Close

Njoftim nga Forumi Shqiptar

Nuk jeni identifikuar nė forum ose nuk jeni tė autorizuar qė tė vizitoni kėtė faqe. Kjo mund tė jetė pėr shkak tė njė prej shumė arsyeve:

  1. Nuk jeni identifikuar nė forum. Mbushni formularin nė fund tė kėsaj faqeje dhe provojeni pėrsėri.
  2. Nuk jeni i autorizuar qė tė vizitoni kėtė faqe. Mos po pėrpiqeni tė ndryshoni postin e njė anėtari tjetėr, apo tė vizitoni njė faqe administrative qė vetėm administratorėt mund ta vizitojnė?
  3. Nėse po pėrpiqeni tė postoni nė forum, administratori mund t'ua ketė bllokuar llogarinė, ose mund tė jetė duke pritur aktivizimin nga ana juaj.

Administratori i forumit ka vendosur se ju duhet tė regjistroheni pėrpara se tė vizitoni kėtė faqe.

Hyrja