Close
Duke renditur temat 1 deri 23 prej 23 gjithsej

Forumi: Shqipe nė Azi

Emigrantėt shqiptarė nė vendet Aziatike, komunikojnė nėpėrmjet kėtij forumi me njėri-tjetrin mbi jetėn, eksperiencėn dhe problemet e emigracionit nė keto vėnde.

Temat nė Vazhdim
 1. Shqiptarėt nė Azi!

  Hapur nga Arbr|, 14-02-2004 18:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 65,209
  27-07-2017, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Komuniteti Shqiptar nė Kinė!

  Hapur nga Alket123, 12-06-2004 09:13
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 28,241
  27-07-2017, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shqiptarė nė Singapor

  Hapur nga GANGO of SG, 20-04-2007 16:57
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 196
  • Lexime: 53,217
  10-01-2017, 03:00 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ka shqiptar ne Indonezi

  Hapur nga BekimIseni, 27-11-2016 11:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,067
  28-11-2016, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,906
  18-09-2014, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shqiptare ne Malajzi

  Hapur nga El0na, 08-08-2012 17:01
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,138
  24-02-2014, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shqiptaret ne Australi..!!!

  Hapur nga Faik, 28-11-2009 20:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 16,700
  16-01-2014, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Shqiptarėt nė Turqi,Azi......

  Hapur nga Irfan, 23-12-2004 15:23
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 32,170
  25-01-2013, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Post Ka shqiptare dhe ne Azi

  Hapur nga MiX^Pleasure, 26-11-2005 04:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 14,347
  02-08-2012, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,532
  15-05-2012, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
 9. A ka shqiptarė nė Kinė?

  Hapur nga <shiki-java>, 26-09-2003 22:36
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,170
  26-11-2011, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sa shqiptare jetojn ne azi,

  Hapur nga lul zhdrella, 08-10-2010 11:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,683
  08-10-2010, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,405
  13-04-2010, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Dėnohet pasi qė varu dhe hėngri tigrin

  Hapur nga Nice_Boy, 22-12-2009 11:33
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,158
  28-12-2009, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Parku Adem Jashari

  Hapur nga Mesut-Patrioti, 05-12-2009 10:35
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,298
  13-12-2009, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
 13. A ka shqiptare ne Afriken e Jugut????

  Hapur nga Miss Dubai, 06-12-2009 19:51
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,115
  09-12-2009, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,440
  26-09-2009, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Muaji i shenjte i Ramazanit!

  Hapur nga Miss Dubai, 28-08-2008 20:00
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 12,425
  22-08-2009, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Gezuar Vitin E Ri 2005 dhe Krishtlindjet.

  Hapur nga rolua, 16-12-2004 15:46
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,997
  08-12-2008, 07:04 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Thumbs up A ka shqiptare ne UAE?

  Hapur nga vetvadi, 21-05-2008 08:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 13,578
  08-11-2008, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kanale shqiptare edhe ne AZI

  Hapur nga REALIST, 24-12-2006 07:47
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,927
  22-08-2008, 01:33 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Te Ndihmojme Gazetaren Shqiptare

  Hapur nga shqiponja, 03-12-2005 11:38
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,940
  03-05-2008, 00:54 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Smile A ka Shqiptarė nė Japoni ?

  Hapur nga cufi, 19-07-2007 02:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,530
  19-07-2007, 02:00 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •