Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 340 gjithsej

Forumi: Shqipe nė Evropė

Emigrantėt shqiptarė nė Europė, kėtu mund tė bien nė kontakt me njėri-tjetrin, shkėmbejnė informacion dhe shoqėri.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Angli

  Hapur nga boys_ashes, 24-11-2003 16:45
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 277
  • Lexime: 95,695
  27-11-2016, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Arrow Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Greqi

  Hapur nga rolua, 13-10-2004 05:15
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 44,784
  09-11-2013, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Itali

  Hapur nga katana, 05-03-2003 15:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 35,393
  23-10-2012, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Pranė arbėreshėve nė Kalabri

  Hapur nga Akuamarini, 12-11-2018 08:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,384
  12-11-2018, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pyetje pėr shqiptarėt nė Francė

  Hapur nga pseudo, 11-03-2008 14:36
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 121
  • Lexime: 73,138
  20-04-2018, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
 3. A mund te marr vise ne Angli?

  Hapur nga Imbhelena, 09-01-2018 18:35
  viz angli
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,329
  09-01-2018, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Shqiptarėt nė Zvicėr

  Hapur nga Ada, 08-06-2002 08:06
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 242
  • Lexime: 61,126
  17-11-2017, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shqiptarėt nė Gjermani

  Hapur nga IL__SANTO, 08-05-2010 15:11
  52 Faqe
  1 2 3 ... 52
  • Pėrgjigje: 1,037
  • Lexime: 100,265
  17-11-2017, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,448
  02-11-2017, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Jam shtatzane....

  Hapur nga monaco, 07-09-2017 06:40
  jam shtatezane....
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,305
  07-09-2017, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Shqiptarėt nė Hollandė

  Hapur nga Rrap Cungu, 23-02-2003 10:29
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 311
  • Lexime: 70,287
  13-06-2017, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cool Shqiptaret ne Danimarke...

  Hapur nga Arjeta, 14-03-2003 09:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 14,587
  06-03-2017, 22:32 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Shqiptaret ne Itali.

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 10-06-2012 19:54
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 223
  • Lexime: 25,839
  03-02-2017, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shqiptarėt nė Spanjė

  Hapur nga Arber Sheu, 10-02-2005 08:57
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 348
  • Lexime: 76,302
  28-08-2016, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kur ka autobus nga Milano per Shqipri

  Hapur nga V.I.P Member, 04-06-2012 04:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 32,799
  17-08-2016, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Shqiptaret nga Suedia

  Hapur nga k63r, 06-09-2003 11:37
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 202
  • Lexime: 37,837
  17-07-2016, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Shqiptare ne Meksike

  Hapur nga Gimii, 15-07-2016 05:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,273
  15-07-2016, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
 14. a mund te studiojm ne France?

  Hapur nga geri891, 13-07-2016 05:54
  france studime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,383
  13-07-2016, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Shqiptarėt nė Gjermani

  Hapur nga NUDEL, 30-12-2003 23:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 18,892
  01-02-2016, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,189
  27-10-2015, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 16. mesazh per lulken ne FR

  Hapur nga lellalola, 14-09-2015 09:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,227
  15-09-2015, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
 17. adopted the motto "don't be evil,"

  Hapur nga johnratlif, 16-08-2015 07:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,021
  16-08-2015, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,649
  31-05-2015, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Si mund te shkohet ne Angli

  Hapur nga Xiaaa, 10-03-2015 18:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,083
  24-03-2015, 21:54 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Tė jetuarit nė Norvegji.

  Hapur nga Xiaaa, 06-03-2015 12:21
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,059
  10-03-2015, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ndokush jeton ne Poloni?

  Hapur nga olinka, 04-05-2011 13:32
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 7,782
  02-02-2015, 03:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 8,641
  12-01-2015, 03:46 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Forumistet ne Greqi.

  Hapur nga maratonomak, 15-06-2010 12:57
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 240
  • Lexime: 36,913
  29-09-2014, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 22. A ka shqipetare ne Estoni?

  Hapur nga ANDI_, 11-03-2011 16:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 10,526
  18-09-2014, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Mesazh per elektricistat e berlinit

  Hapur nga niko.berlin, 10-09-2014 06:36
  ndihme
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,655
  10-09-2014, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Shqiptarėt nė Belgjikė

  Hapur nga LediAA, 02-12-2002 06:39
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 388
  • Lexime: 64,296
  20-07-2014, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Shqiptarėt e Kroacisė

  Hapur nga GIUSSEPE, 15-04-2008 22:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 11,630
  08-07-2014, 04:41 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kroacia

  Hapur nga Kurravica, 08-07-2014 04:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,765
  08-07-2014, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Exclamation Studentet dhe Shqiptaret e Frances

  Hapur nga Never Say Never, 12-04-2004 18:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 11,640
  23-05-2014, 10:12 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Shqiptarėt nė Francė

  Hapur nga Siara, 03-12-2002 15:46
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 727
  • Lexime: 91,448
  08-05-2014, 15:30 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Ku te fitoj azil politik ne Evrope?

  Hapur nga taipan, 05-10-2012 12:47
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 40,855
  06-05-2014, 05:30 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Thumbs up Shqiptarėt nė Gjermani

  Hapur nga ALBA, 12-12-2003 18:01
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 19,058
  20-04-2014, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Smile Nga Shqiptarėt Nė Gjermani

  Hapur nga ShCakolli, 11-09-2007 15:37
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,408
  18-03-2014, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Thumbs up Shqiptarėt nė Deutschland

  Hapur nga Nice_Boy, 20-08-2004 13:59
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 13,413
  18-03-2014, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Exclamation Per ata qe jetojn ne Londer ???

  Hapur nga Stentori, 18-09-2013 08:04
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,827
  12-03-2014, 20:12 Shko tek mesazhi i fundit
 34. dokumenta ne angli

  Hapur nga eduard-90, 05-01-2014 22:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,053
  12-03-2014, 20:08 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Shqiptarėt nė Austri

  Hapur nga kapedani2001, 16-07-2006 15:56
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 276
  • Lexime: 35,347
  21-12-2013, 13:46 Shko tek mesazhi i fundit
 36. a kane shqiptaret ne Rusi?

  Hapur nga Rusnod, 15-12-2013 10:33
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,425
  15-12-2013, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Post si te jetoj ne belgjike?

  Hapur nga eri_eri, 18-11-2013 10:09
  belgjike
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,751
  18-11-2013, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,618
  12-11-2013, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Studentët në Rumani

  Hapur nga Io_e_Te, 25-02-2004 16:08
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 22,753
  27-10-2013, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Pagesat ne Angli...

  Hapur nga e askujt, 17-04-2013 10:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 8,681
  17-09-2013, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Shqiptaret ne Luksemburg ?

  Hapur nga vetvadi, 07-09-2013 02:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,854
  07-09-2013, 02:30 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Si te bie ne kontakt me shqiptaret ne Turqi?

  Hapur nga ILMGAP, 01-08-2013 12:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,795
  07-09-2013, 02:22 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Ndihme urgjente

  Hapur nga ILMGAP, 14-06-2013 14:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 5,670
  15-06-2013, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,929
  02-06-2013, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Gėzuar dita e abetares

  Hapur nga projekti21_dk, 31-05-2013 22:07
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,605
  01-06-2013, 07:57 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Cool A ka ndonje forumist nga Padova?

  Hapur nga Ujku'80, 26-01-2003 20:22
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 12,216
  27-05-2013, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •