Close

Forumi Shqiptar

Mirėsevini tek Forumi Shqiptar.

 1. Mė Pranė Njėri-Tjetrit Postimi i Fundit

  1. Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.

   Moderatorėt:

   1. kleadoni,
   2. Dar_di

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 3,090
   • Postime: 79,242
  2. Pėrshėndetje dhe urime

   (17 Vizitorė)

   Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.

   Moderatorėt:

   1. Darius,
   2. ☆Angie☆,
   3. Dar_di

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 596
   • Postime: 36,425
  3. Nė kėrkim tė romancės

   (19 Vizitorė)

   Nėse kėrkoni tė njiheni me shqiptarė aty ku jetoni, thjeshtė pėr shoqeri ose pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka mbi veten tuaj nė forumin pėrkatės.

   Moderatorėt:

   1. Darius,
   2. DI_ANA,
   3. Dar_di

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,233
   • Postime: 62,255
  4. Ndihmoni njėri-tjetrin

   (17 Vizitorė)

   Keni njė pyetje apo problem, kėtu do tė merrni njė pėrgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni tė pyesni e kėrkoni ndihmė. Njė pėr tė gjithė e tė gjithė pėr njė.

   Moderatorėt:

   1. Darius,
   2. Dar_di

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2,941
   • Postime: 26,194
  5. Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.

   Moderatorėt:

   1. Dar_di

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 198
   • Postime: 2,153
  6. Kėtu shoqėrite virtuale shkruajnė pa hezitim, duke hedhur njė kunjė, duke bėrė njė shaka, apo dhe duke ndarė njė ndodhi nga jeta e pėrditshme.

   Moderatorėt:

   1. [Perla],
   2. Darius,
   3. Dar_di

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2,394
   • Postime: 116,838
  7. Grupmoshat e komunitetit

   (8 Vizitorė)

   Nėse do tė kishit dėshirė tė diskutonit me shqiptarė tė grupmoshės tuaj, ky ėshtė vendi i duhur pėr tė postuar diēka.

   Moderatorėt:

   1. gloreta,
   2. kleadoni,
   3. Dar_di

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,168
   • Postime: 106,197
  8. Albumi fotografik

   (13 Vizitorė)

   Nė kėtė forum mund tė sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare: artistėsh, shkrimtarėsh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale.

   Moderatorėt:

   1. sam1r,
   2. Darius,
   3. BvizioN,
   4. PINK,
   5. Dar_di

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 479
   • Postime: 29,636
 2. Shtypi dhe politika Postimi i Fundit

  1. Portali i forumit

   (12 Vizitorė)

   Tek ky forum do tė pėrmblidhen pėrkohėsisht temat mė tė reja dhe interesante tė cilat do tė shfaqen tek Portali i Forumit

   Moderatorėt:

   1. Albo,
   2. Uriel,
   3. Ingenuous,
   4. Lazo

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 260
   • Postime: 20,939
  2. Tema e shtypit tė ditės

   (62 Vizitorė)

   Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

   Moderatorėt:

   1. BOKE,
   2. Albo,
   3. Uriel,
   4. Ingenuous,
   5. Lazo

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 9,973
   • Postime: 224,119
  3. Problematika shqiptare

   (17 Vizitorė)

   Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

   Moderatorėt:

   1. brooklyn2007,
   2. Albo,
   3. Uriel,
   4. Ingenuous,
   5. Lazo

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 3,756
   • Postime: 63,625
  4. Aktualitete shoqėrore

   (23 Vizitorė)

   Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

   Moderatorėt:

   1. ☆Angie☆,
   2. Albo,
   3. Uriel,
   4. Ingenuous,
   5. Lazo

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 3,716
   • Postime: 64,926
  5. Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

   Moderatorėt:

   1. Albo,
   2. Uriel,
   3. Ingenuous,
   4. Lazo

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2,062
   • Postime: 54,602
  6. Votime dhe sondazhe

   (4 Vizitorė)

   Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !

   Moderatorėt:

   1. Albo,
   2. Uriel,
   3. Ingenuous,
   4. Lazo

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 834
   • Postime: 42,928
 3. Ēėshtja kombėtare Postimi i Fundit

  1. Ēėshtja kombėtare

   (10 Vizitorė)

   Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

   Moderatorėt:

   1. Albo,
   2. shigjeta,
   3. Uriel

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2,018
   • Postime: 43,836
  2. Historia shqiptare

   (57 Vizitorė)

   Diskutoni mbi historinė tonė duke servirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.

   Moderatorėt:

   1. Darius,
   2. Uriel,
   3. Albo,
   4. shigjeta

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 3,180
   • Postime: 59,371
  3. Gjuha shqipe

   (13 Vizitorė)

   Albanologjia, historiku i shqipes, studime shkencore qė hedhin dritė mbi origjinalitetin e gjuhės sonė. Janė tė mirėpritura studimet mbi dialektet e shqipes dhe evoluimin e saj nė kohė.

   Moderatorėt:

   1. Albo,
   2. shigjeta,
   3. Uriel

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 988
   • Postime: 28,807
  4. Elita kombėtare

   (1 Vizitorė)

   Nė kėtė forum jeni tė lutur tė postoni materiale mbi figurat mė tė spikatura tė historisė, letėrsisė, artit, shkencės, pra me njė fjalė, elitės sė kombit shqiptar brėnda dhe jashtė kufijve.

   Moderatorėt:

   1. Albo,
   2. shigjeta,
   3. Uriel

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 674
   • Postime: 11,512
 4. Kultura Postimi i Fundit

  1. Kulturė demokratike

   (2 Vizitorė)

   Nė kėtė forum tė gjithė intelektualėt shqiptarė qė gėzojne kulturėn e duhur demokratike, janė tė lutur tė ndajnė me shqiptarėt e tjerė eksperiencėn dhe vlerat e njė shoqėrie demokratike.

   Moderatorėt:

   1. Albo,
   2. Uriel,
   3. Fiori,
   4. shigjeta

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 316
   • Postime: 5,116
  2. Arti shqiptar

   (5 Vizitorė)

   Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

   Moderatorėt:

   1. Fiori,
   2. shigjeta

   Nėn-Forume:

   1. Arti botėror

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 841
   • Postime: 14,048
  3. Muzika shqiptare

   (12 Vizitorė)

   Postoni lirikat e kėngėve tuaja mė tė dashura. Njė koleksion tė madh albumesh mund t'i dėgjoni edhe nga faqja jonė muzikore dhe kėtu mund tė postoni lirikat e kėngėve mė tė dashura.

   Moderatorėt:

   1. Fiori,
   2. shigjeta

   Nėn-Forume:

   1. Muzika botėrore

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,431
   • Postime: 54,267
  4. Letėrsia shqiptare

   (21 Vizitorė)

   Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

   Moderatorėt:

   1. Fiori,
   2. shigjeta

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 4,807
   • Postime: 92,277
  5. Folklori shqiptar

   (6 Vizitorė)

   Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet ti trashėgojne nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės tuaj.

   Moderatorėt:

   1. shigjeta,
   2. Fiori

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 213
   • Postime: 4,742
  6. Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

   Moderatorėt:

   1. Izadora,
   2. Fiori,
   3. shigjeta

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,314
   • Postime: 34,185
  7. Tema shoqėrore

   (2 Vizitorė)

   Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..

   Moderatorėt:

   1. DI_ANA,
   2. J@mes,
   3. Fiori,
   4. shigjeta

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,683
   • Postime: 42,444
  8. Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

   Moderatorėt:

   1. [Perla],
   2. Fiori,
   3. shigjeta

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 491
   • Postime: 18,274
 5. Bota Shpirtėrore Postimi i Fundit

  1. Komuniteti musliman

   (39 Vizitorė)

   Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

   Moderatorėt:

   1. Gimi3,
   2. angmokio,
   3. Dar_di,
   4. Albo

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 4,500
   • Postime: 50,616
  2. Komuniteti orthodhoks

   (8 Vizitorė)

   Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse shqiptare diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimit te tyre.

   Moderatorėt:

   1. arbereshi_niko,
   2. Archon,
   3. Albo

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,111
   • Postime: 12,136
  3. Komuniteti bektashi

   (1 Vizitorė)

   Nė kėtė forum besimtarėt bektashij shqiptarė mblidhen pėr tė mėsuar mė shumė mbi besimin e tyre dhe pėr tė rejat e komunitetit tė tyre.

   Moderatorėt:

   1. Bel ami,
   2. Albo

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 181
   • Postime: 2,427
  4. Komuniteti katolik

   (18 Vizitorė)

   Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.

   Moderatorėt:

   1. toni77_toni,
   2. Albo

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 920
   • Postime: 12,188
  5. Komuniteti protestant

   (2 Vizitorė)

   Ne kete forum mblidhen te gjithe besimtaret protestante shqiptare te dominacioneve dhe bashkesive te ndryshme per te diskutuar mbi besimin e tyre ne Zot.

   Moderatorėt:

   1. Peniel,
   2. Albo

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 457
   • Postime: 9,655
  6. Toleranca fetare

   (18 Vizitorė)

   Nė kėtė forum diskutohet rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerances fetare midis shqiptarėve. gjithashtu roli i fesė ne ēėshtjen tonė kombėtare.

   Moderatorėt:

   1. Uriel,
   2. Albo

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2,534
   • Postime: 121,877
  7. Nė kėtė forum marrin pjesė tė gjithė ata shqiptarė qė nuk besojnė nė Zot, janė ateistė ose nuk pajtohen me fe tradicionale.

   Moderatorėt:

   1. darwin,
   2. Albo

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 355
   • Postime: 28,539
 6. Shkenca Postimi i Fundit

  1. Shkenca dhe jeta

   (9 Vizitorė)

   Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

   Moderatorėt:

   1. Darius,
   2. benseven11

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 727
   • Postime: 15,451
  2. Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

   Moderatorėt:

   1. J@mes,
   2. Darius,
   3. benseven11

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,120
   • Postime: 24,861
  3. Informatikė dhe Internet

   (19 Vizitorė)

   Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

   Moderatorėt:

   1. benseven11,
   2. Darius

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 4,354
   • Postime: 71,994
  4. Ekonomi & biznes

   (3 Vizitorė)

   Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

   Moderatorėt:

   1. Darius,
   2. benseven11

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 957
   • Postime: 8,101
 7. Rubrikat Postimi i Fundit

  1. Emigracioni

   (1 Vizitorė)

   Ne kete rubrike, emigrantet shqiptare komunikojne me njeri-tjetrin mbi shqetesimet, problemet dhe enderrat e tyre.

   Moderatorėt:

   1. Peniel,
   2. benseven11,
   3. EdiR

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 770
   • Postime: 10,866
  2. Tė jesh prind

   (1 Vizitorė)

   Nga shtatzania deri universitet! Ky forum i kushtohet prindėrve apo atyre tė cilėt janė duke pritur tė bėhen tė tillė. Ndani me njėri tjetrin momentet e bukura tė shtatzanisė, hapat e parė dhe 'dhimbjet' e tė qėnit prind.

   Moderatorėt:

   1. benseven11,
   2. EdiR

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 154
   • Postime: 6,040
  3. Pyetni psikologun

   (6 Vizitorė)

   Nese keni nje shqetesim te shkaktuar nga ndjenja, stresi, puna, familja dhe do te kishit nevoje per nje mendim profesional, kerkoni ndihmen e psikologut...

   Moderatorėt:

   1. J@mes,
   2. benseven11,
   3. EdiR

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 330
   • Postime: 7,923
  4. Mjeku pėr ju

   (12 Vizitorė)

   Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

   Moderatorėt:

   1. miki_al2001,
   2. benseven11,
   3. EdiR

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,261
   • Postime: 13,326
  5. Mentori akademik

   (5 Vizitorė)

   Keni probleme me detyrat e shtepise? Keni nevoje per ndihme me nje lende te vecante? Mos nguroni te beni pyetjen dhe kerkoni ndihmen e bashkekombasve ne forum.

   Moderatorėt:

   1. EdiR,
   2. Dar_di,
   3. benseven11

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 881
   • Postime: 8,536
  6. Cfare eshte e bukur? Cfare do ti ndryshonit paraqitjes tuaj? Cfare eshte ne mode kete sezon? Kete informacion e mesoni vetem ne kete forum.

   Moderatorėt:

   1. [Perla],
   2. benseven11,
   3. EdiR

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 452
   • Postime: 16,380
 8. Sporti dhe sportdashėsit Postimi i Fundit

  1. Futbolli

   (21 Vizitorė)

   Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,786
   • Postime: 155,728
  2. Sporti nėpėr botė

   (3 Vizitorė)

   Ngjarjet nga sporti neper Bote, NBA, Atletika, Boksi etj

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 502
   • Postime: 14,179
 9. Argėtim & zbavitje Postimi i Fundit

  1. Humor shqiptar

   (31 Vizitorė)

   Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor nga cdo krahinė e Shqipėrisė, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni :)

   Moderatorėt:

   1. Deni_Boy,
   2. EdiR

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,106
   • Postime: 35,999
  2. Lojra dhe rebuse

   (41 Vizitorė)

   Lojra zbavitėse, rebuse ose lojra interneti. Qė nga lojrat elektronike, ato nė Internet e deri nė lojrat mendore e matematike. Argėtim tė kėndshėm !

   Moderatorėt:

   1. gloreta,
   2. EdiR

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 726
   • Postime: 158,487
  3. Lojra nė kompjuter

   (1 Vizitorė)

   Luani lojra nė kompjuter ? Apo ju pėlqejne mė shumė lojrat me nintendo? Cfarė lojra luani dhe cilat ju pėlqejnė mė shumė? Je lojtar i mirėfilltė apo fillestar?

   Moderatorėt:

   1. lojaxhiu,
   2. EdiR

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 592
   • Postime: 7,459
 10. Projekti dhe shėrbime Postimi i Fundit

  1. Pyetje - pėrgjigje

   (2 Vizitorė)

   Kėtu do tė gjeni pėrgjigjet e pyetjeve dhe shqetėsimeve qė ne kemi hasur me shpesh nga vizitorėt. Nėse jeni kureshtarė ose keni njė pyetje lexoni kėtė forum para se tė na bėni pyetjen, pasi mund tė gjeni nje pėrgjigje. (Ky forum shėrben vetėm pėr tė lexuar pėrgjigjet e pyetjeve tuaja)

   Moderatorėt:

   1. Fiori,
   2. Albo

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 209
   • Postime: 977
  2. Na bashkoi Albasoul

   (1 Vizitorė)

   Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shqiperia mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC tek Rrjeti Albasoul.

   Moderatorėt:

   1. Fiori,
   2. Albo

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 331
   • Postime: 3,317
  3. Verejtjet, kėshillat tuaja mbi projektin, forumet, sherbimet...

   Moderatorėt:

   1. Fiori,
   2. Albo

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 903
   • Postime: 8,578

Risitė e Forumit

Vizitorėt nė LinjėVizitorėt nė Linjė

Aktualisht janė 758 vizitorė nė linjė. 1 antarė dhe 757 vizitorė

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 6,596, 08-03-2017 mė 04:27.

Sot festojnė ditėlindjenSot festojnė ditėlindjen

 1. Astriti001 (58),
 2. eriseld (56),
 3. i am woking way (53),
 4. Marku_1 (51),
 5. thanas (50),
 6. altinb (50),
 7. DIDIBE (48),
 8. gazi@hetnet.nl (47),
 9. Akulli (45),
 10. donadina (45),
 11. j.lennon (45),
 12. milibezh (45),
 13. ismail bej (43),
 14. visi7901 (42),
 15. Elami (42),
 16. email me (42),
 17. mimoza (41),
 18. Astrit81 (40),
 19. babyboy (38),
 20. xheku (37),
 21. mondial (36),
 22. Daniela Ali (36),
 23. loznjare86 (35),
 24. Erblini (34),
 25. yzberishti1 (26)

Statistikat e ForumitStatistikat e Forumit

Tema
79,521
Postime
2,161,856
Anėtarė
66,939

Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, imes

Legjenda e IkonaveLegjenda e Ikonave

Pėrmban postime tė pa lexuara
Pėrmban postime tė pa lexuara
Nuk pėrmban postime tė pa lexuara
Nuk pėrmban postime tė pa lexuara
Forum i Mbyllur
Forum i Mbyllur
Forumi ėshtė kategori
Forumi ėshtė kategori
Forumi ėshtė lidhje
Forumi ėshtė lidhje