Close
Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 340 gjithsej

Forumi: Shqipe nė Evropė

Emigrantėt shqiptarė nė Europė, kėtu mund tė bien nė kontakt me njėri-tjetrin, shkėmbejnė informacion dhe shoqėri.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Angli

  Hapur nga boys_ashes, 24-11-2003 15:45
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 277
  • Lexime: 99,526
  27-11-2016, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Arrow Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Greqi

  Hapur nga rolua, 13-10-2004 04:15
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 45,288
  09-11-2013, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Itali

  Hapur nga katana, 05-03-2003 14:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 35,801
  23-10-2012, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Mjeket shqipetare ne EU/USA?

  Hapur nga Po_ose_po, 07-04-2013 09:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,557
  07-04-2013, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,473
  24-03-2013, 20:50 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Thumbs up Lutje per pune ne Zvicer

  Hapur nga ardian075, 30-11-2012 20:43
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,798
  06-03-2013, 05:30 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Shqiptarėt nė Turqi

  Hapur nga vetvadi, 16-09-2006 16:27
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 13,224
  01-03-2013, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Statistika shqiptar ne itali 2011\2012

  Hapur nga Bunga Bunga, 22-02-2013 09:21
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,810
  25-02-2013, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shqiptaret ne Sllovaki

  Hapur nga Kamil, 20-05-2005 10:39
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,323
  17-02-2013, 02:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 10,859
  20-01-2013, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,468
  21-11-2012, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,344
  07-11-2012, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shqiptarėt nė Firenze

  Hapur nga jonisni, 23-10-2012 09:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,343
  23-10-2012, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 7. ne Milano shqipetaret

  Hapur nga juli32, 16-11-2010 13:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 5,216
  21-10-2012, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
 8. 28 nentori ne Toskana - Itali

  Hapur nga jonisni, 16-10-2012 18:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,193
  16-10-2012, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,243
  13-09-2012, 01:20 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Info per hakmarrje jashte Shqiperise

  Hapur nga dorinameri, 15-07-2011 07:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 4,500
  21-08-2012, 00:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,107
  05-08-2012, 23:53 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shqiptaret ne Itali

  Hapur nga donna76, 14-07-2010 15:28
  68 Faqe
  1 2 3 ... 68
  • Pėrgjigje: 1,346
  • Lexime: 80,670
  10-06-2012, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Cfar ndodh nese shkel vizen 3 mujore

  Hapur nga V.I.P Member, 06-06-2012 01:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,845
  06-06-2012, 03:07 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Question A do hiqen pashaportat ne Qershor per ne Shengen?

  Hapur nga V.I.P Member, 20-04-2012 14:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,125
  12-05-2012, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Studimi nė Shqipėri

  Hapur nga Ainhoa_SH, 29-04-2012 20:15
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,431
  05-05-2012, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Shqiptaret ne Milano

  Hapur nga V.I.P Member, 10-04-2012 15:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,111
  14-04-2012, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Question Dokumentat qe kerkohen ne Portin e Barit ?

  Hapur nga EuroStar1, 28-03-2012 21:41
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,169
  30-03-2012, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Nė Itali

  Hapur nga Albmaster, 27-05-2011 11:40
  121 Faqe
  1 2 3 ... 121
  • Pėrgjigje: 2,404
  • Lexime: 113,691
  15-02-2012, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Red face Vend i ri

  Hapur nga tuttifrutti, 02-02-2012 19:46
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 850
  02-02-2012, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Smile Greqi - Itali

  Hapur nga tuttifrutti, 31-01-2012 18:47
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,122
  01-02-2012, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Shqiptaret ne Rumani

  Hapur nga Jano, 29-12-2011 10:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 847
  29-12-2011, 10:33 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Nga Shqiptarėt E Rumanisė

  Hapur nga feneri, 11-02-2008 19:41
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,157
  29-12-2011, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Shfaqet ne Torino "I Dashur Armik"

  Hapur nga BenAlbani, 12-09-2008 14:45
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,699
  29-12-2011, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,690
  19-12-2011, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 956
  09-12-2011, 18:36 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lėvizur: 28-29 nentori (Pavarsia e Shqiperise)

  Hapur nga LeNNoN, 30-11-2011 11:18
  •  
  •  
 23. Albin Kurti nė Zvicėr

  Hapur nga Old_Man, 08-11-2011 14:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 876
  08-11-2011, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,191
  29-09-2011, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Studentėt shqiptarė nė itali

  Hapur nga ony_anna, 29-09-2011 05:29
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,630
  29-09-2011, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 997
  10-08-2011, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,961
  10-07-2011, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,144
  30-06-2011, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,793
  03-06-2011, 20:24 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sofra e Skandinavisė

  Hapur nga Fejzi, 18-09-2006 07:59
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 11,762
  18-05-2011, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,392
  15-05-2011, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,035
  07-04-2011, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Martesa e meshkujve shqiptare me femra te huaja

  Hapur nga AGREPI_25, 25-01-2009 17:41
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 365
  • Lexime: 56,355
  14-03-2011, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 7,682
  06-03-2011, 13:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 6,853
  16-02-2011, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Për shqiptarët që jetojnë në Francë

  Hapur nga Cattivo, 07-08-2004 19:47
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 115
  • Lexime: 17,291
  26-01-2011, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,289
  07-11-2010, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,974
  04-11-2010, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,440
  24-09-2010, 21:56 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Juriste shqiptare ne Gjermani?

  Hapur nga chino, 02-09-2009 12:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 17,897
  04-09-2010, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Shkolla Shqipe Nė Zvicėr

  Hapur nga Milla, 18-08-2010 07:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,261
  27-08-2010, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 4,376
  22-08-2010, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •