Close
Faqja 3 prej 7 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 340 gjithsej

Forumi: Shqipe nė Evropė

Emigrantėt shqiptarė nė Europė, kėtu mund tė bien nė kontakt me njėri-tjetrin, shkėmbejnė informacion dhe shoqėri.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Angli

  Hapur nga boys_ashes, 24-11-2003 15:45
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 277
  • Lexime: 89,328
  27-11-2016, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Arrow Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Greqi

  Hapur nga rolua, 13-10-2004 04:15
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 43,837
  09-11-2013, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Itali

  Hapur nga katana, 05-03-2003 14:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 34,586
  23-10-2012, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 12,571
  17-08-2010, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 1. Shqiptare ne UKRAIN.

  Hapur nga LuLiKraS, 28-07-2010 19:23
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,624
  01-08-2010, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,593
  25-07-2010, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 3,077
  20-07-2010, 00:34 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shqiptarėt nė Itali

  Hapur nga Albmaster, 06-12-2009 05:57
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 563
  • Lexime: 34,465
  14-07-2010, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shqiptarėt e Bosnje-Hercegovinės

  Hapur nga brooklyn2007, 02-02-2009 01:16
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,386
  10-06-2010, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Shqiptarėt nė Itali #5

  Hapur nga Daniel Maker, 14-10-2008 18:47
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 574
  • Lexime: 69,715
  01-06-2010, 17:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shqiptarėt nė Zvicėr

  Hapur nga henri814, 21-09-2009 06:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 9,812
  15-05-2010, 20:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 4,956
  13-05-2010, 19:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shqiptarėt nė Gjermani.

  Hapur nga IL__SANTO, 24-12-2009 05:02
  61 Faqe
  1 2 3 ... 61
  • Pėrgjigje: 1,200
  • Lexime: 92,398
  08-05-2010, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Shqiptarėt nė Spanjė

  Hapur nga sedolli, 10-10-2008 16:26
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,438
  13-04-2010, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 20,129
  08-04-2010, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Forumistat nė Greqi

  Hapur nga shtrigaa, 10-07-2008 04:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 4,495
  02-04-2010, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,166
  16-02-2010, 16:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,450
  30-01-2010, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ali Vardar.

  Hapur nga Xhenet.M.S., 28-01-2010 16:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,544
  28-01-2010, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Agjensit turistike

  Hapur nga Kasumi, 12-01-2010 16:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,168
  12-01-2010, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Arrow Shqipetaret ne Gjermani

  Hapur nga ☆Angie☆, 23-11-2008 10:59
  52 Faqe
  1 2 3 ... 52
  • Pėrgjigje: 1,025
  • Lexime: 108,475
  23-12-2009, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Shqiptare ne Barcelona?

  Hapur nga DOR, 26-04-2009 07:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,436
  07-12-2009, 19:09 Shko tek mesazhi i fundit
 13. patriotet e krishter!!

  Hapur nga ZOTI_SKYPETAR, 19-04-2009 20:48
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,100
  12-11-2009, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Te diplomuar ne UK...

  Hapur nga Lina_1, 07-03-2009 05:02
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 9,840
  30-10-2009, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Thumbs up Pėr tė gjithė shqiptarė nė U.K.

  Hapur nga get.a.life, 04-10-2006 15:58
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 107
  • Lexime: 11,381
  26-10-2009, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Arrow Durrsakėt Ne Belgjike

  Hapur nga KUJTIM1974, 21-10-2009 02:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,397
  21-10-2009, 04:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,799
  19-10-2009, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Shqiptaret Ne Genova

  Hapur nga che_guevara86, 07-06-2006 13:30
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,742
  13-10-2009, 18:40 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Brenda mundesive

  Hapur nga juli32, 12-09-2009 15:22
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,008
  18-09-2009, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Thumbs up Cafe Londra

  Hapur nga davidd, 11-09-2009 21:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 4,077
  12-09-2009, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sondazh Sondazh: Ku jetoni aktualisht

  Hapur nga Xemlo, 15-11-2004 09:01
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 12,120
  03-09-2009, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 9,738
  11-08-2009, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,038
  03-08-2009, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 21. kam nje pytje per shqiptaret ne FrancE?

  Hapur nga behar07, 14-07-2009 12:37
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,133
  22-07-2009, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lightbulb Ftesė pėr rininė shqiptare tė Brukselit

  Hapur nga p3llazg, 22-07-2009 17:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,220
  22-07-2009, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 971
  20-06-2009, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Qenan Sheji po shuhet nga jeta

  Hapur nga RSHP, 23-04-2009 14:43
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,629
  14-05-2009, 07:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,835
  09-05-2009, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,909
  09-05-2009, 01:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,984
  20-04-2009, 15:30 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Konkursi i poezise 'Giorgio Castriota'

  Hapur nga BenAlbani, 20-04-2009 10:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,525
  20-04-2009, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Anilda Ibrahimi ne Torino

  Hapur nga BenAlbani, 31-03-2009 10:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,791
  04-04-2009, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,265
  12-03-2009, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,044
  19-02-2009, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Njoftim Per Shqiptaret Ne Greqi.

  Hapur nga oliver55, 06-01-2009 19:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,912
  06-01-2009, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,177
  22-11-2008, 15:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,131
  13-11-2008, 14:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,571
  03-11-2008, 08:30 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Shqiptarėt nė Londėr!

  Hapur nga DEA27, 15-09-2007 12:50
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 8,315
  02-11-2008, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Shqiptaret ne Itali #4

  Hapur nga IL__SANTO, 02-06-2008 10:42
  78 Faqe
  1 2 3 ... 78
  • Pėrgjigje: 1,556
  • Lexime: 106,543
  14-10-2008, 18:40 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Cool Koncerte Ne Londer

  Hapur nga @ngel_EyEs, 09-12-2006 20:46
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 2,136
  05-10-2008, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,467
  27-08-2008, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 7 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •