Close

Forumi Shqiptar

Mirėsevini tek Forumi Shqiptar.

 1. Mė Pranė Njėri-Tjetrit Postimi i Fundit

  1. Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 3,128
   • Postime: 79,371
  2. Pėrshėndetje dhe urime

   (11 Vizitorė)

   Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 607
   • Postime: 36,563
  3. Nė kėrkim tė romancės

   (19 Vizitorė)

   Nėse kėrkoni tė njiheni me shqiptarė aty ku jetoni, thjeshtė pėr shoqeri ose pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka mbi veten tuaj nė forumin pėrkatės.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,239
   • Postime: 62,375
  4. Ndihmoni njėri-tjetrin

   (19 Vizitorė)

   Keni njė pyetje apo problem, kėtu do tė merrni njė pėrgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni tė pyesni e kėrkoni ndihmė. Njė pėr tė gjithė e tė gjithė pėr njė.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2,984
   • Postime: 26,320
  5. Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 202
   • Postime: 2,184
  6. Kėtu shoqėrite virtuale shkruajnė pa hezitim, duke hedhur njė kunjė, duke bėrė njė shaka, apo dhe duke ndarė njė ndodhi nga jeta e pėrditshme.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2,400
   • Postime: 116,511
  7. Grupmoshat e komunitetit

   (28 Vizitorė)

   Nėse do tė kishit dėshirė tė diskutonit me shqiptarė tė grupmoshės tuaj, ky ėshtė vendi i duhur pėr tė postuar diēka.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,191
   • Postime: 106,863
  8. Albumi fotografik

   (3 Vizitorė)

   Nė kėtė forum mund tė sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare: artistėsh, shkrimtarėsh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 462
   • Postime: 29,369
 2. Shtypi dhe politika Postimi i Fundit

  1. Portali i forumit

   (11 Vizitorė)

   Tek ky forum do tė pėrmblidhen pėrkohėsisht temat mė tė reja dhe interesante tė cilat do tė shfaqen tek Portali i Forumit

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 264
   • Postime: 20,966
  2. Tema e shtypit tė ditės

   (86 Vizitorė)

   Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 10,916
   • Postime: 228,087
  3. Problematika shqiptare

   (26 Vizitorė)

   Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 3,852
   • Postime: 63,708
  4. Aktualitete shoqėrore

   (16 Vizitorė)

   Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 3,869
   • Postime: 65,770
  5. Problemet ndėrkombėtare

   (24 Vizitorė)

   Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2,411
   • Postime: 55,990
  6. Votime dhe sondazhe

   (12 Vizitorė)

   Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 845
   • Postime: 42,982
 3. Ēėshtja kombėtare Postimi i Fundit

  1. Ēėshtja kombėtare

   (19 Vizitorė)

   Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2,051
   • Postime: 43,949
  2. Historia shqiptare

   (32 Vizitorė)

   Diskutoni mbi historinė tonė duke servirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 3,440
   • Postime: 60,371
  3. Gjuha shqipe

   (31 Vizitorė)

   Albanologjia, historiku i shqipes, studime shkencore qė hedhin dritė mbi origjinalitetin e gjuhės sonė. Janė tė mirėpritura studimet mbi dialektet e shqipes dhe evoluimin e saj nė kohė.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,028
   • Postime: 29,122
  4. Elita kombėtare

   (5 Vizitorė)

   Nė kėtė forum jeni tė lutur tė postoni materiale mbi figurat mė tė spikatura tė historisė, letėrsisė, artit, shkencės, pra me njė fjalė, elitės sė kombit shqiptar brėnda dhe jashtė kufijve.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 727
   • Postime: 11,894
 4. Kultura Postimi i Fundit

  1. Kulturė demokratike

   (2 Vizitorė)

   Nė kėtė forum tė gjithė intelektualėt shqiptarė qė gėzojne kulturėn e duhur demokratike, janė tė lutur tė ndajnė me shqiptarėt e tjerė eksperiencėn dhe vlerat e njė shoqėrie demokratike.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 371
   • Postime: 5,394
  2. Arti shqiptar

   (10 Vizitorė)

   Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

   Nėn-Forume:

   1. Arti botėror

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 875
   • Postime: 14,316
  3. Muzika shqiptare

   (17 Vizitorė)

   Postoni lirikat e kėngėve tuaja mė tė dashura. Njė koleksion tė madh albumesh mund t'i dėgjoni edhe nga faqja jonė muzikore dhe kėtu mund tė postoni lirikat e kėngėve mė tė dashura.

   Nėn-Forume:

   1. Muzika botėrore

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,495
   • Postime: 60,270
  4. Letėrsia shqiptare

   (91 Vizitorė)

   Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 4,868
   • Postime: 92,835
  5. Folklori shqiptar

   (9 Vizitorė)

   Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet ti trashėgojne nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės tuaj.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 223
   • Postime: 5,030
  6. Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,367
   • Postime: 34,552
  7. Tema shoqėrore

   (9 Vizitorė)

   Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,715
   • Postime: 42,818
  8. Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 511
   • Postime: 18,335
 5. Bota Shpirtėrore Postimi i Fundit

  1. Komuniteti musliman

   (27 Vizitorė)

   Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 4,512
   • Postime: 50,637
  2. Komuniteti orthodhoks

   (12 Vizitorė)

   Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse shqiptare diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimit te tyre.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,199
   • Postime: 13,206
  3. Komuniteti bektashi

   (4 Vizitorė)

   Nė kėtė forum besimtarėt bektashij shqiptarė mblidhen pėr tė mėsuar mė shumė mbi besimin e tyre dhe pėr tė rejat e komunitetit tė tyre.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 187
   • Postime: 2,438
  4. Komuniteti katolik

   (9 Vizitorė)

   Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 924
   • Postime: 13,523
  5. Komuniteti protestant

   (5 Vizitorė)

   Ne kete forum mblidhen te gjithe besimtaret protestante shqiptare te dominacioneve dhe bashkesive te ndryshme per te diskutuar mbi besimin e tyre ne Zot.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 459
   • Postime: 9,651
  6. Toleranca fetare

   (41 Vizitorė)

   Nė kėtė forum diskutohet rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerances fetare midis shqiptarėve. gjithashtu roli i fesė ne ēėshtjen tonė kombėtare.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2,603
   • Postime: 121,717
  7. Nė kėtė forum marrin pjesė tė gjithė ata shqiptarė qė nuk besojnė nė Zot, janė ateistė ose nuk pajtohen me fe tradicionale.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 365
   • Postime: 28,550
 6. Shkenca Postimi i Fundit

  1. Shkenca dhe jeta

   (23 Vizitorė)

   Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 778
   • Postime: 15,581
  2. Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,150
   • Postime: 26,020
  3. Informatikė dhe Internet

   (22 Vizitorė)

   Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 4,417
   • Postime: 71,960
  4. Ekonomi & biznes

   (6 Vizitorė)

   Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,039
   • Postime: 8,275
 7. Rubrikat Postimi i Fundit

  1. Emigracioni

   (4 Vizitorė)

   Ne kete rubrike, emigrantet shqiptare komunikojne me njeri-tjetrin mbi shqetesimet, problemet dhe enderrat e tyre.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 790
   • Postime: 10,957
  2. Tė jesh prind

   (2 Vizitorė)

   Nga shtatzania deri universitet! Ky forum i kushtohet prindėrve apo atyre tė cilėt janė duke pritur tė bėhen tė tillė. Ndani me njėri tjetrin momentet e bukura tė shtatzanisė, hapat e parė dhe 'dhimbjet' e tė qėnit prind.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 160
   • Postime: 6,105
  3. Pyetni psikologun

   (4 Vizitorė)

   Nese keni nje shqetesim te shkaktuar nga ndjenja, stresi, puna, familja dhe do te kishit nevoje per nje mendim profesional, kerkoni ndihmen e psikologut...

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 339
   • Postime: 8,014
  4. Mjeku pėr ju

   (10 Vizitorė)

   Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,419
   • Postime: 14,029
  5. Mentori akademik

   (12 Vizitorė)

   Keni probleme me detyrat e shtepise? Keni nevoje per ndihme me nje lende te vecante? Mos nguroni te beni pyetjen dhe kerkoni ndihmen e bashkekombasve ne forum.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 884
   • Postime: 8,546
  6. Bukuri dhe estetikė

   (4 Vizitorė)

   Cfare eshte e bukur? Cfare do ti ndryshonit paraqitjes tuaj? Cfare eshte ne mode kete sezon? Kete informacion e mesoni vetem ne kete forum.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 460
   • Postime: 16,385
 8. Argėtim & zbavitje Postimi i Fundit

  1. Humor shqiptar

   (13 Vizitorė)

   Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor nga cdo krahinė e Shqipėrisė, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni :)

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,129
   • Postime: 36,063
  2. Sporti nėpėr botė

   (47 Vizitorė)

   Tė apasionuarit pas sporteve mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar mbi ndeshjet sportive dhe sportistėt.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2,371
   • Postime: 170,156
  3. Lojra dhe rebuse

   (40 Vizitorė)

   Lojra zbavitėse, rebuse ose lojra interneti. Qė nga lojrat elektronike, ato nė Internet e deri nė lojrat mendore e matematike. Argėtim tė kėndshėm !

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 723
   • Postime: 158,604
  4. Lojra nė kompjuter

   (1 Vizitorė)

   Luani lojra nė kompjuter ? Apo ju pėlqejne mė shumė lojrat me nintendo? Cfarė lojra luani dhe cilat ju pėlqejnė mė shumė? Je lojtar i mirėfilltė apo fillestar?

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 593
   • Postime: 7,464
 9. Projekti dhe shėrbime Postimi i Fundit

  1. Pyetje - pėrgjigje

   (6 Vizitorė)

   Kėtu do tė gjeni pėrgjigjet e pyetjeve dhe shqetėsimeve qė ne kemi hasur me shpesh nga vizitorėt. Nėse jeni kureshtarė ose keni njė pyetje lexoni kėtė forum para se tė na bėni pyetjen, pasi mund tė gjeni nje pėrgjigje. (Ky forum shėrben vetėm pėr tė lexuar pėrgjigjet e pyetjeve tuaja)

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 215
   • Postime: 1,005
  2. Na bashkoi Albasoul

   (4 Vizitorė)

   Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shqiperia mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC tek Rrjeti Albasoul.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 330
   • Postime: 3,313
  3. Vėrejtje dhe kėshilla

   (14 Vizitorė)

   Verejtjet, kėshillat tuaja mbi projektin, forumet, sherbimet...

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 907
   • Postime: 8,615

Risitė e Forumit

Vizitorėt nė LinjėVizitorėt nė Linjė

Aktualisht janė 1373 vizitorė nė linjė. 1 antarė dhe 1372 vizitorė

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 6,596, 08-03-2017 mė 04:27.

 1. Albo

Sot festojnė ditėlindjenSot festojnė ditėlindjen

 1. Coo_man,
 2. KinKi_LepLisir,
 3. pajtim shehaj (62),
 4. Manderina (54),
 5. purple mermaid (52),
 6. Guina (49),
 7. BUCCS (47),
 8. mdomi (45),
 9. fioreal (45),
 10. emy (45),
 11. pupulako (45),
 12. Nia Vardalos (44),
 13. DJ KOSMONOVA (43),
 14. rossonero (43),
 15. pipoka (40),
 16. MaDaBeR (39),
 17. Optimus (39),
 18. Agim Berjashi (38),
 19. Dj_Eno (38),
 20. Deni Moskatit (38),
 21. valonkrrali (38),
 22. wrc (37),
 23. nori (37),
 24. genti27 (37),
 25. endri12345 (34)

Statistikat e ForumitStatistikat e Forumit

Tema
82,639
Postime
2,184,021
Anėtarė
69,189

Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, LDXAmparo7

Bllogje
34
Postime
80
24 Orėt e Fundit
0

Postimi i fundit tek Bllogjet, Ndihme per nje program POS Br nga andrit

Legjenda e IkonaveLegjenda e Ikonave

Pėrmban postime tė pa lexuara
Pėrmban postime tė pa lexuara
Nuk pėrmban postime tė pa lexuara
Nuk pėrmban postime tė pa lexuara
Forum i Mbyllur
Forum i Mbyllur
Forumi ėshtė kategori
Forumi ėshtė kategori
Forumi ėshtė lidhje
Forumi ėshtė lidhje