Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 340 gjithsej

Forumi: Shqipe nė Evropė

Emigrantėt shqiptarė nė Europė, kėtu mund tė bien nė kontakt me njėri-tjetrin, shkėmbejnė informacion dhe shoqėri.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Angli

  Hapur nga boys_ashes, 24-11-2003 16:45
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 277
  • Lexime: 92,786
  27-11-2016, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Arrow Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Greqi

  Hapur nga rolua, 13-10-2004 05:15
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 44,298
  09-11-2013, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Itali

  Hapur nga katana, 05-03-2003 15:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 34,973
  23-10-2012, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,061
  06-08-2012, 00:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 3,204
  20-07-2010, 01:34 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Thumbs up *Party Shqiptar ne Central London*

  Hapur nga endri998, 01-07-2006 21:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 956
  01-07-2006, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Thumbs up *Party Shqiptar ne Central London*

  Hapur nga endri998, 01-07-2006 21:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 2,182
  01-08-2006, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,145
  29-09-2011, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,267
  02-06-2007, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,196
  28-11-2007, 08:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. 28 nentori ne Toskana - Itali

  Hapur nga jonisni, 16-10-2012 19:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,158
  16-10-2012, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lėvizur: 28-29 nentori (Pavarsia e Shqiperise)

  Hapur nga LeNNoN, 30-11-2011 12:18
  •  
  •  
 5. Question A do hiqen pashaportat ne Qershor per ne Shengen?

  Hapur nga V.I.P Member, 20-04-2012 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 2,923
  12-05-2012, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,098
  08-03-2005, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,120
  09-10-2003, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
 6. A janė Anglezėt mė rracistėt nė Evropė?

  Hapur nga Letersia 76, 09-08-2002 18:10
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 7,445
  23-07-2003, 00:37 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Cool A ka ndonje forumist nga Padova?

  Hapur nga Ujku'80, 26-01-2003 20:22
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 11,677
  27-05-2013, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit
 8. A ka shqipetare ne Estoni?

  Hapur nga ANDI_, 11-03-2011 16:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 10,147
  18-09-2014, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
 9. a kane shqiptaret ne Rusi?

  Hapur nga Rusnod, 15-12-2013 10:33
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,176
  15-12-2013, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,294
  15-05-2011, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
 10. A mund te marr vise ne Angli?

  Hapur nga Imbhelena, 09-01-2018 18:35
  viz angli
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,116
  09-01-2018, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
 11. A mund te me dihmoje ndonje

  Hapur nga get.a.life, 20-07-2006 16:31
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,292
  03-12-2007, 20:38 Shko tek mesazhi i fundit
 12. a mund te studiojm ne France?

  Hapur nga geri891, 13-07-2016 05:54
  france studime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,192
  13-07-2016, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Exclamation Abuzim me emra te shqiptarve ne UK

  Hapur nga Sokol Bardhi, 22-04-2006 19:00
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,858
  23-05-2006, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
 14. adopted the motto "don't be evil,"

  Hapur nga johnratlif, 16-08-2015 07:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,835
  16-08-2015, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 12,790
  17-08-2010, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Agjensit turistike

  Hapur nga Kasumi, 12-01-2010 17:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,186
  12-01-2010, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Aktivitete Nė Holandė

  Hapur nga Rrap Cungu, 22-11-2003 14:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,670
  22-11-2003, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Post Aktivitete, organizime, ne Angli

  Hapur nga Shijaksi-London, 11-11-2002 16:44
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 16,825
  06-10-2003, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Albin Kurti nė Zvicėr

  Hapur nga Old_Man, 08-11-2011 15:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 842
  08-11-2011, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ali Vardar.

  Hapur nga Xhenet.M.S., 28-01-2010 17:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,559
  28-01-2010, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ambasadat 1990

  Hapur nga Tironcja_BLN, 18-04-2008 19:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,521
  19-04-2008, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,172
  20-03-2004, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Angli, ngrihet Akademia Shqiptare UK

  Hapur nga Shijaksi-London, 25-03-2004 09:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,189
  25-03-2004, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Anilda Ibrahimi ne Torino

  Hapur nga BenAlbani, 31-03-2009 11:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,821
  04-04-2009, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,112
  17-07-2007, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,207
  07-11-2010, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Big Brother ne Uk !!

  Hapur nga Pyes_Lotin, 11-06-2002 15:47
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 5,712
  29-04-2003, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Bisede me sms

  Hapur nga ELBASANLLIU, 08-11-2002 13:00
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 6,004
  06-07-2003, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Boat Party te Premten me 2 Mars 2007

  Hapur nga Bledari, 23-02-2007 09:47
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,080
  26-02-2007, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Brenda mundesive

  Hapur nga juli32, 12-09-2009 16:22
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,054
  18-09-2009, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,013
  20-04-2009, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,848
  28-07-2003, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Thumbs up Cafe Londra

  Hapur nga davidd, 11-09-2009 22:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 4,140
  12-09-2009, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Cfar ndodh nese shkel vizen 3 mujore

  Hapur nga V.I.P Member, 06-06-2012 02:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,674
  06-06-2012, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Cfare Do Donit Per Valentine????

  Hapur nga maz, 23-01-2004 09:22
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,555
  03-02-2004, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 30. chit chat

  Hapur nga CyniCal, 23-10-2002 10:13
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 227
  • Lexime: 16,775
  13-07-2003, 19:15 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Cili Eshte Kengetari Juaj I Preferuar

  Hapur nga gabriela_athine, 12-05-2006 10:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 4,057
  22-05-2006, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Cilin Vend Te Botes Do Te Donit Te Vizitoni

  Hapur nga gabriela_athine, 12-05-2006 10:52
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 3,988
  20-11-2006, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 33. cka mendoni

  Hapur nga lion-hacker, 20-05-2006 09:19
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 974
  22-06-2006, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 8,302
  12-01-2015, 03:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,702
  25-07-2010, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •