėse e ndėrmarjes sė kėtij veprimi.