Close
Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567
Duke renditur temat 301 deri 340 prej 340 gjithsej

Forumi: Shqipe nė Evropė

Emigrantėt shqiptarė nė Europė, kėtu mund tė bien nė kontakt me njėri-tjetrin, shkėmbejnė informacion dhe shoqėri.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Angli

  Hapur nga boys_ashes, 24-11-2003 15:45
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 277
  • Lexime: 89,328
  27-11-2016, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Arrow Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Greqi

  Hapur nga rolua, 13-10-2004 04:15
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 43,837
  09-11-2013, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Itali

  Hapur nga katana, 05-03-2003 14:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 34,586
  23-10-2012, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Smile Shqiptarėt nė Athinė

  Hapur nga Drilona, 10-01-2004 10:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 3,295
  29-04-2004, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 989
  24-04-2004, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Rikujtim.. Deutschland

  Hapur nga Kenny McCormick, 19-04-2004 08:46
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,139
  19-04-2004, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Nje tjeter Liber publikohet ne Angli

  Hapur nga Piloti, 17-04-2004 11:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 890
  17-04-2004, 11:10 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Njoftim, Botimi i Librit Shqiptar ne UK

  Hapur nga Piloti, 20-03-2004 21:22
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,418
  16-04-2004, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Smile Takim ne Athine te Premten

  Hapur nga Drilona, 14-04-2004 17:38
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,007
  14-04-2004, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Me mire ne shqiperi apo aty ku ndodheni?

  Hapur nga [0]ujku_[0], 06-05-2003 17:35
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 4,313
  14-04-2004, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kerkohet nje Kengetare ne UK

  Hapur nga Piloti, 06-04-2004 21:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,230
  14-04-2004, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Angli, ngrihet Akademia Shqiptare UK

  Hapur nga Shijaksi-London, 25-03-2004 08:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,170
  25-03-2004, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,150
  20-03-2004, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Forumistet e Greqise #4

  Hapur nga Julius, 20-10-2003 07:46
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 156
  • Lexime: 12,311
  26-02-2004, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Forumistet ne Rumani

  Hapur nga Io_e_Te, 27-02-2003 20:53
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 233
  • Lexime: 15,187
  23-02-2004, 21:19 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Shqiptarėt nė Itali

  Hapur nga greendrag, 10-01-2003 06:30
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 7,382
  03-02-2004, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Cfare Do Donit Per Valentine????

  Hapur nga maz, 23-01-2004 08:22
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,511
  03-02-2004, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ku do e kaloni San Valentine

  Hapur nga Englander, 19-01-2004 17:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 3,690
  02-02-2004, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 14. forumistat ne turqi.........

  Hapur nga bicjani, 16-01-2004 13:18
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,249
  29-01-2004, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Happy hour ne Milano

  Hapur nga Shaboni, 04-09-2003 11:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,487
  22-01-2004, 22:29 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Shqiptarėt e Zvicrės

  Hapur nga dodoni, 21-01-2004 03:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,605
  21-01-2004, 03:52 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Nje feste ne Padova...

  Hapur nga Pidocchio, 01-12-2003 15:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 3,430
  17-12-2003, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Post Forumistet ne Gjermani, pershendesin njeri tjetrin

  Hapur nga ALBA, 13-09-2002 05:24
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 18,729
  12-12-2003, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Aktivitete Nė Holandė

  Hapur nga Rrap Cungu, 22-11-2003 13:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,644
  22-11-2003, 13:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 4,741
  19-11-2003, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,259
  22-10-2003, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ne, shqiptaret e Greqise #3

  Hapur nga jonidapasho, 27-08-2003 07:33
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 11,798
  20-10-2003, 02:33 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ja dhe nje feste midis nesh ne PADOVA

  Hapur nga Pidocchio, 28-03-2003 16:25
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 150
  • Lexime: 10,030
  17-10-2003, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,033
  09-10-2003, 12:22 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Post Aktivitete, organizime, ne Angli

  Hapur nga Shijaksi-London, 11-11-2002 15:44
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 16,447
  06-10-2003, 21:11 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Shqiptarėt nė Greqi Nr. 2

  Hapur nga huggos, 22-06-2003 17:01
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 13,209
  23-08-2003, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Realitet apo Ekzagjerim?!

  Hapur nga Shpirt Njeriu, 31-07-2003 18:49
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,574
  01-08-2003, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,805
  28-07-2003, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 25. A janė Anglezėt mė rracistėt nė Evropė?

  Hapur nga Letersia 76, 09-08-2002 17:10
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 7,282
  22-07-2003, 23:37 Shko tek mesazhi i fundit
 26. chit chat

  Hapur nga CyniCal, 23-10-2002 09:13
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 227
  • Lexime: 16,328
  13-07-2003, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Bisede me sms

  Hapur nga ELBASANLLIU, 08-11-2002 12:00
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 5,885
  06-07-2003, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,072
  25-06-2003, 18:45 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Shqiptaret ne Greqi

  Hapur nga edi72, 15-06-2002 04:23
  27 Faqe
  1 2 3 ... 27
  • Pėrgjigje: 528
  • Lexime: 37,938
  23-06-2003, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,729
  22-06-2003, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Post Gazeta Shqiptare ne Angli

  Hapur nga lulja9, 22-04-2003 17:42
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 13,274
  03-06-2003, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Emigrantet-force Shtytese, Apo...

  Hapur nga Riandra, 19-12-2002 09:20
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,458
  29-04-2003, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Big Brother ne Uk !!

  Hapur nga Pyes_Lotin, 11-06-2002 14:47
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 5,597
  29-04-2003, 05:12 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Shqiptarėt nė Itali

  Hapur nga ShadowOftheBest, 24-09-2002 10:51
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,145
  10-01-2003, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •